اخبار

مشکلات فنی توییتر اعلامیه کمپین ۲۰۲۴ رون دیسانتیس را از بین برد

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا قرار بود امروز کمپین ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ خود را در فضای توییتری با ایلان ماسک اعلام کند، اما خود توییتر ایده های دیگری داشت.

چت صوتی گروهی پخش زنده به سرعت پس از پخش زنده در ساعت ۳ بعد از ظهر PDT قطع شد. صدا در داخل و خارج قطع می‌شد، در برخی مواقع فقط نویزهای ریورب همراه با برخی از سخنرانی‌های تحریف شده میزبان‌ها پخش می‌شد تا منبع مشکل را تعیین کنند. مدت کوتاهی پس از شروع، ۵۸۰۰۰۰ شنونده در فضای ناکارآمد توییتر، که توسط سرمایه‌دار مخاطره‌آمیز و متحد ماسک، دیوید ساکس میزبانی می‌شد، وجود داشت.

توییتر از زمانی که ماسک در سال گذشته مدیریتش را برعهده گرفت، با مشکلات فنی مواجه شد، کارمندانش را از بین برد و هزینه های شرکت را کاهش داد.

به روز رسانی: تا ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر به وقت محلی، فضای جایگزین توییتر با ران دیسانتیس زنده راه اندازی شد، اگرچه تنها بخشی از شنوندگانی را که با اعلامیه اصلی هماهنگ شده بودند، جذب کرد. در فضای جدید توییتر، دیسانتیس لحظه شروع کمپین بزرگ خود را تضمین کرد، البته برای مخاطبان کمتر. دیسانتیس گفت: "من برای ریاست جمهوری ایالات متحده نامزد می شوم تا بازگشت بزرگ آمریکایی خود را رهبری کنم."

اعتبار تصویر: اسکرین شات توییتر

ساکس فضای توییتر را "احتمالاً بزرگترین اتاقی که تا به حال به صورت آنلاین مونتاژ شده است" نامید. حتی در اوج خود، مطمئناً بزرگترین مونتاژ مجازی آنلاین در هیچ پلتفرمی نبود - رویدادهای Fortnite و جاهای دیگر به راحتی تعداد Space را کوچک می‌کنند - اما تعداد زیادی شنونده برای شروع کمپین بدبخت حاضر بودند.

هنگامی که جریان دوم پخش شد، دیسانتیس سخنرانی بی‌حسی را آغاز کرد که لحن تیره‌ای را برای کمپین او ایجاد کرد - سخنرانی که منعکس‌کننده سخنرانی تفرقه‌انگیز رئیس‌جمهور سابق ترامپ در مراسم تحلیف بود، دقیقاً تا استفاده از کلمه "قتل عام" در اشاره به خشونت در شهرهایی مانند بالتیمور و شیکاگو

دیسانتیس گفت: "ما می دانیم که کشورمان در جهت اشتباهی پیش می رود - ما آن را با چشمان خود می بینیم و آن را در استخوان های خود احساس می کنیم." «مرزهای جنوبی ما فرو می ریزد، مواد مخدر به کشور سرازیر می شود، شهرهای ما به دلیل افزایش جرم و جنایت خالی می شوند، دولت فدرال گذران زندگی را برای خانواده معمولی و دستیابی و حفظ سبک زندگی طبقه متوسط ​​و رئیس جمهور ما دشوارتر می کند. [که] فاقد نشاط است، در برابر چالش های ملت ما دست و پا می زند و نشانه های خود را از اوباش بیدار می گیرد.»

دیسانتیس کمپین خود را در شرکت دوستانه با ماسک آغاز کرد. مالک جدید توییتر، همچنین تمایل به محکوم کردن همه چیز "بیدار شد"، قبلا گفته بود که از فرماندار در تلاش برای ریاست جمهوری حمایت خواهد کرد. دیسانتیس از مسیرهای سنتی‌تر - به‌ویژه فاکس نیوز - وقتی تصمیم گرفت این اعلامیه را با ماسک در توییتر اعلام کند، اجتناب کرد. نامزد جدید ریاست جمهوری ۲۰۲۴ قیمت این تصمیم را روز چهارشنبه پرداخت، با لحظه ای بزرگ که با مشکلات فنی قابل پیش بینی خدشه دار شد که احتمالاً پیروان و مخالفان او به این زودی ها فراموش نخواهند کرد.

خبرکاو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *