متن خبر

مشتریان Xfinity دسترسی رایگان Peacock را در ژوئن امسال از دست خواهند داد

مشتریان Xfinity دسترسی رایگان Peacock را در ژوئن امسال از دست خواهند داد

اخبارمشتریان Xfinity دسترسی رایگان Peacock را در ژوئن امسال از دست خواهند داد
شناسهٔ خبر: 266110 -
خبرکاو:

برنامه NBC Peacock در تلویزیون هوشمند سامسونگ
جیسون فیتزپاتریک / نقد و تحلیل گیک

در 26 ژوئن، Xfinity دسترسی Peacock Premium را از مشتریان تلویزیون و اینترنت خود لغو خواهد کرد. و برای افزایش آسیب، Peacock فقط در را به روی ردیف پخش رایگان خود بست، به این معنی که مشتریان Xfinity باید حداقل 5 دلار در ماه برای ادامه استریم Peacock بپردازند.

این خبر ابتدا به ساب ردیت r/cordcutters درز کرد، اما بعدا توسط Variety تایید شد. و آنقدرها هم شوکه کننده نیست. سال گذشته، جف شل، مدیر عامل NBCU، دوران نوزادی بسیار سودآور Peacock را جشن گرفت و به سرمایه گذاران بيان کرد که "در یک نقطه" تبلیغات Xfinity به پایان می رسد.

Xfinity متعلق به Comcast است که NBCU نیز دارد. پس ، وقتی Peacock در سال 2020 راه اندازی شد، منطقی بود که سطح Premium این سرویس را به مشتریان Xfinity ارائه دهیم. همه چیز در 26 ژوئن تغییر می کند، زمانی که مشتریان Xfinity دسترسی به Peacock Premium را از دست می دهند. (Xfinity ارائه این هدیه را به مشتریان جدید در 3 آوریل متوقف خواهد کرد. )

اکنون، در یک دنیای عالی، مشتریان Xfinity می‌توانند به سادگی به سطح اشتراک رایگان Peacock تنزل دهند. اما ثبت‌نام‌های جدید برای سطح رایگان در ژانویه سال 2023 به پایان رسید. اعضای موجود ممکن است حساب رایگان خود را حفظ کنند، اما مشترکین Premium نمی‌توانند آن را کاهش دهند—اگر از طریق Xfinity مشترک Peacock Premium هستید، باید ماهیانه 5 دلار بپردازید. به استفاده از این سرویس در هر ظرفیتی ادامه دهید.

توجه داشته باشید که Xfinity ممکن است به مشتریان تخفیف عضویت Peacock Premium ارائه دهد. اما جزئیات این تخفیف نهایی نشده است و ما فقط به دلیل لو رفتن ردیت از تخفیف اطلاع داریم.

منبع: Xfinity via u/ElegantTobacco، Variety

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است