متن خبر

میزان شیوع پایین کرونا در گرمخانه‌های شهرداری تهران

میزان شیوع پایین کرونا در گرمخانه‌های شهرداری تهران

اخبارمیزان شیوع پایین کرونا در گرمخانه‌های شهرداری تهران
شناسهٔ خبر: 111056 -
خبرکاو:

به گزارش ایسنا، محمد شریعتمداری در هفتمین نشست شورای مرکزی مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی، ماهیت فعالیتهای این سازمان را مردمی عنوان کرد و بیان کرد : باید فضایی ایجاد کرد تا مردم خود، امور را در دست بگیرند.

شریعتمداری با بیان اینکه مردم، برای حمایت از مددجویان سازمان بهزیستی انگیزه زیادی دارند، بیان کرد : این سازمان به عنوان یک نهاد حاکمیتی باید زمینه حمایت رسانیها را فراهم کند تا مردم احساس کنند حضورشان موثر است و بذر کار خیر آنها ثمر می دهد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه منظور از جذب حمایتهای مردمی فقط بحث مالی نیست، اظهار کرد: در حمایت از مددجویان، جلب مشارکتهای مردمی، مبحث مهمی است که باید بر مبنای آن سیاست گذاریهای دقیقی انجام شود.

شریعتمداری با تقدیر از تلاشهای سازمان بهزیستی کشور اضافه کرد: جذب عشق و علاقه مردم برای حمایت از مددجویان یک فعالیت هنرمندانه است. رئیس این سازمان موضوع شفافیت را وجه همت خود قرار داده و تلاش کرده منابع و هزینه کرد آنها را شفاف کند.

حناچی: خیرین التیام بخش دوران کرونا بودند

شهردار تهران با اشاره به کمکهای خیرین اظهارکرد: در شرایط کرونایی، خیرین همانند گذشته پای کار آمدند و التیام بخش این دوران بودند.

پیروز حناچی، به ارسال بستههای حمایتی خیرین در شرایط کرونا اشاره کرد و بیان کرد : در این راستا همپوشانی خوبی در شرایط اضطراری برای کمک به نیازمندان بوجود آمد. 

وی همچنین میزان شیوع کرونا را در گرمخانههای شهرداری تهران پایین توصیف کرد و بیان کرد : شهرداری همواره در کنار این افراد است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در این  نشست با ابراز خرسندی از جلب مشارکتهای مردمی توسط سازمان بهزیستی کشور بیان کرد : ایرانیان در اهدای کمکهای مردمی خصوصا در شرایط بحرانی مانند زلزله و یا دوران کرونا پیشتاز هستند.

وی از مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه با سازمان بهزیستی کشور در توانمندی فرزندان تحت پوشش این سازمان خبرداد. 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این نشست "وحید قبادی دانا"رئیس سازمان بهزیستی کشور و اعضای شورای مرکزی مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی کشور حضور داشتند و به طرح نظرها و دیدگاههای خود درباره جلب مشارکتهای مردمی پرداختند.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو