سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

نحوه اشتراک گذاری ویدیوهای TikTok در فیس بوک

TikTok یکی از محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی در سراسر جهان است که ماهانه 1 میلیارد کاربر فعال جهانی دارد. به احتمال زیاد، شما ویدیوهای TikTok را می سازید و آنها را به طور منظم به اشتراک می گذارید، اما اگر بخواهید ویدیوهای TikTok خود را نیز در فیس بوک به اشتراک بگذارید، چه اتفاقی می افتد؟ یا شاید می خواهید محتوای دیگر TikTokers را در استوری یا تایم لاین فیس بوک خود به ...

TikTok یکی از محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی در سراسر جهان است که ماهانه 1 میلیارد کاربر فعال جهانی دارد. به احتمال زیاد، شما ویدیوهای TikTok را می سازید و آنها را به طور منظم به اشتراک می گذارید، اما اگر بخواهید ویدیوهای TikTok خود را نیز در فیس بوک به اشتراک بگذارید، چه اتفاقی می افتد؟ یا شاید می خواهید محتوای دیگر TikTokers را در استوری یا تایم لاین فیس بوک خود به اشتراک بگذارید؟ ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه ویدیوهای TikTok را در تایم لاین و داستان های فیس بوک به اشتراک بگذارید — ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

نحوه اشتراک گذاری ویدیوهای TikTok در تایم لاین فیس بوک

ساده ترین راه برای اشتراک گذاری ویدیوی TikTok در فیس بوک این است که آن را مستقیماً از برنامه TikTok در تایم لاین فیس بوک خود به اشتراک بگذارید. به هر دو برنامه TikTok و Facebook نیاز دارید که روی تلفن خود نصب شده باشند. در اینجا نحوه اشتراک گذاری ویدیوهای TikTok در تایم لاین فیس بوک آورده شده است:

فهرست مطالب

  برنامه TikTok را راه اندازی کنید و به ویدیویی که می خواهید به اشتراک بگذارید بروید. اگر ویدیویی است که قبلاً تماشا کرده‌اید، می‌توانید آن را در تاریخچه تماشای TikTok خود پیدا کنید.

  اگر ویدیوی خودتان است، روی سه نقطه ضربه بزنید تا به اشتراک بگذارید. اگر ویدیوی شخص دیگری است، روی فلش اشتراک‌گذاری در پایین سمت راست ضربه بزنید.

  در میان برنامه ها حرکت کنید تا فیس بوک را پیدا کنید.

  روی نماد فیس بوک ضربه بزنید تا برنامه فیس بوک راه اندازی شود.

  شما باید یک پیش نویس پست را با ویدیوی TikTok ببینید.

  برای به اشتراک گذاشتن این مورد در تایم لاین فیس بوک خود، فقط روی ارسال ضربه بزنید.

  ممکن است بخواهید برای پیش نمایش ویدیو قبل از اشتراک گذاری، Play را فشار دهید و همچنین می توانید تنظیمات حریم خصوصی را نیز تنظیم کنید.

اشتراک گذاری ویدیوهای TikTok در فیس بوک Image 1

نحوه اشتراک گذاری ویدیوهای TikTok در استوری های فیس بوک

اشتراک‌گذاری ویدیوهای TikTok در استوری‌های فیسبوک کمی پیچیده‌تر است. آموزش‌های آنلاین زیادی وجود دارد که ادعا می‌کنند به راحتی می‌توان ویدیوهای TikTok را مستقیماً از برنامه در استوری‌های خود در فیس‌بوک به اشتراک گذاشت، اما متأسفانه اینطور نیست (اگرچه ممکن است برای برخی ویدیوها کارساز باشد). عدم توانایی اشتراک‌گذاری مستقیم ویدیوی TikTok در استوری‌های فیس‌بوک در واقع موضوع پست‌های مختلف در Reddit است و مشکلی است که TikTok هنوز آن را برطرف نکرده است.

با این حال نگران نباشید - اگر می‌خواهید یک ویدیوی TikTok را در استوری فیسبوک خود به اشتراک بگذارید، چند گزینه در دسترس شماست، و ما در زیر شما را با هر گزینه آشنا می‌کنیم.

چگونه یک ویدیوی TikTok را در استوری های فیس بوک ذخیره و به اشتراک بگذاریم

اگر برایتان مهم نیست که ویدیوی TikTok را که می‌خواهید در دستگاه خود به اشتراک بگذارید، دانلود کنید، می‌توانید آن را از آنجا در استوری‌های فیسبوک به اشتراک بگذارید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

  برنامه TikTok را راه اندازی کنید و ویدیویی را که می خواهید به اشتراک بگذارید پیدا کنید.

  اگر ویدیوی خودتان است، روی سه نقطه ضربه بزنید. اگر ویدیوی شخص دیگری است، روی فلش اشتراک گذاری در پایین سمت راست صفحه ضربه بزنید.

  روی Save Video ضربه بزنید و منتظر بمانید تا ویدیو دانلود شود. این ممکن است بسته به اندازه فایل ویدیویی کمی طول بکشد.

  شما باید نوار پیشرفت دانلود را در پایین صفحه خود ببینید. هنگامی که دانلود ویدیو به پایان رسید، منوی اشتراک‌گذاری در ظاهر می‌شود، اما از آنجایی که ما در استوری‌های فیس‌بوک به اشتراک می‌گذاریم، می‌توانید این موضوع را نادیده بگیرید.

اشتراک گذاری ویدیوهای TikTok در فیس بوک Image 2

  برنامه فیس بوک را باز کنید و روی Create Story در بالا ضربه بزنید.

  ویدیوی ذخیره شده TikTok را از حلقه دوربین خود انتخاب کنید.

اشتراک گذاری ویدیوهای TikTok در فیس بوک Image 3

  توجه داشته باشید که ویدیوهای طولانی‌تر به 60 ثانیه کاهش می‌یابند، اما می‌توانید با ضربه زدن روی Trim، بخش خاصی از ویدیو را کوتاه کنید.

  در صورت تمایل می‌توانید قبل از اشتراک‌گذاری، جلوه‌ها، متن یا شکلک‌ها را به ویدیوی خود اضافه کنید.

  برای اشتراک‌گذاری ویدیوی خود در استوری‌های فیسبوک، روی اشتراک‌گذاری ضربه بزنید.

اشتراک گذاری ویدیوهای TikTok در فیس بوک Image 4

نحوه اشتراک گذاری ویدیوهای TikTok در استوری های فیس بوک از طریق اینستاگرام

از آنجایی که در حال حاضر نمی توانید اکثر ویدیوهای TikTok را مستقیماً در استوری های فیس بوک به اشتراک بگذارید، راه دیگری وجود دارد. به شرطی که حساب اینستاگرام شما به فیس بوک شما متصل باشد، می توانید محتوای ارسال شده در اینستاگرام را با فیس بوک به اشتراک بگذارید. در اینجا نحوه اشتراک گذاری ویدیوی TikTok در استوری های فیس بوک از طریق اینستاگرام آورده شده است:

  برنامه TikTok را باز کنید و ویدیویی را که می خواهید به اشتراک بگذارید پیدا کنید.

  اگر ویدیوی شماست روی سه نقطه و اگر ویدیوی شخص دیگری است روی فلش اشتراک‌گذاری ضربه بزنید.

  روی نماد Stories (اینستاگرام) ضربه بزنید.

  ویدیوی شما به طور خودکار یک نماد ذخیره را نشان می دهد. پس از رسیدن به 100٪، اینستاگرام باز می شود.

اشتراک گذاری ویدیوهای TikTok در فیس بوک Image 5

  برای اشتراک‌گذاری داستان، روی فلش پایین سمت راست ضربه بزنید.

  روی گزینه های اشتراک گذاری ضربه بزنید.

  هنگامی که صفحه اشتراک در فیس بوک ظاهر شد، روی ادامه ضربه بزنید. اگر حساب‌های فیس‌بوک و اینستاگرام شما قبلاً متصل نشده‌اند، برای پیوند دادن حساب‌هایتان، فرمان‌های روی صفحه را دنبال کنید.

  برای اشتراک گذاری ویدیو در استوری اینستاگرام و فیسبوک خود، روی Share ضربه بزنید.

اشتراک گذاری ویدیوهای TikTok در فیس بوک Image 6

در برخی ویدیوها، با ضربه زدن روی سه نقطه یا فلش اشتراک‌گذاری، ممکن است گزینه‌ای برای اشتراک‌گذاری مستقیم در استوری‌های فیسبوک مشاهده کنید. با این حال، این گزینه قابل اعتماد نیست و در حال حاضر برای همه ویدیوها ظاهر نمی شود.

امیدواریم این به پاسخ به این سوال کمک کرده باشد که چگونه ویدیوهای TikTok را در تایم لاین فیس بوک به اشتراک بگذاریم. هر دو روش بسیار سریع و راحت هستند، پس واقعاً به این بستگی دارد که آیا ترجیح می دهید ویدیو را در دستگاه خود بارگیری کنید یا آن را از طریق حساب اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید. این ممکن است به مقدار فضای ذخیره سازی موجود در دستگاه شما بستگی داشته باشد. به اشتراک گذاری ویدیوهای TikTok در فیس بوک، هر روشی که انتخاب می کنید، تنها چند ثانیه طول می کشد.

خبرکاو