سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

ممکن است به زودی هیچ راه فراری از پیام های شرم آور تیم های مایکروسافت وجود نداشته باشد

۴M9CTP27AHwSjE7Fkeb4W6-1200-80-1.jpg
یافتن آن پیام مهم - یا شاید نه چندان مثبت - در چت گروهی مایکروسافت تیمز به لطف به‌روزرسانی آینده، به زودی بسیار آسان‌تر خواهد شد. سرویس کنفرانس ویدیویی امکان به اشتراک گذاری یک پیوند برای یک پیام خاص در یک چت گروهی را ارائه می دهد و به کاربران راه بسیار ساده تری برای دریافت اطلاعات مورد نیازشان می دهد. دیگر اخبار۱۰ گوشی پرطرفدار هفته ۱۵ در ورودی نقشه راه مایکروسافت ۳۶۵، این شرکت او میگوید که ...

یافتن آن پیام مهم - یا شاید نه چندان مثبت - در چت گروهی مایکروسافت تیمز به لطف به‌روزرسانی آینده، به زودی بسیار آسان‌تر خواهد شد.

سرویس کنفرانس ویدیویی امکان به اشتراک گذاری یک پیوند برای یک پیام خاص در یک چت گروهی را ارائه می دهد و به کاربران راه بسیار ساده تری برای دریافت اطلاعات مورد نیازشان می دهد.

در ورودی نقشه راه مایکروسافت ۳۶۵، این شرکت او میگوید که این تغییر به این معنی است که کاربران دیگر نیازی به جستجوی متنی برای پیامی که می‌خواهند ندارند، به جای آن، «به اعضای چت گروهی امکان می‌دهد به سرعت به یک پیام رفته و اطلاعات را پیدا کنند. "

چت گروهی تیم های مایکروسافت

این به‌روزرسانی در حال حاضر به‌عنوان «در حال توسعه» فهرست شده است، اما کاربران برای آزمایش آن زمان زیادی منتظر نخواهند بود، زیرا تاریخ شروع عرضه پیش‌بینی‌شده در ژوئن ۲۰۲۳ وجود دارد.

پس از انتشار، برای کاربران تیم های مایکروسافت در سراسر جهان با استفاده از هر یک از مک، دسکتاپ، اندروید و iOS در دسترس خواهد بود.

این ارتقاء جدیدترین به‌روزرسانی از یک سری به‌روزرسانی با موضوع پیام و چت برای تیم‌های مایکروسافت در ماه‌های اخیر است. اخیراً، مایکروسافت اعلام کرد که در حال کار بر روی ارتقایی است که به کاربران Teams اجازه می دهد تا تعداد زیادی از چت های خود را به روشی بسیار مرتب تر و فشرده تر مدیریت کنند، با یک تنظیم تراکم چت جدید که به کاربران امکان می دهد فهرست چت خود را فشرده کرده و چت های بیشتری را در چت مشاهده کنند. صفحه نمایش

همچنین اخیراً یک نمای داشبورد ارتقا یافته اعلام شد که مایکروسافت او میگوید می‌تواند به کاربران کمک کند تا محتوای مورد نظر خود را سریع شناسایی یا پیدا کنند، به جستجوهای مزاحم Ctrl+F پایان دهد، از میان گروه‌های متنی ردیابی کند تا چت خاصی را پیدا کند که روزها یا حتی هفته‌ها پیش اتفاق افتاده است. .

با این حال، این پلتفرم اخیراً قابلیتی را اعلام کرده است که به شرکت کنندگان در چت اجازه می دهد همه افراد یک گروه را به یکباره نام ببرند - که قطعاً می تواند مشکلات بیشتری نسبت به حل آن ایجاد کند.