اخبار, ورزشی

منبع: رپیدز آلوز را در تحقیقات قمار تعلیق می کند

یک منبع آگاه از وضعیت به ESPN بیان کرد کلرادو راپیدز روز چهارشنبه مکس آلوز وینگر خود را در ارتباط با قمار ورزشی غیرقانونی محروم کرد.

راپیدز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که یک بازیکن محروم شده است، اما هویت او را مشخص نکرد: "ما از گزارش‌های مربوط به یک بازیکن کلرادو راپیدز در ارتباط با قمار ورزشی غیرقانونی مطلع هستیم. ما مسائلی از این قبیل را جدی می‌گیریم و همیشه به دنبال این هستیم که از یکپارچگی بازی محافظت کنید

در حالی که MLS در حال انجام تحقیقات در مورد این موضوع است، بازیکن از تمام فعالیت های تیم حذف شده است.

MLS نیز روز چهارشنبه بیانیه ای با عبارت مشابه صادر کرد و گفت که یک بازیکن فعلی و سابق در قمار غیرقانونی دست داشته اند.

اوایل روز چهارشنبه، دادستان ایالت گویاس در برزیل ۱۶ نفر از جمله هفت فوتبالیست حرفه ای را به اتهام تبانی بازی بدون نام بردن از هیچ یک از بازیکنان متهم کردند. با این حال، پنج بازیکن روز چهارشنبه به روشی مشابه آلوز توسط باشگاه های خود در برزیل محروم شدند .

گزارشی از رسانه برزیلی O Globo، آلوز را به تحقیقات در برزیل مرتبط می کند و به نظر می رسد که نشان می دهد او ۱۲۰۰۰ دلار از یک سازمان برای دریافت کارت زرد در بازی مقابل لس آنجلس گلکسی در ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۲ پرداخت کرده است ، که تقریباً ۹۰ انجام داد. چند ثانیه پس از ورود به بازی به عنوان بازیکن تعویضی.

علاوه بر این، متون به دست آمده در گزارش O Globo در رابطه با تحقیقات در برزیل نشان می دهد که آلوز، بازیکن سابق هیوستون دینامو، زکا را با سازمانی که پرداخت ها را انجام می دهد، در تماس قرار داده است و قرار است او در تاریخ ۸ اکتبر در تبانی بازی شرکت کند. ۲۰۲۲ - روز تصمیم گیری MLS.

آلوز برزیلی الاصل پیش از فصل ۲۰۲۲ از فلامنگو به راپیدز پیوست و ۳۱ بازی برای این باشگاه در تمامی رقابت ها انجام داد.

آلوز که در پیروزی ۳-۱ روز شنبه مقابل لس آنجلس گلکسی برای راپیدز شروع کرد، در سال ۲۰۲۳ تاکنون ۱۲ بازی برای این تیم انجام داده است.

جف کارلایل از ESPN به این داستان کمک کرد.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *