متن خبر

معرفی بازی Zombeast؛ قلب زامبی‌ها را نشانه بگیر

معرفی بازی Zombeast؛ قلب زامبی‌ها را نشانه بگیر

اخبارمعرفی بازی Zombeast؛ قلب زامبی‌ها را نشانه بگیر
شناسهٔ خبر: 172256 -
خبرکاو:

هرچند که زامبی‌ها یکی از پرتکرارترین محتواهای صنعت سرگرمی هستند، اما به نظر می‌رسد قرار نیست به این زودی‌ها طرفداران خود را از دست بدهند و آپدیت جدید بازی Zombeast کاملا این مسئله را به اثبات می‌رساند. اگر شما طرفدار بازی‌های شوتر هستید و از کشتن زامبی‌ها لذت می‌برید، با ادامه‌ی این مطلب همراه باشید.

بازی Zombeast داستان مردی را روایت می‌کند که در دنیای آخرالزمانی پر از زامبی‌ها گیر افتاده و در تلاش است تا از شر این موجودات در امان بماند اما در نهایت یک زامبی او را گاز می‌گیرد. با این حال او خودش را به سایر انسان‌های بازمانده می‌رساند و سعی می‌کند راز خود را مخفی نگه دارد.

در بخش داستانی بازی علاوه بر دنبال کردن داستان باید تلاش کنید تا سلاح‌های متنوعی برای خود دست و پا کنید زیرا در شروع بازی فقط یک شاتگان دارید که برتری زیادی به شما نمی‌دهد. تنوع سلاح‌ها در بازی Zombeast بسیار زیاد است و این فرصت را دارید تا با تمام سلاح‌ها تمرین کرده و مهارت‌های خود را ارتقا دهید.

این بخش شامل ۱۷۰ ماموریت مختلف است. در ازای هر ماموریتی که به صورت کامل اجرا شود، سه ستاره دریافت می‌کنید و این ستاره‌ها در حقیقت کوپن شما برای ارتقای توانایی‌های کاراکتر و دریافت آیتم‌های متنوع است. علاوه بر این، سطح شما هم بر اساس تعداد ستاره‌ها مشخص می‌شود بنابراین هرچه زامبی‌های بیشتری را از پا در بیاورید، بیشتر پیشرفت می‌کنید.

بازی هم امکان هدف‌گیری خودکار را فراهم کرده و هم به بازیکنان اجازه می‌دهد خودشان به صورت غیرخودکار این کار را انجام دهند، اما این بخشی از تنظیمات بازی نیست و برای خروج از حالت خودکار باید گزینه‌ی هدف‌گیری را طولانی‌تر لمس کنید. متاسفانه این کار امکان حرکت کردن را در حین شلیک از شما می‌گیرد.

نکته‌ی جالب این است که زامبی‌ها در بازی Zombeast اشکال مختلفی دارند و بعضی راحت‌تر زمین‌گیر می‌شوند. به همین علت باید کمی هم شم استراتژیک داشته باشید و اول سراغ موقعیت‌هایی بروید که راحت‌تر هستند یا بیشتر جان کاراکتر را تهدید می‌کنند. مثلا اگر از شاتگان استفاده می‌کنید، بهتر است اول زامبی‌های لاغر را بکشید اما اگر رایفل یا پیستول دارید اندازه‌ی جثه اهمیت زیادی نخواهد داشت.

در کل ۱۳ نوع زامبی در بازی وجود دارند که در بخش راهنما ویژگی‌ها و توانایی‌های هر یک توضیح داده شده و لیستی از سلاح‌های مناسب برای مقابله با هر کدام هم وجود دارد که می‌تواند در انتخاب سلاح، راهنمای شما باشد.

کاراکتر اصلی بازی برای اینکه به زامبی تبدیل نشود، قهوه می‌نوشد و سیستم انرژی بازی هم بر اساس فنجان‌های قهوه طراحی شده. بیشترین میزان انرژی ۳۰ فنجان است و هر مرحله ۵ فنجان قهوه را مصرف می‌کند بنابراین تعداد مراحلی که می‌شود بی‌وقفه گذراند، محدود است اما اگر دوست دارید بیشتر در بازی وقت بگذرانید باید تبلیغ تماشا کنید یا ماموریت‌های روزانه را تکمیل کنید.

با توجه به چالش برانگیز بودن گیم‌پلی، طراحی بصری باکیفیت و آفلاین بودن، می‌توان بيان کرد که بازی Zombeast ارزش امتحان کردن را دارد. اگر مشکلی با کنترل‌های بازی و مشخصا سیستم هدف‌گیری خودکار ندارید، بد نیست که سری به این بازی بزنید.

Zombeast: Survival Zombie Shooter‏
  • Zombeast: Survival Zombie Shooter‏
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای
  • سازنده: Storms Publishing
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳۸۰ مگابایت

دانلود

گوگل‌پلی
مایکت

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو