متن خبر

مهم‌ترین مشکل در حوزه نیرو و آب، بودجه است

مهم‌ترین مشکل در حوزه نیرو و آب، بودجه است

اخبارمهم‌ترین مشکل در حوزه نیرو و آب، بودجه است
شناسهٔ خبر: 110757 -
خبرکاو:

مرتضی محمودوند در جلسه کارگروه آب و انرژی استان که امروز نهم تیرماه در سالن جلسات شرکت برق برگزار شد، اظهار کرد: مهم‌ترین مشکل در تمام حوزه به‌ویژه در نیرو و آب بحث بودجه است که طبق روال گذشته بودجه توسط مدیران هزینه و مدیریت شده است.

وی ادامه داد: امروز با توجه به تحریم‌های اقتصادی، سیاسی، نظامی، فرهنگی و ... ملت در محاصره است و این تحریم‌ها به خاطر دشمنی است که اعتقادی مبارزه می‌کند و از هر جنایتی نیز فروگذار نیست.

محمودوند ادامه داد: امروز به‌حق بودجه بر اساس شرایط نرم و استاندارد در دسترس هیچ‌کس در کل کشور نیست اما موضوعی که خیلی اهمیت دارد مردم نجیب و مظلوم کشور مخصوصاً لرستان است.

این نماینده مجلس ادامه داد: در زمانی که بودجه و ثروت‌های افسانه‌ای بوده متأسفانه کار خاص و ویژه‌ای برای مردم لرستان انجام نشده که نمود عینی داشته باشد.

وی تصریح کرد: آب و انرژی حوزه کاری فوق تخصصی، حساس و موردنیاز کشور است و انتظار می‌رود مدیران استان بر اساس راهکارهای قانونی با توجه به مسئولیت بنده هر جا دیدید نیاز است از این ابزار به نفع مردم استفاده و بهره‌برداری شود موارد را انعکاس دهید.

محمودوند عنوان کرد: ما هیچ‌چیز مهم‌تر از دولت و ملت نداریم، امروز در نظام جمهوری اسلامی ایران هیچ جایگاهی بالاتر و والاتر از ملت نیست پس نباید در هیچ حوزه‌ای کوتاهی داشته باشیم.

وی بیان کرد : در بحث سدسازی بودجه هم تخصیص داده شده است اما امروز این کار راکد است، در حوزه سرمایه‌گذاری خصوصی مدیران بر اساس اولویت‌بندی عمل کنند.

محمودوند تصریح کرد: نهادهای بزرگ و تأثیرگذاری خواهان سرمایه‌گذاری در استان هستند.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو