اخبار, ترفند

نحوه تماشای آنلاین ایندیاناپولیس ۵۰۰ ۲۰۲۳ بدون کابل

ایندیاناپولیس ۵۰۰ ۲۰۲۳ صد و هفتمین نسخه مسابقات اتومبیل رانی است. ایندیاناپولیس ۵۰۰ ایندیاناپولیس ۲۰۲۳ که "بزرگترین تماشای مسابقه" لقب گرفته، ششمین مسابقه فصل ۲۰۲۳ سری IndyCar است.

اگر نمی توانید در مسابقه اتومبیلرانی ایندیاناپولیس شرکت کنید، می توانید پخش زنده را در دستگاه های خود پخش کنید. این مقاله پلتفرم‌هایی را نشان می‌دهد که می‌توانید مسابقه ایندیاناپولیس ۵۰۰ را به صورت آنلاین و بدون کابل تماشا کنید.

فهرست مطالب

مسابقه ۵۰۰ ایندیاناپولیس ۲۰۲۳ چه زمانی برگزار می شود؟

Indy 500 2023 برای یکشنبه، ۲۸ مه ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است. کمیسیون پخش ملی (NBC) پوشش زنده تلویزیون کابلی و سرویس های پخش را با NBC در ردیف کانال خود ارائه می دهد.

پوشش زنده هفت ساعت (۹:۰۰ صبح تا ۴:۰۰ بعد از ظهر) ادامه خواهد داشت و دو ساعت اول مراسم پیش از مسابقه Indy 500 به طور انحصاری در Peacock (سکوی پخش NBC) پخش می شود. پنج ساعت پایانی در Peacock، NBC، و Universo (کانال تلویزیون پولی اسپانیایی زبان متعلق به NBC) در دسترس خواهد بود.

در اینجا برنامه پخش دقیق رویداد ایندیاناپولیس ۵۰۰ ۲۰۲۳ آمده است:

رویداد ایندیاناپولیس ۵۰۰ سکو زمان (ET)
ایندیاناپولیس ۵۰۰ پیش مسابقه طاووس ۹:۰۰ الی ۱۱:۰۰ صبح
ایندیاناپولیس ۵۰۰ پیش مسابقه Peacock، NBC، Universo 11:00 صبح تا ۱۲:۳۰ بعد از ظهر
مسابقه ۵۰۰ ایندیاناپولیس Peacock، NBC، Universo 12:30 - 4:00 بعد از ظهر

می‌توانید ایندیاناپولیس ۵۰۰ ۲۰۲۳ را به صورت آنلاین در Peacock یا هر پلتفرم پخشی که NBC را در مجموعه کانال خود ارائه می‌کند، به صورت زنده پخش کنید.

می توانید مسابقه Indy 500 را به صورت آنلاین با اشتراک Peacock Premium (4.99 دلار در ماه) یا Premium Plus (9.99 دلار در ماه) تماشا کنید. در طرح Premium، Peacock تبلیغات تجاری گاه به گاه را در طول پخش زنده نمایش می دهد. برای تجربه پخش جریانی بدون آگهی، در طرح Premium Plus مشترک شوید.

Peacock در ایالات متحده و برخی مناطق ایالات متحده موجود است. با استفاده از شبکه خصوصی مجازی (VPN) می‌توانید Peacock را در خارج از این مناطق پخش کنید.

توجه داشته باشید که پخش زنده ایندیاناپولیس ۵۰۰ ۲۰۲۳ در Peacock مشمول محدودیت های خاموشی است. اگر در منطقه ایندیاناپولیس ایالات متحده زندگی می کنید، ممکن است نتوانید مسابقه را به صورت آنلاین در Peacock تماشا کنید، اگر بلیط های این رویدادها تا ۲۸ مه همچنان موجود باشد.

فهرست کدهای پستی را که ممکن است به دلیل خاموشی منطقه ای از پخش جریانی ایندیاناپولیس ۵۰۰ محدود شود، تحلیل کنید.

اشتراک ۴۵ دلاری در ماه "آبی" یا ۶۰ دلاری در ماه "نارنجی و آبی" به شما امکان می دهد ۲۰۲۳ ایندیاناپولیس ۵۰۰ را در تلویزیون Sling تماشا کنید. هر دو بسته اشتراک دارای NBC در مجموعه کانال خود هستند و به شما امکان می‌دهند رویداد را به طور همزمان در چندین دستگاه پخش کنید. همچنین ۵۰ ساعت فضای ذخیره‌سازی DVR وجود دارد، پس می‌توانید مسابقه را در دستگاه(های) خود ضبط کنید تا بعداً تماشا کنید.

Sling TV آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد، اما برای اولین مشترک ۵۰٪ تخفیف در نظر گرفته شده است. مانند Peacock، Sling TV نیز فقط در ایالات متحده موجود است. اگر خارج از ایالات متحده هستید، از VPN برای تماشای Indy 500 2023 استفاده کنید

ارزان‌ترین بسته fuboTV (fubo Pro؛ ۷۴.۹۹ دلار در ماه) دارای کانال‌های NBC و Universo است. یک دوره آزمایشی ۷ روزه وجود دارد، پس می‌توانید ایندیاناپولیس ۵۰۰ ۲۰۲۳ را به صورت آنلاین و با یک حساب جدید به صورت رایگان تماشا کنید.

می توانید مسابقه را به طور همزمان با یک حساب کاربری در چندین دستگاه (نامحدود) ضبط و تماشا کنید. پس ، با خیال راحت اعتبار ورود به fuboTV خود را با دوستان یا خانواده‌هایی که می‌خواهند مسابقه Indy 500 را آنلاین تماشا کنند، به اشتراک بگذارید.

پخش زنده ۵۰۰ ایندیاناپولیس ۲۰۲۳ از طریق کانال های NBC و Universo در YouTube TV در دسترس خواهد بود.

YouTube TV در حال حاضر یک دوره آزمایشی ۳ هفته‌ای را برای کاربران جدید ارائه می‌کند تا محتوای زنده و درخواستی را تماشا کنند. در YouTube TV ثبت نام کنید و از این پیشنهاد برای تماشای آنلاین Indy 500 2023 بدون پرداخت یک سکه استفاده کنید.

اگر فردی را با عضویت خانواده YouTube TV می شناسید، از او بخواهید شما را به گروه خانواده خود اضافه کند. این راه دیگری برای تماشای مسابقه آنلاین به صورت رایگان است.

اگر پیشنهاد آزمایشی رایگان YouTube TV در منطقه شما در دسترس نیست، باید ۷۲.۹۹ دلار در ماه برای دسترسی به پخش زنده Indy 500 در این پلتفرم هزینه کنید.

در ۲۸ مه با NBC در پورتال Hulu Live TV هماهنگ کنید تا Indianapolis 500 2023 را در دستگاه پخش خود تماشا کنید.

برنامه تلویزیونی زنده Hulu 69.99 دلار در ماه هزینه دارد و همراه با Disney+ و ESPN+ است. برای پخش زنده مسابقه بدون تبلیغات تجاری و سایر وقفه ها، در طرح ماهانه ۸۲.۹۹ دلاری مشترک شوید. متأسفانه، Hulu (در حال حاضر) آزمایشی رایگان برای برنامه های تلویزیون زنده خود ارائه نمی دهد. از این رو، برای تماشای مسابقه Indy 500 در Hulu باید یک بسته خریداری کنید.

NBC Sports App و NBCSports.com

پوشش زنده Indy 500 2023 نیز در برنامه ورزشی NBC و وب سایت NBCSports در دسترس خواهد بود. اگر ارائه‌دهنده پخش کابلی یا دیجیتالی شما دارای شبکه NBC یا NBC Sports Network (NBCSN) است، می‌توانید مسابقه را از طریق برنامه NBC Sports یا NBCSports.com به صورت زنده پخش کنید.

از وب سایت NBCSports در مرورگر وب خود دیدن کنید یا برنامه NBC Sports را در دستگاه پخش خود نصب کنید. هنگامی که می‌خواهید رویداد Indianapolis 500 را تماشا کنید، باید درخواستی دریافت کنید تا تلویزیون کابلی یا ارائه‌دهنده پخش دیجیتال خود را پیوند یا تأیید اعتبار کنید.

Indy 500 Live Stream Anywhere را دنبال کنید

پلتفرم‌های استریم بالا دارای برنامه‌هایی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها (دستگاه‌های اندروید، آیفون و آیپد)، تلویزیون‌های هوشمند و دستگاه‌های پخش جریانی مانند Amazon Fire TV، Apple TV، Roku و غیره هستند. همچنین می‌توانید به پخش زنده Indianapolis 500 در این پلتفرم‌ها دسترسی داشته باشید. از مرورگر وب شما

رانندگان تایید شده در فهرست ۱۰۷ ایندی ۵۰۰ شامل مارکوس اریکسون، رینوس ویکای، تونی کنان (که پس از مسابقه بازنشسته می شود)، کانر دالی، رومین گروسژان، جوزف نیوگاردن، مارکو آندرتی، پاتو اووارد، اسکات مک لافلین، سایمون پیجنو، روسی، و بیشتر.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *