متن خبر

مشکلات حوزه آرد و نان رفع شود

مشکلات حوزه آرد و نان رفع شود

اخبارمشکلات حوزه آرد و نان رفع شود
شناسهٔ خبر: 110548 -
خبرکاو:

اسد عبداللهی در جلسه کارگروه آرد و نان لرستان که امروز ۸ تیرماه، برگزار شد، اظهار کرد: در حوزه آرد و نان استان مشکلاتی وجود دارد که باید با بررسی و کارشناسی سریع‌تر رفع شود تا از این حیث مردم متضرر نشوند.

وی با اشاره به موضوع بیماری کرونا و مشکلات معیشتی به وجود آمده برای اقشار کم‌درآمد، تصریح کرد: در شرایط کنونی که با ماه مبارک رمضان مصادف شده، به‌منظور رفاه مردم، موضوع افزایش قیمت نان در آینده با طرح و بررسی کارشناسی شده، به‌گونه‌ای باشد که تصمیم نهایی بر اساس وضعیت قیمت این فرآورده با استان‌های هم‌جوار بوده و از لحاظ اقتصادی مردم دچار مشکل نشوند.

معاون استاندار لرستان با اشاره به‌ضرورت رعایت نکات بهداشتی در تهیه و طبخ نان بیان کرد : دستگاه‌های مرتبط باید در موضوع اعمال نظارت بر فرآیند تهیه و توزیع نان، گران‌فروشی، کم‌فروشی و کیفیت نان عرضه شده اهتمام بیشتری داشته و از بروز تخلفات جلوگیری شود.

عبداللهی ضمن تأکید بر رعایت استانداردها در حوزه آرد و نان استان بیان کرد : ترتیبی اتخاذ شود تا دریافت‌کنندگان آرد سهمیه‌ای روستایی و عشایری ضمن جمع‌آوری آمار، آرد مورد نیاز آن‌ها با نظارت دقیق توزیع شود.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو