متن خبر

موفقیت ایران نسبت به سایر کشورها در مقابله با کرونا

موفقیت ایران نسبت به سایر کشورها در مقابله با کرونا

اخبارموفقیت ایران نسبت به سایر کشورها در مقابله با کرونا
شناسهٔ خبر: 111167 -
خبرکاو:

حسین خسروی اسفزار، در شورای اداری درمیان اظهار کرد: ویروس کرونا یک سری محدودیت‌ها و مشکلاتی را برای کشور به وجود آورد، اما به تعبیر قرآن کریم پایان آن خیر خواهد بود.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برخی افراد در داخل چشم امید به غرب داشتند، اما ویروس کرونا نشان داد که غرب نمی‌تواند خودش را اداره کند؛ چه برسد به اینکه بتواند سایر کشورها را اداره کند.

وی با اشاره به تمدن اسلامی بیان کرد : با کمک خداوند متعال و فرهنگ قرآن کریم این تمدن جهانی خواهد شد و زمینه تشکیل این تمدن بزرگ اسلامی در حال فراهم شدن است.

خسروی اسفزار در خصوص حقوق بشر آمریکایی، اظهار کرد: امروز آمریکا بر روی رعایت و مراعات حقوق بشر مانده است و رئیس جمهور آمریکا می‌گوید افراد بالای ۶۰ سال را مداوا نکنید، اما رهبر معظم انقلاب در این شرایط همواره به فکر سلامتی مردم هستند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از مصادیق امر به معروف توصیه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا است، بیان کرد : مقام معظم رهبری نیز اعلام کردند که حتما ماسک می‌زنم و ما نیز باید به ایشان اقتدا کنیم تا این ویروس منحوس ریشه کن شود.

حسینعلی بخشی، فرماندار درمیان نیز در این جلسه شهرستان درمیان را صاحب ظرفیت و استعدادهای خوبی دانست که باید برای پیشرفت و توسعه به آن‌ها توجه شود.

وی بیان کرد : با توجه به برگزاری جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان در آینده نزدیک ️مشکلات آب شرب، زیرساخت‌های مسکن محرومین که از مصوبات سفر استاندار است و مسائل دیگر به ترتیب اولویت و اعتبارات در صدر برنامه‌های شهرستان قرار خواهد گرفت و قطعا پیگیری و با توان و تلاش بی وقفه دستگاه‌های اجرایی برطرف خواهد شد.

حجت الاسلام مصیب خزاعی، امام جمعه درمیان با تبریک دهه کرامت و گرامیداشت هفته قوه قضائیه، تصریح کرد: امام رضا(ع) اقدامات ارزشمندی در راستای تقریب و وحدت مسلمین انجام دادند.

وی، پیگیری مشکلات مردم در شهرستان، استان و کشور توسط مسئولین با ارتباط مستمر و گسترده را خواستار شد.

مولوی عبدالهی، امام جمعه اهل سنت اسدیه نیز با تبریک میلاد امام رضا (ع) آن حضرت را صاحب جایگاه رفیع در اعتقادات مردم جهان، مسلمین و به ویژه جامعه اهل سنت دانست و از مسئولین خواست از فرصت خدمتگزاری به مردم که یک آزمون بزرگ الهی است و در قیامت از آن سوال می‌شود نهایت استفاده را با توجه به ظرفیت‌ها و امکانات در راستای گره‌گشایی از مشکلات مردم محروم منطقه ببرند.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو