متن خبر

نحوه به روز رسانی TikTok

نحوه به روز رسانی TikTok

اخبارنحوه به روز رسانی TikTok
شناسهٔ خبر: 265692 -
خبرکاو:

هانا استرایکر / How-To Geek

برای به‌روزرسانی TikTok در iPhone یا iPad، App Store را راه‌اندازی کنید، به برگه «Updates» دسترسی پیدا کنید و «Update» را در کنار TikTok انتخاب کنید. در Android، فروشگاه Google Play را باز کنید، TikTok را پیدا کنید و روی «Update» در کنار برنامه ضربه بزنید.

به‌روزرسانی TikTok به شما امکان می‌دهد باگ‌های مختلف را برطرف کنید و احتمالاً آپشن های جدیدی را در برنامه دریافت کنید. در حالی که تلفن iPhone، iPad یا Android شما به‌طور پیش‌فرض همه برنامه‌ها را به‌طور خودکار به‌روزرسانی می‌کند، همچنان می‌توانید برای اطمینان از دریافت آخرین نسخه TikTok، به‌روزرسانی را مجبور کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

چرا باید TikTok را به روز کنید؟

هنگامی که TikTok (یا هر برنامه دیگری را به‌روزرسانی می‌کنید)، رفع اشکال‌های مختلفی دریافت می‌کنید که مشکلات نسخه موجود برنامه را برطرف می‌کند. به همین دلیل است که اکثر راه حل ها برای یک مشکل فنی از شما می خواهند که برنامه های خود را به روز کنید.

دلیل دیگر برای به‌روزرسانی TikTok این است که احتمالاً می‌توانید آپشن های جدیدی دریافت کنید. هنگامی که پلتفرم عملکردهای جدیدی را ارائه می کند، می توانید با به روز رسانی برنامه، آنها را به برنامه خود اضافه کنید.

به روز رسانی برنامه همچنین تجربه کلی شما را بهبود می بخشد، زیرا نسخه جدیدتر برنامه اغلب دارای کد کارآمد است و فرآیندهای مختلف برنامه را بهبود می بخشد. به‌روزرسانی هر برنامه به طور کلی برای ایمن ماندن آنلاین ایده خوبی است.

چگونه TikTok را در iPhone و iPad به روز کنیم

در iPhone و iPad، می‌توانید برنامه TikTok را با استفاده از فروشگاه App Apple خود به‌روزرسانی کنید.

برای انجام این کار، ابتدا App Store را راه اندازی کنید. سپس در نوار پایین، «Updates» را انتخاب کنید.

روی «به‌روزرسانی‌ها» در پایین ضربه بزنید.

در صفحه بعد، فهرست ی از برنامه هایی را خواهید دید که نیاز به به روز رسانی دارند. در اینجا، در کنار «TikTok»، روی «Update» ضربه بزنید تا برنامه به‌روزرسانی شود.

توجه: اگر TikTok را در این فهرست برنامه نمی‌بینید، برنامه شما قبلاً به‌روزرسانی شده است و نیازی به انجام کاری ندارید.

"Update" <a href= را در کنار "TikTok" انتخاب کنید." width="730" height="428" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

وقتی App Store به‌روزرسانی برنامه شما را به پایان رساند، برنامه را راه‌اندازی کنید تا جدیدترین نسخه را مشاهده کنید.

مطالب مرتبط: چگونه آیفون را به روز کنیم

نحوه به روز رسانی TikTok در اندروید

برای دریافت به‌روزرسانی جدید TikTok در اندروید، از فروشگاه Google Play استفاده کنید. Play Store را در گوشی خود پیدا کرده و راه اندازی کنید. سپس، در کادر جستجو در بالا، "TikTok" را تایپ کرده و Enter را فشار دهید.

«TikTok» <a href= را جستجو کنید." width="730" height="338" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

در نتایج جستجو، در کنار «TikTok»، روی «Update» ضربه بزنید.

توجه: اگر به جای «به‌روزرسانی» «Open» را مشاهده کردید، برنامه TikTok شما قبلاً به‌روزرسانی شده است و نیازی به انجام کاری ندارید.

"Update" <a href= را در کنار "TikTok" انتخاب کنید." width="730" height="389" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

تلفن شما شروع به به روز رسانی برنامه می کند. وقتی این کار انجام شد، روی «باز کردن» ضربه بزنید تا برنامه به‌روزرسانی‌شده جدید راه‌اندازی شود.

مطالب مرتبط: چگونه اندروید را به روز کنیم

اگر نتوانم TikTok را به‌روزرسانی کنم چه؟

اگر تلفن یا رایانه لوحی شما نتواند TikTok را به‌روزرسانی کند، ممکن است دستگاه شما یک نقص جزئی داشته باشد، اتصال اینترنت شما کار نکند یا تلفن شما فضای ذخیره‌سازی کافی برای به‌روزرسانی نداشته باشد.

شما می توانید اکثر اشکالات جزئی گوشی خود را با راه اندازی مجدد گوشی برطرف کنید، این کار هم در آیفون و هم در اندروید آسان است. سپس، می‌توانید دوباره برنامه را به‌روزرسانی کنید.

اگر اتصال Wi-Fi شما کار نمی کند، به داده تلفن همراه بروید و سعی کنید برنامه را به روز کنید (البته مراقب باشید که داده مصرف می کنید). به طور مشابه، اگر از داده تلفن همراه استفاده می کنید، به Wi-Fi بروید و برنامه را به روز کنید. راه اندازی مجدد روتر و مودم و غیرفعال کردن VPN نیز می تواند مشکلات دانلود را برطرف کند.

اگر فکر می‌کنید فضای کم فضای ذخیره‌سازی باعث توقف به‌روزرسانی می‌شود، با حذف برنامه‌های ناخواسته، حذف عکس‌ها و ویدیوها، و پاک کردن سایر فایل‌ها در آیفون، آی‌پد و دستگاه اندرویدی خود، فضا را برای به‌روزرسانی TikTok باز کنید. سپس TikTok بدون هیچ مشکلی به‌روزرسانی می‌شود.


و اینگونه است که TikTok را به جدیدترین نسخه آن می آورید، پس می توانید از جدیدترین و بهترین ویژگی ها لذت ببرید و در عین حال اشکالات برنامه را به حداقل برسانید.

مطالب مرتبط: چگونه اینستاگرام را به روز کنیم

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است