اخبار, فناوری, گوشی

منتظر اپل واچ اولترا ۲ هستید؟ به نظر می رسد Ultra 3 ممکن است معامله بزرگتری باشد

اپل واچ اولترا در حال حاضر بهترین صفحه نمایش را در بین مدل های اپل واچ تا کنون دارد، اما اگر شایعات درست باشند، تکرارهای آینده همه چیز را به طور کامل به سطح دیگری خواهد برد. طبق گزارش‌ها، اپل در حال کار بر روی یک نمایشگر جدید "microLED" است و به نظر می‌رسد که کاربران اپل واچ اولین کسانی هستند که از آن بهره‌مند خواهند شد.

بهترین ساعت‌های اپل در حال حاضر از نمایشگرهای OLED استفاده می‌کنند که عالی به نظر می‌رسند و جزو بهترین نمایشگرهایی هستند که هر یک از بهترین ساعت‌های هوشمند ارائه می‌دهند. اپل این منابع را از LG Display تامین می کند. اما به گفته خبرنگاران زنجیره تامین فناوری Digitimes Asia ، اپل در حال کار بر روی نوع جدیدی از نمایشگر microLED است که بسیار روشن تر، ماندگارتر و کارآمدتر از فناوری صفحه نمایش فعلی خود است.

این گزارش، همانطور که در MacRumors یافت می‌شود، بیان می‌کند که با شروع اپل واچ، اپل قصد دارد نمایشگر microLED را به آیفون و آی‌پد اضافه کند. این گزارش می گوید که دنباله های اپل واچ اولترا تا پایان سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ از صفحه نمایش OLED قدیمی استفاده نخواهند کرد، زیرا با صفحه نمایش میکرو ال ای دی خود توسعه یافته اپل جایگزین خواهد شد.

به‌عنوان گران‌ترین مدل در سری اپل واچ، منطقی است که اپل واچ اولترا اولین کسی باشد که از این فناوری جدید صفحه‌نمایش بهره می‌برد و احتمالاً نسخه‌های پرو آیفون و آی‌پد به‌دنبال آن خواهد بود. از آنجایی که این فناوری تا اواخر سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ انتظار نمی رود، احتمالاً فناوری صفحه نمایش microLED به موقع برای توسعه Apple Watch Ultra 2 آماده نخواهد شد – در عوض، این اپل واچ اولترا ۳ است که ممکن است ابتدا شاهد ارتقاء باشد. ، با فرض اینکه تاریخ اولیه ۲۰۲۴ اتفاق بیفتد.

تجزیه و تحلیل: زمان نمایش

(اعتبار تصویر: TechRadar)

این تنها شایعه صفحه‌نمایش اپل واچ نیست که حتی در ۲۴ ساعت گذشته درباره آن گزارش داده‌ایم، با توسعه صفحه‌نمایش‌های جدید ViP OLED که برای اپل واچ‌های آینده عالی هستند.

اپل همیشه به دنبال راه‌هایی برای جابه‌جایی مرزها است و هر تکرار ساعت معمولاً دارای چند ویژگی برجسته جدید است و در عین حال آنچه در نسل گذشته کار می‌کرد حفظ می‌کند. دیدن اینکه اپل به فناوری جدید و باورنکردنی صفحه نمایش میکرو ال ای دی خود برای اپل واچ اولترا ۳ در سال ۲۰۲۴ می بالد چندان طولانی نیست، به خصوص اگر در داخل توسعه یافته باشد (که به این معنی است که هیچ کس دیگری آن را نخواهد داشت) و به سایر دستگاه های اپل می آید. .

همه اینها بدان معناست که اگر صبورانه منتظر اپل واچ اولترا ۲ هستید، ارزش این را دارد که شایعات را زیر نظر داشته باشید. Ultra 2 ممکن است یک به‌روزرسانی بسیار تکراری باشد، با Ultra 3 که با صفحه‌نمایش جدید باورنکردنی فاصله بیشتری با نسخه اصلی دارد. پشیمان خریدار نشوید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *