اخبار, فناوری, گوشی

«مغز» عینک هوشمند جدید Nreal Air AR می تواند بزرگترین مشکلات این گجت را حل کند

در واقع، برندی که پشت عینک محبوب Air AR قرار دارد، دیگر وجود ندارد – اما برای همیشه از بین نمی رود، فقط در حال تغییر نام تجاری است و برای جشن گرفتن نام جدید خود، ارتقاء مشخصات خود را راه اندازی می کند.

به جای Nreal، این برند اکنون با نام Xreal شناخته می شود. این اعلامیه نباید تفاوت زیادی برای شرکت ایجاد کند، و بسیار بهتر از تغییر نام شرکت های دیگر در فضای VR/AR است (با نگاهی به شما Meta – Oculus یک نام بسیار برتر برای بخش VR شما بود. ).

اعلامیه دیگر (که احتمالاً جالب‌تر است) این است که عینک‌های ایر Xreal در حال ارتقا هستند. مشخصات AR قادر به نمایش یک صفحه مجازی عظیم در مقابل شما هستند. به سادگی آنها را به تلفن خود یا دستگاه سازگار دیگری وصل کنید و مانند این است که در سینمای خصوصی خود هستید، جایی که می توانید از بهترین نمایش های نتفلیکس، بهترین بازی های Xbox Game Pass و سایر محتواها لذت ببرید (به شرطی که اشتراک این موارد را داشته باشید. یا سایر خدمات استریم).

یک مشکل جزئی برای برخی این است که وقتی سر خود را حرکت می‌دهید، این صفحه تغییر موقعیت می‌دهد - به عنوان مثال، اگر سر خود را از صفحه دور کنید تا با شخص دیگری صحبت کنید یا چیزی را در دنیای واقعی تحلیل کنید، صفحه نمایش با شما حرکت می‌کند. تا دید شما را مسدود کند برای مبارزه با این موضوع، Xreal در حال راه اندازی Spatial Display است به جای ردیابی حرکات سر، این فناوری جدید نسبت به بدن شما ثابت می ماند، پس سر شما می تواند بدون تکان دادن صفحه نمایش حرکت کند.

شخصی <a href= به عینک Xreal Air اشاره می‌کند، نمایشگرهای متعددی در پشت آن‌ها قرار دارند و عبارت Spatial Display در جلوی آن‌ها قرار دارد." class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Uoa6FAFupjzEHGszQpY5ZU-320-80.jpeg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Uoa6FAFupjzEHGszQpY5ZU-480-80.jpeg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Uoa6FAFupjzEHGszQpY5ZU-650-80.jpeg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Uoa6FAFupjzEHGszQpY5ZU-970-80.jpeg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Uoa6FAFupjzEHGszQpY5ZU-1024-80.jpeg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Uoa6FAFupjzEHGszQpY5ZU-1200-80.jpeg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Uoa6FAFupjzEHGszQpY5ZU.jpeg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Uoa6FAFupjzEHGszQpY5ZU.jpeg">

(اعتبار تصویر: Xreal)

متأسفانه، عینک Nreal Air شما به طور خودکار قابلیت‌های Spatial Display را دریافت نمی‌کند. در عوض، باید هزینه آداپتور جدیدی را که Xreal در حال راه اندازی است به نام Xreal Beam بپردازید - نوعی مغز برای هوشمندتر کردن عینک هوشمند شما.

این «دستگاه آی‌پاد شکل» همانطور که Xreal او میگوید ، می‌تواند از طریق یک اتصال سیمی یا بی‌سیم به تلفن، رایانه شخصی یا کنسول شما متصل شود و به شما امکان می‌دهد از نمایش فضایی لذت ببرید. همچنین می‌توانید از مزایای یکپارچه‌سازی فناوری صدای DTS: X Ultra برای لذت بردن از صدای فضایی با کیفیت بالاتر نسبت به عینک‌های Xreal Air استفاده کنید. بهترین از همه این است که با یک باتری داخلی ۴۸۷۰ میلی آمپر ساعتی عرضه می شود که می تواند تا سه ساعت استفاده را پشتیبانی کند، که باید مشکلات عمر باتری را که با استفاده از عینک Air AR معمولی داشتیم برطرف کند.

Xreal هنوز قیمتی برای Beam اعلام نکرده است، اما گفته است که از اول ژوئن برای پیش‌سفارش در دسترس خواهد بود و در نیمه دوم جولای برای خرید در دسترس خواهد بود.

مرا پرتو کن

ما بسیار تحت تاثیر عینک Nreal Air (اکنون Xreal Air) قرار گرفتیم. در تحلیل سه و نیم ستاره خود، توضیح می‌دهیم که چگونه تصویر ۱۳۰ اینچی HD مجازی که عینک در مقابل شما ارائه می‌کند، به خصوص برای مسافران عالی است. اما متأسفانه، آنها کمی گران هستند (هزینه ۳۷۹ دلار / ۴۰۰ پوند) و با هر گوشی هوشمند سازگار نیستند، و کاملاً شارژ دستگاه شما را از بین می برند. این نکات منفی ما را از توصیه مشخصات Nreal Air به همه باز می دارند، حتی اگر یکی از سرگرم کننده ترین گجت هایی باشد که تحلیل کرده ایم.

شخصی در حال نشان دادن Xreal Beam است، شبیه یک آی‌پاد <a href= است و به عینک Xreal که به چشم می‌زند متصل است. " class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ksX4YfCYiMxx92zzG2cEQU-320-80.jpeg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ksX4YfCYiMxx92zzG2cEQU-480-80.jpeg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ksX4YfCYiMxx92zzG2cEQU-650-80.jpeg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ksX4YfCYiMxx92zzG2cEQU-970-80.jpeg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ksX4YfCYiMxx92zzG2cEQU-1024-80.jpeg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ksX4YfCYiMxx92zzG2cEQU-1200-80.jpeg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ksX4YfCYiMxx92zzG2cEQU.jpeg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ksX4YfCYiMxx92zzG2cEQU.jpeg">

(اعتبار تصویر: Xreal)

با این حال، به نظر می رسد که با راه اندازی Beam تغییر کند. به لطف باتری داخلی، Beam باید به شما این امکان را بدهد که از محتوای واقعیت گفت ه Xreal Air بدون خشک شدن سریع گوشی خود لذت ببرید. به علاوه، چون می‌تواند از اتصال بی‌سیم استفاده کند، Beam باید فهرست دستگاه‌های سازگار Xreal Air را گسترش دهد - مشکل ناشی از ناسازگاری سخت‌افزار با اتصال سیمی است.

هر چقدر هم که Xreal Beam عالی به نظر می رسد، فعلاً باید هیجان خود را کنترل کنیم – برای یک چیز، ما هنوز فرصتی برای آزمایش این ابزار نداشته ایم و همچنین نمی دانیم چقدر است. هزینه خواهد شد

هنگامی که خودمان بدانیم که Xreal Beam چقدر خوب عمل می کند، و چقدر گران است (یا نه، بر حسب مورد)، بهتر می توانیم قضاوت کنیم که آیا این ابزار جدید و بهبود یافته یک خرید ضروری است یا چیزی مشابه. که هنوز هم برای جریان اصلی کمی بیش از حد طاقچه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *