سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

من باید یکی از آمپرهای Naim’s Nait 50 داشته باشم – اما فقط ۱۹۷۳ ساخته می شود

bjYkZhNEPMinbDVkVfwQEZ-320-80.jpg
خوانندگان معمولی و علاقه مندان به Hi-Fi می دانند که در پنجاهمین سالگرد Naim، شرکت بریتانیایی نه یک بلکه سه محصول جدید را در CES 2023 عرضه کرده است، از جمله تعمیرات اساسی نسل ششم آمپلی فایر NAP 250 در سال ۱۹۷۵. اما این یکی برای من خاص است. این آقای Vereker's Nait 1 در سال ۲۰۲۳ است. برای روشن‌تر شدن، Nait 50 بازسازی اولین تقویت‌کننده Nait است که در سال ۱۹۸۳ منتشر شد. و مانند آن قطعه ...

خوانندگان معمولی و علاقه مندان به Hi-Fi می دانند که در پنجاهمین سالگرد Naim، شرکت بریتانیایی نه یک بلکه سه محصول جدید را در CES 2023 عرضه کرده است، از جمله تعمیرات اساسی نسل ششم آمپلی فایر NAP 250 در سال ۱۹۷۵.

اما این یکی برای من خاص است. این آقای Vereker's Nait 1 در سال ۲۰۲۳ است. برای روشن‌تر شدن، Nait 50 بازسازی اولین تقویت‌کننده Nait است که در سال ۱۹۸۳ منتشر شد. و مانند آن قطعه اصلی و نمادین تاریخ hi-fi، در سالزبری، بریتانیا ساخته می‌شود، اما این بار تنها به ۱۹۷۳ قطعه محدود شده است. - ببین آنها آنجا چه کار می کنند؟

عملکردی با شکوه و کم بیان در آن وجود دارد و شما دوست دارید آن را ببینید - آمپرهای بروتالیست Copland یا گزینه های سطح بالای شمالی Moon را برای مراجعه بیشتر تحلیل کنید.

با وجود این، به Nait برمی گردیم (زیرا ارزشش را دارد) و با مدارهای فنی بهبود یافته به لطف دانش غنی و منحصر به فرد جمع آوری شده در طول سال ها توسط مهندسان Naim، Nait 50 دارای بهترین عملکرد تقویت کننده در رده قیمتی خود است. من واقعاً امیدوارم که دقیق ترین پویایی ها را با تمام اعتماد به نفس و قدرتی که از یک Naim انتظار داشتم، بازتولید کند.

بیشتر بخوانید

Poco F5 Pro برای بررسی


من می‌دانم که تقریباً با همه انواع بلندگوها، از جمله بهترین بلندگوهای استریویی که ما آزمایش کرده‌ایم، ارتباط برقرار می‌کند، و همچنین می‌تواند با یک استریمر ترکیب شود تا سیستم Hi-Fi آنالوگ/دیجیتال نهایی را بسازد. آپشن های جدید این نسخه سالگرد عبارتند از خروجی هدفون، یک استیج جدید MM phono با ترانزیستورهای مجزا (برای اتصال آن به یکی از بهترین صفحه‌های گردان در راهنمای خرید ما، تا زمانی که عرشه دارای کارتریج نوع آهنربایی متحرک باشد)، و روکش کرومی

شما همچنین ۲۵ وات برق در هر کانال با پیک های ۲۲۵ وات، سه ورودی آنالوگ دریافت می کنید، و کافیست به صفحه کلید صدای Spinal Tap در پنل جلویی آن نگاه کنید. من واقعا یکی از اینا رو میخوام


نظر: Naim در ۵۰ دلیل انکار ناپذیری است که اگر خراب نباشد نیازی به تعمیر آن نیست.

Naim's Nait 50 <a href= از جلو، روی زمینه سفید" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bjYkZhNEPMinbDVkVfwQEZ-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bjYkZhNEPMinbDVkVfwQEZ-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bjYkZhNEPMinbDVkVfwQEZ-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bjYkZhNEPMinbDVkVfwQEZ-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bjYkZhNEPMinbDVkVfwQEZ-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bjYkZhNEPMinbDVkVfwQEZ-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bjYkZhNEPMinbDVkVfwQEZ.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bjYkZhNEPMinbDVkVfwQEZ.jpg">

در یک Naim چیست؟ ۵۰ سال سابقه برای شروع (اعتبار تصویر: Naim)

اگر می‌خواستم، این آمپ را به مجموعه‌ای از بلندگوهای Tannoy که در High End Munich، در اتاق Hi-Fi میراث دهه ۱۹۷۰ رویاهایم شنیدم، وصل می‌کردم.

وقتی صحبت از های-فای به میان می‌آید، به نظر می‌رسد که ethea برند در دو جهت متمایز می‌چرخد: نگاه کردن به گذشته (حتی در حد وسترن الکتریک ۱۲B فوق‌العاده ۱۹۲۷ که در High End مونیخ ۲۰۲۳ دیده شد) به کابینت‌های چوبی و رویکرد کاملاً سنتی یا نگاه کردن. با مواد، مفاهیم و رویکردهای رادیکال کاملاً جدید - به بلندگوهای رادیکال تهاجمی Wilson Audio، محفظه های فلزی Magico یا طرح کانسپت ۵۰ با شکوه و جایگزین Monitor Audio مراجعه کنید.

من فضای زیادی برای هر دو می بینم – در کنار یک رویکرد ترکیبی که در آن هر مفهومی مورد استقبال قرار می گیرد و مورد تجلیل قرار می گیرد، همانطور که در مورد چیزی مانند بلندگوهای Sopra 2 با مضمون غذاخوری Focal وجود دارد. و حتی خود Naim نیز به دلیل نسل دوم Naim Mu-so Qb عالی، با موفقیت زیادی به راه‌حل‌های استریم یک جعبه تبدیل شده است.

اما دلیلی وجود دارد که خطوط میراث Naim همچنان ادامه دارد - چیزی که من به طور گسترده در مورد نشریه خواهر TechRadar با عنوان ۹ تا از بهترین محصولات Naim در تمام دوران‌ها با تلاش عاشقانه نوشتم. دلیل ساده است: آنها هنوز هم کار می کنند.

بله، این شرکت همیشه یک رویکرد راک اند رول داشته است – من پوستری را با ۲۵۰ آمپر پاور استریو تعبیه شده در کف چوبی شکسته و مردی شبیه گوسفند در پس‌زمینه به خاطر دارم، با عنوان «متاسفم، من. نعیم شما را نگرفت" - اما جدایی ها خودشان صحبت می کنند. و ممکن است مدت طولانی ادامه یابد.

Naim Nait 50 در ماه ژوئن با قیمت خرده فروشی پیشنهادی ۳۵۹۹ دلار / ۲۶۹۹ پوند / ۳۰۰۰ یورو (که حدود ۵۰۸۹ دلار استرالیا است) وارد بازار خواهد شد. یادداشت های روزانه خود را علامت گذاری کنید و بیایید با Naim دوباره تحلیل کنیم.