متن خبر

نحوه ارسال مجدد در TikTok

نحوه ارسال مجدد در TikTok

اخبارنحوه ارسال مجدد در TikTok
شناسهٔ خبر: 268242 -
خبرکاو:

شخصی <a href= که یک آیفون با TikTok باز در دست دارد." width="1920" height="1080">
هانا استرایکر / How-To Geek

برای ارسال مجدد یک ویدیو در TikTok، هنگام تماشای آن، روی نماد فلش سمت راست ضربه بزنید و در منوی Share To، «Repost» را انتخاب کنید. در صورت تمایل، با ضربه زدن روی " گفت ن نظر" نظر اضافه کنید. برای حذف یک پست مجدد، ویدیو را باز کنید، روی نماد پیکان سمت راست ضربه بزنید و "Remove Repost" را انتخاب کنید.

یک ویدیوی TikTok عالی پیدا کردید که دوستان و دنبال کنندگان شما باید ببینند؟ آن ویدیو را بازنشر کن! بعداً اگر بخواهید، می توانید یک بازنشر را نیز لغو کنید. در اینجا نحوه انجام این کار و کارهای بیشتر با استفاده از برنامه TikTok در iPhone، iPad و تلفن اندرویدی آمده است.

ارسال مجدد در TikTok چه می کند؟

ارسال مجدد یک ویدیو در TikTok به این معنی است که با در دسترس قرار دادن ویدیو در فیدهای دنبال کنندگان خود، دسترسی آن ویدیو را افزایش می دهید. آن‌ها می‌توانند ببینند که شما ویدیو را مجدداً ارسال کرده‌اید و می‌توانند ویدیو را مانند هر مورد دیگری در پلتفرم تماشا کنند.

هنگام انتشار مجدد ویدیوهای TikTok باید چند نکته را بدانید:

ویدیوی بازنشر شده شما در نمایه TikTok شما ظاهر نمی شود. فقط در فیدهای دنبال کنندگان شما ظاهر می شود.

ناشر اصلی ویدیو از ارسال مجدد ویدیوی او مطلع نمی شود.

شما نمی توانید فهرست ی از همه ویدیوهای ارسال شده مجدد خود را ببینید (با این حال، راه حلی برای انجام این کار وجود دارد که در زیر توضیح داده شده است).

هر گونه لایک و نظری که با ارسال مجدد شما به دست می آید به سمت ویدیوی اصلی خواهد رفت.

در صورت تمایل می توانید یک ویدیو را بازنشر کنید.

مرتبط: نحوه دوخت در TikTok

چگونه یک ویدیو را در TikTok بازنشر می کنید؟

برای شروع ارسال مجدد، TikTok را در تلفن خود راه اندازی کنید و ویدیوی خود را پیدا کنید. هنگامی که ویدیو شروع به پخش می کند، در سمت راست، روی دکمه اشتراک گذاری (یک نماد فلش سمت راست) ضربه بزنید.

در منوی "اشتراک گذاری در"، در بالا، "Repost" را انتخاب کنید.

روی "Repost" ضربه بزنید.

TikTok بلافاصله پیامی با مضمون «شما دوباره ارسال کردید» را نمایش می‌دهد. سپس گزینه " گفت ن نظر" را مشاهده خواهید کرد که می توانید روی آن ضربه بزنید تا نظری به پست مجدد خود اضافه کنید.

توجه: از آنجایی که TikTok فهرست ی از همه ویدیوهای بازنشر شده شما را نگه نمی‌دارد، می‌خواهید چنین ویدیوهایی را نشانه‌گذاری کنید تا در آینده به آنها بازگردید. برای انجام این کار، در سمت راست ویدیو، روی نماد نشانک (روبان) ضربه بزنید تا آن را در فهرست نشانک خود ذخیره کنید.

ویدیوی TikTok بازنشر شد.

اگر روی گزینه « گفت ن نظر» ضربه زدید، نظر را برای همراهی با ویدیوی خود تایپ کنید و Enter را فشار دهید.

یک نظر تایپ کنید و Enter <a href= را فشار دهید." width="645" height="500" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

و این همه است. شما با موفقیت یک ویدیو را در حساب TikTok خود ارسال کردید.

نحوه لغو ارسال مجدد در TikTok

اگر می‌خواهید یک بازپست را لغو کنید تا ویدیو در فید دنبال‌کنندگان شما ظاهر نشود، انجام این کار آسان است.

اگر ویدیو را نشانه گذاری کرده اید، می توانید با راه اندازی TikTok، انتخاب «Profile» در پایین و ضربه زدن روی نماد نشانک، آن را پیدا کنید. در اینجا، ویدیویی را که می‌خواهید ارسال مجدد را لغو کنید، انتخاب کنید.

برای لغو ارسال مجدد، ویدیو <a href= را انتخاب کنید." width="460" height="499" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

وقتی ویدیوی شما پخش می شود، در سمت راست، روی نماد پیکان سمت راست ضربه بزنید.

از منوی “Share To”، “Remove Repost” را انتخاب کنید.

"Remove Repost" <a href= را انتخاب کنید." width="571" height="500" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

و TikTok ویدیوی بازنشر شده شما را از فیدهای دنبال کنندگان شما حذف خواهد کرد. می‌توانید یک قدم جلوتر بروید و ویدیو را از سابقه تماشای خود نیز حذف کنید.

مرتبط: نحوه تنظیم مجدد الگوریتم TikTok

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است