سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

نحوه استفاده از Spotify Smart Shuffle برای کشف آهنگ های جدید

freestar.config.enabled_slots.push({ placementName: "onlinetechtips_medrec_incontent_left_atf", slotId: "onlinetechtips_medrec_incontent_left_atf" }); خسته شدن از پخش فهرست های پخش خود در Spotify آسان است. Spotify Smart Shuffle به شما این امکان را می‌دهد که فهرست ‌های پخش خود را با توصیه‌هایی که به دقت تنظیم شده‌اند و مطابق با حال و هوای موجود فهرست پخش شما هستند، تازه نگه دارید. شروع استفاده از Spotify Smart Shuffle آسان است و ما به شما نشان ...

خسته شدن از پخش فهرست های پخش خود در Spotify آسان است. Spotify Smart Shuffle به شما این امکان را می‌دهد که فهرست ‌های پخش خود را با توصیه‌هایی که به دقت تنظیم شده‌اند و مطابق با حال و هوای موجود فهرست پخش شما هستند، تازه نگه دارید. شروع استفاده از Spotify Smart Shuffle آسان است و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه.

نحوه شروع استفاده از Spotify "Smart Shuffle"

برای استفاده از Spotify Smart Shuffle، دو انتخاب دارید. یا فهرست پخش انتخابی Spotify را باز کنید یا به آهنگ های مورد علاقه خود بروید. سپس، مراحل زیر را دنبال کنید:

فهرست مطالب

  آیکون Shuffle را دو بار بزنید تا با یک ستاره کوچک ظاهر شود.

  Spotify آهنگ های شما را به هم می ریزد و آهنگ های جدید و با دقت انتخاب شده ای را اضافه می کند که جو فهرست پخش موجود شما را تکمیل می کند.

  می‌توانید با نماد درخشان در کنار آهنگ‌های اضافه شده متوجه شوید که کدام آهنگ‌ها به فهرست پخش Spotify شما اضافه شده‌اند.

  Spotify یک آهنگ به ازای هر سه آهنگ در فهرست های پخش با 15 آهنگ یا بیشتر اضافه می کند.

  اگر آهنگ اضافه شده را دوست دارید، آن را در فهرست پخش خود ذخیره کنید. برای هر آهنگی که با حال و هوای شما مطابقت ندارد، وقتی در نمای Now Playing هستید، روی نماد منهای ضربه بزنید و آهنگ دوباره پخش نمی‌شود.

توجه: این مراحل روی برنامه Spotify و پخش کننده وب Spotify کار می کنند.

نحوه خاموش کردن Spotify "Smart Shuffle"

اگر دیگر نمی‌خواهید به توصیه‌های Spotify گوش دهید و می‌خواهید فهرست پخش خود را همانطور که در ابتدا بود بشنوید، در اینجا نحوه غیرفعال کردن Smart Shuffle Spotify آورده شده است.

  فهرست پخش خود را باز کنید.

  روی نماد Shuffle ضربه بزنید تا خاموش شود.

  اکنون، آهنگ های فهرست پخش خود را به ترتیب اصلی که آنها را اضافه کرده اید، بدون هیچ تراک اضافی می شنوید.

آیا «Smart Shuffle» Spotify برای همه شنوندگان در دسترس است؟

هر کسی با اشتراک Spotify Premium می‌تواند از Smart Shuffle استفاده کند. در حال حاضر، این ویژگی برای همه شنوندگان Spotify رایگان در دسترس نیست. شنوندگان رایگان در تعدادی از کشورها از جمله آفریقای جنوبی، تایلند، برزیل، کلمبیا، مصر، اندونزی، هند، پاکستان، نیجریه، ترکیه، ویتنام و فیلیپین، در حال حاضر می‌توانند از Smart Shuffle به عنوان گزینه پیش‌فرض هنگام گوش دادن در دستگاه‌های تلفن همراه لذت ببرند. . این ویژگی ممکن است در نهایت با به‌روزرسانی‌های آینده برای شنوندگان رایگان در کشورهای دیگر نیز عرضه شود.

تفاوت بین "Smart Shuffle" و Regular Shuffle چیست؟

Spotify Smart Shuffle آهنگ هایی شبیه به آهنگ های موجود در فهرست پخش شما را تنظیم می کند و آنها را به شما توصیه می کند، پس هرگز از گوش دادن به فهرست های پخش مورد علاقه خود خسته نخواهید شد. از طرف دیگر، Shuffle معمولی به سادگی آهنگ ها را به هم می زند، پس می توانید از گوش دادن به آنها به ترتیب تصادفی لذت ببرید. اگر احساس می‌کنید از آهنگ‌ها یا فهرست ‌های پخش دوست‌داشتنی خود الهام نمی‌گیرید، هر دو ویژگی عالی هستند.

همانطور که می بینید، استفاده از "Smart Shuffle" Spotify برای گفت ن هیجان به تجربه شنیداری خود در زمانی که احساس می کنید الهام نمی گیرید، آسان است. تنها با چند ضربه روی نماد Shuffle، می‌توانید از توصیه‌های اختصاصی Spotify برای تقویت فهرست ‌های پخش خود لذت ببرید، و همیشه در کنترل کامل هستید، زیرا می‌توانید هر آهنگی را که دوست ندارید حذف کنید تا مطمئن شوید که هرگز مجبور به شنیدن آن نیستید. آنها را دوباره

خبرکاو