سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

نحوه استفاده از باتری های AAA در یک دستگاه باتری AA

b62b434f.jpg
mariva2017/Shutterstock.com آیا تا به حال در یک بند بوده اید که در آن به باتری های AA نیاز داشته باشید، اما تنها چیزی که داشته اید باتری های AAA بوده است؟ ذخیره کامل باتری شما می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. باور کنید یا نه، در این سناریو نیازی نیست به فروشگاه بروید یا باتری را از دستگاه دیگری خارج کنید. یک هک فویل آلومینیومی ساده وجود دارد که اگر باتری‌های AAA زیادی داشته باشید و باتری‌های AA کافی نباشند، می‌تواند ...
باتری ها در یک ردیف روی یک سطح بازتابنده قرار گرفته اند.
mariva2017/Shutterstock.com

آیا تا به حال در یک بند بوده اید که در آن به باتری های AA نیاز داشته باشید، اما تنها چیزی که داشته اید باتری های AAA بوده است؟ ذخیره کامل باتری شما می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. باور کنید یا نه، در این سناریو نیازی نیست به فروشگاه بروید یا باتری را از دستگاه دیگری خارج کنید.

یک هک فویل آلومینیومی ساده وجود دارد که اگر باتری‌های AAA زیادی داشته باشید و باتری‌های AA کافی نباشند، می‌تواند روز را نجات دهد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک تکه کوچک فویل آلومینیومی بردارید و قبل از قرار دادن آن در دستگاه باتری قلمی، آن را در مقابل باتری قلمی قرار دهید. سپس voila ! اگرچه باتری‌های AAA کوچکتر هستند، اما تمایل دارند همان ولتاژ ۱.۲-۱.۵ ولت را به عنوان باتری‌های AA تامین کنند.

از آنجایی که فویل آلومینیومی به عنوان یک رسانا عمل می کند، فاصله بین باتری کوچکتر و محفظه باتری بزرگتر را پر می کند. این به باتری AAA اجازه می دهد تا دستگاه را مانند باتری AA تغذیه کند.

اکنون می‌توانید تمام باتری‌های AAA اضافی را قبل از اینکه در قفسه بمیرند، مصرف کنید.

پس ، اگر زمانی متوجه شدید که ریموت، چراغ قوه یا ماوس کامپیوتر از راه دور شما به باتری جدیدی نیاز دارد اما باتری AA شما تمام شده است، دقیقاً می‌دانید که چه کاری باید انجام دهید. با استفاده از این فویل آلومینیومی که در آستین شما هک می شود، دیگر هرگز بدون برق نخواهید بود (تا زمانی که باتری های AA و AAA تمام شوند).

خبرکاو