سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

مکس س: همه چیز مختل شد

سلام و به Max Q خوش آمدید! پس از شرکت در TechCrunch Disrupt، رویداد شاخص ما در سانفرانسیسکو، بالاخره به خانه برگشتم. ما برنامه‌نویسی باورنکردنی را با حسن نیت شرکت هوافضا داشتیم، به‌علاوه تعدادی استارت‌آپ باورنکردنی که در سالن استارت‌آپ به نمایش می‌گذاشتند و برای داوران روی صحنه مسابقه Battlefield ما را به نمایش می‌گذاشتند. همه چیز برای گفتن است. اگر دلم برایت تنگ شده بود - امیدوارم سال آینده ببینمت!دیگر اخبارکوالکام از تراشه میان‌رده اسنپدراگون ۷s نسل ...

سلام و به Max Q خوش آمدید! پس از شرکت در TechCrunch Disrupt، رویداد شاخص ما در سانفرانسیسکو، بالاخره به خانه برگشتم. ما برنامه‌نویسی باورنکردنی را با حسن نیت شرکت هوافضا داشتیم، به‌علاوه تعدادی استارت‌آپ باورنکردنی که در سالن استارت‌آپ به نمایش می‌گذاشتند و برای داوران روی صحنه مسابقه Battlefield ما را به نمایش می‌گذاشتند.

همه چیز برای گفتن است. اگر دلم برایت تنگ شده بود - امیدوارم سال آینده ببینمت!

در این شماره:

فینالیست میدان نبرد: Magnestar

اخبار از آزمایشگاه موشک، ناهنجاری واقعی و موارد دیگر

Magnestar یک پلت فرم نرم افزاری توسعه داده است که می تواند تداخل در طیف زمین را پیش بینی کند، که ارتباط بین سیاره و فضا به آن بستگی دارد و می تواند به اپراتورهای ماهواره کمک کند تا از اختلال جلوگیری کنند.

بازی آنها را در Disrupt تماشا کنید:

اخبار بیشتر از سراسر TC

مکس کیو توسط من آریا علمالهدایی برای شما آورده شده است. اگر از خواندن Max Q لذت می برید، آن را به یکی از دوستان خود فوروارد کنید.

خبرکاو