متن خبر

معرفی اپلیکیشن کوکپد؛ راهنمای قدم به قدم آشپزی

معرفی اپلیکیشن کوکپد؛ راهنمای قدم به قدم آشپزی

اخبارمعرفی اپلیکیشن کوکپد؛ راهنمای قدم به قدم آشپزی
شناسهٔ خبر: 172647 -
خبرکاو:

فعالیت‌های روزانه مثل آشپزی کردن برای برخی افراد هیجان‌انگیز و لذت‌بخش و برای برخی هم تکراری و خسته کننده هستند که به اجبار باید انجام شوند. در مطلب امروز به سراغ اپلیکیشن کوکپد رفتیم که به بيان کرد ه‌ی سازندگانش برای تشویق و ترویج آشپزی خانگی و سالم ساخته شده و می‌تواند آشپزی را به کاری جذاب تبدیل کند.

اپلیکیشن‌های آشپزی زیادی وجود دارند که دستورهای غذا را به اشتراک می‌گذارند اما کوکپد بیشتر شبیه به یک شبکه‌ی اجتماعی است که آشپزی را به یک فعالیت دسته‌جمعی تبدیل کرده تا برای کاربرانش جذابیت پیدا کند و آن‌ها را تشویق کند تا به پخت و پز روی بیاورند.

اپلیکیشن کوکپد به زبان‌های مختلفی فعالیت می‌کند، به همین علت اولین قدم پس از ورود به اپلیکیشن کوکپد انتخاب زبان است تا بتوانید با آشپزهای هم‌زبان خود ارتباط برقرار کنید. این مسئله بستری برای کاربران غیر ایرانی و حتی ایرانی در خارج از کشور هم به وجود آورده تا از تمام امکانات این اپ استفاده کنند.

صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن جدیدترین دستورهای غذایی را نمایش می‌دهد که افراد به اشتراک گذاشته‌اند و شما می‌توانید مثل سایر شبکه‌های اجتماعی این دستورها را لایک کنید. این حضور جمعی کاربران باعث شده که یک کتاب آشپزی آنلاین و رایگان از غذاهای متنوع نوشته شود که تقریبا دستور هر غذایی در آن پیدا می‌شود.

امکان جستجو در این کتاب فراهم است و علاوه بر اینکه می‌توانید نام غذا را سرچ کنید، امکان جستجو بر اساس مواد غذایی لازم هم وجود دارد و اگر نمی‌دانید با موادغذایی موجود چه غذایی بپزید، کافیست یک جستجوی ساده انجام دهید. در صفحه‌ی جستجو، بیشترین موارد جستجو شده هم نمایش داده می‌شوند تا دسترسی کاربران به آن‌ها راحت‌تر باشد.

دستورهای غذایی اپلیکیشن کوکپد بسیار متنوع هستند و انواعی از پیش غذا، غذاهای اصلی، دسر، میان وعده، سالادها و کیک و شیرینی را شامل می‌شوند. جالب است که این تنوع می‌تواند نیازهای افرادی که رژیم‌های غذایی به خصوصی مثل غذاهای گیاهی و رژیمی دارند را هم برآورده کند.

حتما شنیده‌اید که می‌گویند قطره قطره جمع گردد، وانگهی دریا شود. روند رشد دستورهای اپلیکیشن کوکپد هم دقیقا به همین شکل اتفاق افتاده است، بنابراین اگر شما هم دستور غذا، کیک یا شیرینی دارید که می‌خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید کافیست یک پست بنویسید و با عکس به اشتراک بگذارید.

معمولا پست‌ها در اپلیکیشن کوکپد شامل مواد اولیه و مراحل پخت غذا همراه با تصویر است که کمک می‌کند به صورت گام به گام جلو بروید و حتی اگر تجربه‌ی زیادی هم در آشپزی ندارید، از پس آن بربیایید. این اپلیکیشن امکان بيان کرد گو هم دارد و اگر نیاز به کمک داشته باشید می‌توانید به دیگران پیام بدهید و سوال بپرسید.

تمام دستورهایی که توسط شما نگارش می‌شوند، به صورت یک لیست در صفحه‌ی شخصی‌تان موجود هستند و دیگران می‌توانند با مراجعه‌ی به صفحه‌ شما از آن‌ها بهره‌مند شوند. همچنین شما می‌توانید دستورهای موردعلاقه خود را ذخیره کنید و از بخش دستورهای برگزیده به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن کوکپد رایگان است و با توجه به پایگاه کاربری قوی که دارد، توانسته دستورهایی متنوع و به‌روز را در اختیار کاربرانش قرار دهد که مهم‌ترین وظیفه‌ی یک اپ آشپزی است. اگر شما هم اهل آشپزی هستید یا قصد دارید این کار را شروع کنید، این اپ می‌تواند همراه و راهنمای خوبی باشد و ارزش امتحان کردن را دارد.

کوکپد
  • کوکپد
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: کوکپد
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۵ مگابایت

دانلود

کافه‌بازار

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو