متن خبر

مستندهای جدید بشقاب پرنده ها به دنبال روشن کردن فرهنگ عامه بشقاب پرنده هستند

مستندهای جدید بشقاب پرنده ها به دنبال روشن کردن فرهنگ عامه بشقاب پرنده هستند

اخبارمستندهای جدید بشقاب پرنده ها به دنبال روشن کردن فرهنگ عامه بشقاب پرنده هستند
شناسهٔ خبر: 266098 -
خبرکاو:

میراث غنی از فولکلور بشقاب پرنده، داستان هایی در مورد بیگانگان از راه دور و گزارش هایی از وسایل نقلیه و سرنشینان کشف شده وجود دارد.

برخی افراد نیز بر این باورند که پوشش‌های دولتی درباره یوفوها وجود داشته و دارد. به نوبه خود، این اعتقاد می‌تواند جرقه‌ای برای «افشای کامل» شود، درخواستی برای تأیید اینکه سیاره ما توسط ستارگانی که در جهان هستی بازدید کرده‌اند.

به سرعت به امروز بروید و تحقیقات گروهی دولتی و عمومی جدید را در مورد آنچه که اکنون پدیده های هوایی ناشناس یا UAP نامیده می شود را در نظر بگیرید.

پیش بینی نتیجه همه این تلاش ها دشوار است. شاید سال 2023 یک سال چرخشی در ارزیابی UAP و یوفوها باشد و انگ پیرامون این موضوع را از بین ببرد. یا حال و هوای کنونی تغییر خواهد کرد و چنین مطالعاتی را دوباره به حاشیه خواهد برد؟

پاسخ هر چه که باشد، واضح است که فقط استفاده از عینک های شب باعث بریدگی آن نمی شود.

مطالب مرتبط: مزاحمت هوایی ناشناس: افشای کامل یا مزخرفات مشکوک یوفو؟

مستندهای جدید

لزلی کین یک گزارشگر تحقیقی کهنه کار است که چندین دهه به تحلیل گزارش های اشیاء پرنده ناشناس پرداخته است. داستان پرفروش او که توسط نیویورک تایمز در دسامبر 2017 منتشر شد (در برگه جدید باز می شود) اخبار صفحه اول بود. این برنامه بر روی مشاهده یوفوها متمرکز بود که ارتش ایالات متحده اخیراً آنها را به عنوان UAP تغییر نام داده است و برنامه های دولت برای تحلیل آنها.

کین فکر می‌کند امسال تا سال 2024 باید زمان پرمخاطره‌ای برای افشاگری‌های UFO/UAP باشد. و این باور در «UFOs: Investigating the Unknown»، مستند جدیدی که توسط کین تهیه شده است، وجود دارد. این اولین بار در روز دوشنبه (13 فوریه) در کانال تلویزیونی نشنال جئوگرافیک پخش می شود و پس از آن هر هفته قسمت ها پخش می شود.

نشنال جئوگرافیک در مورد این نمایش گفت: "در نهایت، به نظر می رسد که ممکن است در نهایت حقیقت در مورد بشقاب پرنده ها فاش شود."

از چپ به راست: دریک پیتس، ستاره شناس در موسسه فرانکلین در فیلادلفیا. لزلی کین؛ و ریکی استرن، کارگردان «UFOs: Investigating the Unknown». (اعتبار تصویر: Leslie Kean)

تمام تصویر

کین به Space.com گفت: «این مجموعه نگاهی معتبر به رابطه دولت با بشقاب پرنده‌ها ارائه می‌کند و زمینه‌ای را برای میلیون‌ها نفری که هنوز از آن مطلع نیستند، فراهم می‌کند.

او بيان کرد که این سریال با حقایق سروکار دارد نه ادعاها.

کین گفت : «این سریال در حال حاضر مورد نیاز است زیرا از سال 2017 تغییرات زیادی کرده است.

ما تاریخچه را که به دهه 1940 برمی‌گردد تحلیل می‌کنیم و برخی از موارد هیجان‌انگیزتر و غیرقابل توضیح یوفو را تحلیل می‌کنیم. اگر هنوز کسی شک دارد که آیا یوفوها واقعی هستند، این سریال را تماشا کنید! ما شامل مصاحبه‌هایی با مقامات دولتی سابق و فعلی، دانشمندان، خلبانان نیروی دریایی، روزنامه‌نگاران می‌شویم. کین گفت، مورخان، بازرسان غیرنظامی و شاهدان غیرنظامی.

لزلی کین با آوی لوب، رهبر پروژه گالیله، اخترفیزیکدان دانشگاه هاروارد. (اعتبار تصویر: Leslie Kean)

سری قسمت ها

"UFOs: Investigating the Unknown" شامل یک سری قسمت است:

اپیزود اول - «برنامه مخفی بشقاب پرنده پنتاگون» کارهای پشت صحنه ای را که منجر به داستان نیویورک تایمز 2017 شد را به تصویر می کشد و آنچه را که ما فکر می کردیم در مورد بشقاب پرنده ها می دانستیم به چالش می کشد. این اپیزود با داستان هایی از خلبانان نیروی دریایی که ظاهراً اجسام مرموز را در حال ردیابی جت های جنگنده خود می دیدند، در پشت صحنه می گذرد.

اپیزود دوم - «یوفو غول‌پیکر در تگزاس» با مصاحبه‌ها و دیدگاه‌های جدید، دوباره به مشاهده انبوه پرونده استفنویل، تگزاس می‌پردازد. این تحلیل می‌کند که چرا تلاش‌های تحقیقاتی جدی دولت به یک کمپین روابط عمومی برای بیهوده‌شدن این پدیده، علی‌رغم شواهدی که خلاف آن را نشان می‌دهد، منتقل شد.

اپیزود سوم - «برخورد نزدیک در پایگاه‌های هسته‌ای» به تحلیل تابوی چالش‌برانگیز یوفو می‌پردازد که پس از پایان رسمی برنامه تحقیقاتی یوفو توسط دولت آمریکا باقی مانده است و یک رؤیت انبوه چندین ساله معروف به «موج دره هادسون» را تحلیل می‌کند.

قسمت چهارم - «شهروندان مسئولیت را برعهده می گیرند» به طیفی از شهروندانی می پردازد که مسئولیت را برای درک مداوم مواجهه با بشقاب پرنده ها بر عهده گرفتند، از جمله محققان میدانی اختصاصی، مخازن مشاهده، نظریه پردازان وسواسی توطئه و مقامات دولتی سابق که شهرت خود را به خطر انداخته اند تا به نفع صحبت کنند. مشارکت مجدد دولت

قسمت پنجم - «دولت سکوت را می شکند» گزارش های خلبان نیروی دریایی در سال 2015 از برخوردهای عجیب، جلسه استماع کنگره در سال 2022 به دنبال آخرین تحولات پیرامون گزارش تاریخی اطلاعاتی 2021 را تحلیل می کند و تحلیل می کند که آیا ما وارد عصر جدیدی از شفافیت و کشف این پدیده مرموز می شویم. .

در استفنویل، تگزاس، یک خلبان محلی نورهایی <a href= را در آسمان در سال 2008 بر فراز مزرعه خود می بیند که از چیزی بزرگ می آید. او تنها نیست: صدها نفر این کاردستی را دیدند، و یک گزارشگر محلی گفتن داستان هایشان را به کار زندگی خود تبدیل می کند." class="expandable lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/space/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5bbKyuafbXMecvcQF6HR7S-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5bbKyuafbXMecvcQF6HR7S-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5bbKyuafbXMecvcQF6HR7S-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5bbKyuafbXMecvcQF6HR7S-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5bbKyuafbXMecvcQF6HR7S-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5bbKyuafbXMecvcQF6HR7S-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5bbKyuafbXMecvcQF6HR7S.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5bbKyuafbXMecvcQF6HR7S.jpg">

در استفنویل، تگزاس، یک خلبان محلی نورهایی را در آسمان در سال 2008 بر فراز مزرعه اش می بیند که از چیزی بزرگ می آید. او تنها نیست؛ صدها نفر این کاردستی را دیدند، و یک گزارشگر محلی گفتن داستان هایشان را کار زندگی خود می کند. (اعتبار تصویر: 2022 Vice Media LLC)

اطلاعات سرکوب شده؟

داستان های مرتبط:

کین او میگوید : «این سریال انکار و گاهی اوقات اظهارات نادرست منتشر شده توسط سازمان‌های دولتی در طول سال‌ها برای پنهان کردن حقیقت در مورد بشقاب پرنده‌ها را پوشش می‌دهد. "اطلاعات سرکوب شده است و این سریال مستندات این واقعیت را ارائه می دهد."

از نظر کین، هنوز اطلاعات زیادی در دست نیست. برخی از آن‌ها طبقه‌بندی شده است و باید برای حفاظت از امنیت ملی باقی بماند... اما نه همه آن‌ها.»

این اشیاء چیست؟ آنها از کجا آمده اند و چرا اینجا هستند؟

کین گفت: «کسانی که از نزدیک شاهد این اشیاء بوده اند، هنوز با این سؤالات هنوز بی پاسخ دست و پنجه نرم می کنند. خود داستان‌ها ذاتاً جذاب هستند، اما در عین حال ما را به دید عمیق‌تری از جایگاه ما در جهان باز می‌کنند.»

«UFOs: Investigating the Unknown» روز دوشنبه (13 فوریه) ساعت 9:00 شب به وقت شرقی در نشنال جئوگرافیک پخش می شود و روز بعد در Hulu پخش خواهد شد.

ما را دنبال کنید @Spacedotcom (در برگه جدید باز می شود) یا در فیس بوک (در برگه جدید باز می شود) و اینستاگرام (در برگه جدید باز می شود) .

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است