سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

مسی روز شنبه برای پاری سن ژرمن بازی می کند. پس از تعلیق

iimg2Fphoto2F20232F05122Fr1171972_1296x729_162D9.jpg
۱۲ مه ۲۰۲۳، ۰۸:۱۶ صبح به وقت شرقی کریستوف گالتیه، سرمربی تیم فوتبال لیونل مسی روز جمعه گفت، پس از بازگشت به تمرینات پس از محرومیت باشگاه، لیونل مسی بازی خانگی پاری سن ژرمن در لیگ ۱ مقابل آژاکسیو را روز شنبه آغاز خواهد کرد. مسی روز دوشنبه پس از محرومیت به دلیل سفر غیرمجاز به عربستان و غیبت در یک جلسه تمرین به تمرین بازگشت . - پخش جریانی در ESPN+: لالیگا، بوندسلیگا، بیشتر (ایالات ...

کریستوف گالتیه، سرمربی تیم فوتبال لیونل مسی روز جمعه گفت، پس از بازگشت به تمرینات پس از محرومیت باشگاه، لیونل مسی بازی خانگی پاری سن ژرمن در لیگ ۱ مقابل آژاکسیو را روز شنبه آغاز خواهد کرد.

مسی روز دوشنبه پس از محرومیت به دلیل سفر غیرمجاز به عربستان و غیبت در یک جلسه تمرین به تمرین بازگشت .

- پخش جریانی در ESPN+: لالیگا، بوندسلیگا، بیشتر (ایالات متحده)

گالتیه در یک کنفرانس خبری گفت: "من روز سه شنبه با او صحبت کردم تا ببینم طرز فکرش چیست و او را مصمم به بازی کردن دیدم... او فردا شروع خواهد کرد. "

ESPN گزارش داد که مسی پس از انجام این سفر، زمانی که قرار بود با تیم تمرین کند، یک روز پس از شکست ۳-۱ رهبران لیگ ۱ مقابل لوریان ماه گذشته، به مدت دو هفته محروم شد.

مسی جمعه گذشته از پاری سن ژرمن و هم تیمی هایش عذرخواهی کرد و دو روز بعد به خاطر پیروزی ۳-۱ آنها در تروا در رده دوم جدول، از ترکیب خارج شد.

پاری سن ژرمن شش امتیاز با لنز و ۸ امتیاز با مارسی که در رده سوم قرار دارد فاصله دارد و چهار بازی باقی مانده در این فصل باقی مانده است.

آینده مسی در پاری سن ژرمن اخیراً موضوع گمانه زنی های زیادی بوده است و منابعی به ESPN گفتند که کاپیتان آرژانتین در پایان فصل قهرمان فرانسه را ترک خواهد کرد. منابع گفت ند که او پیشنهاد رسمی برای پیوستن به باشگاه الهلال عربستان در فصل آینده دریافت کرده است.

گالتیه گفت، با این حال تمرکز این بازیکن بر کسب عنوان قهرمانی فرانسه است.

وی گفت : او برای کسب این عنوان بسیار مشتاق است. "با حضور او در تیم، ما باید در مقایسه با آنچه مقابل تروآ انجام دادیم، خود را تطبیق دهیم. لئو لئو است. من وارد آمار نمی شوم، اما وقتی او با ما است، باید تعادل متفاوتی ایجاد کنیم."

فصل پاری سن ژرمن بسیار پایین تر از حد انتظار بوده است، زیرا در لیگ قهرمانان و جام حذفی فرانسه از حذف زودهنگام رنج می برد.

لنز اگر امروز در خانه استادد ریمز را شکست دهد، موقتاً سه امتیاز از پی اس جی عقب تر خواهد بود.

پاری سن ژرمن سه بازی از چهار بازی قبلی خانگی خود را باخته است.

خبرکاو