متن خبر

مشتریان یورو استار در حال قفل شدن حساب های خود هستند

مشتریان یورو استار در حال قفل شدن حساب های خود هستند

اخبارمشتریان یورو استار در حال قفل شدن حساب های خود هستند
شناسهٔ خبر: 268082 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

سرویس راه آهن قاره ای یورو استار با مشتریانی که دارای حساب های آنلاین هستند در تماس است و از آنها درخواست می کند که رمز عبور خود را بازنشانی کنند زیرا این شرکت برای افزایش امنیت کاربران خود تلاش می کند.

با این حال، مشکلات فنی باعث شده است که کاربران نتوانند آنها را بازنشانی کنند یا حتی به حساب خود وارد شوند و عملاً آنها را کاملاً قفل کنند.

ایمیل رسمی Eurostar به مشتریان بیان می‌کند که برای ادامه استفاده از حساب خود، آنها باید رمز عبور خود را بازنشانی کنند و پس از آن پیوندی به صفحه‌ای که می‌توانند این کار را انجام دهند.

مشکل این است که با دنبال کردن این پیوند و شروع فرآیند، این پیام خطا از سایت پخش می‌شود: "متأسفیم، ما چند مشکل فنی داریم، پس در حال حاضر نمی‌توانیم ایمیل را ارسال کنیم. لطفاً کمی بعد دوباره امتحان کنید. "

یک نقض امنیتی احتمالی؟

BleepingComputer (در برگه جدید باز می شود) اخیراً این مشکل را آزمایش کرد و متوجه شد که همچنان ادامه دارد. مشتریان به‌طور قابل‌توجهی ناامید شده‌اند و برخی خشم خود را در رسانه‌های اجتماعی تخلیه می‌کنند (در برگه جدید باز می‌شود) .

هنگامی که مشتریان به تلاش برای ورود به حساب خود ادامه می دهند، با اعلان بازنشانی رمز عبور مواجه می شوند که سپس پیام خطای فنی فوق الذکر را نشان می دهد، پس آنها در این حلقه غیرقابل حل گیر افتاده اند و اصلا نمی توانند به حساب های خود دسترسی داشته باشند.

یکی دیگر از کاربران توییتر حدس می زد که این خطا شبیه "وضعیت نقض داده" است و دیگران به دلیل وجود لینک و عدم آدرس دادن به آنها به ایمیل رسمی که دریافت کرده اند مشکوک هستند (در برگه جدید باز می شود) به عنوان یک کلاهبرداری فیشینگ.

این شکست به دنبال یکی دیگر از اپراتورهای راه‌آهن بود، زیرا جمعه گذشته، مشکلاتی در مورد ناپدید شدن کامل رزرو اعضای باشگاه یورواستار وجود داشت، اما به مشتریان اطمینان داد (در برگه جدید باز می‌شود) که رزروها همچنان در سیستم آن وجود دارد - فقط برای کاربران قابل مشاهده نیست.

در مورد این موضوع، شرکت توصیه کرد (در برگه جدید باز می شود) "اگر نمی توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید، کوکی ها را از دستگاه خود پاک کنید و رمز عبور را بازنشانی کنید. اگر پیوند رمز عبور بازنشانی را دریافت نکردید، با استفاده از همان مجددا ثبت نام کنید. آدرس ایمیل استفاده شده برای حساب شما."

با این حال، برخی از مشتریان پاسخ دادند که این راه حل ها برای آنها کار نمی کند، و با توجه به مشکل اخیر بازنشانی رمز عبور، این بخش از توصیه ها نیز کار نمی کند.

BleepingComputer نتوانست تأیید کند که آیا مشکلات فنی به دلیل یک حادثه امنیتی است یا خیر، و زمانی که آنها برای اظهار نظر در تماس بودند، سخنگوی یورو استار با بیانیه زیر پاسخ داد:

"پس از به روز رسانی سیستم احراز هویت مشتری ما، با مشتریان ما تماس گرفته شد تا رمز عبور خود را بازنشانی کنند. حجم ناگهانی مشتریانی که تلاش کردند این کار را انجام دهند باعث ایجاد برخی مشکلات فنی شد و ما در تلاش هستیم تا این مشکل را در اسرع وقت برطرف کنیم. برای هر گونه ناراحتی در این مورد عذرخواهی می کنیم. منجر شده است. "

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است