سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

مسابقه شخصیتی Street Fighter 6 به انتخاب جنگنده و طرح کنترل شما کمک می کند

z7HL4cXnLqUDRjuf3mAmmU-320-80.jpg
Capcom یک مسابقه شخصیتی Street Fighter 6 را برگزار کرده است تا به شما کمک کند تا قبل از عرضه بازی در ۲ ژوئن، روی یک شخصیت و طرح کنترل قرار بگیرید. اگر مطمئن نیستید که کدام یک از ۱۸ جنگجوی جهانی Street Fighter 6 را می‌خواهید مستقیماً از روی خفاش انتخاب کنید، امتحان Capcom ممکن است بتواند شما را در مسیر درست راهنمایی کند. و خوب، این فقط کمی سرگرم کننده است، اینطور نیست؟ چه در این ...

Capcom یک مسابقه شخصیتی Street Fighter 6 را برگزار کرده است تا به شما کمک کند تا قبل از عرضه بازی در ۲ ژوئن، روی یک شخصیت و طرح کنترل قرار بگیرید.

اگر مطمئن نیستید که کدام یک از ۱۸ جنگجوی جهانی Street Fighter 6 را می‌خواهید مستقیماً از روی خفاش انتخاب کنید، امتحان Capcom ممکن است بتواند شما را در مسیر درست راهنمایی کند. و خوب، این فقط کمی سرگرم کننده است، اینطور نیست؟

چه در این ژانر کاملاً تازه کار باشید و چه حرفه ای باشید که در بهترین بازی های مبارزه ای مهارت دارید، ارزش آن را دارد که امتحان کنید. سؤالات از این که چگونه ترجیح می دهید به حریف خود نزدیک شوید تا اینکه چقدر در انجام بازی های فکری با آنها راحت هستید، متغیر است. آن را در اینجا در وب سایت رسمی Street Fighter 6 امتحان کنید و ممکن است به تازگی (یا اولین بار) اصلی خود را پیدا کنید.

شایان ذکر است که آزمون احتمالاً ۱۰۰٪ دقیق نخواهد بود. من در نهایت با بلانکا کار کردم، اما به عنوان یک طرفدار حمله همه جانبه، به احتمال زیاد زمان بیشتری را برای Cammy یا Ken اختصاص می دهم. با این حال، نتیجه بلانکا با پاسخ هایی که من ارائه کردم مطابقت داشت. پس ، اگر با سریال Street Fighter 6 کاملاً آشنا هستید، فکر می‌کنم آزمون شخصیتی مطمئناً می‌تواند شما را حداقل در جهت درست راهنمایی کند.

(اعتبار تصویر: Capcom)

اگر می‌پرسید تفاوت‌های بین طرح‌های کنترلی بازی چیست، کاملاً ساده است. کلاسیک مانند Street Fighter همیشه کار می کند، با استفاده از طرح بندی شش دکمه و ورودی های حرکت کامل برای حرکات خاص.

مدرن کمی اشتباه است، زیرا کلاسیک دقیقاً قدیمی نیست. اما طرح کنترل جدید رویکرد ساده تری را ارائه می دهد. ورودی ها ساده شده اند و ترکیب ها را می توان از ماکروهای اصلی انجام داد. ممکن است در جامعه آنلاین بحث برانگیز باشد، زیرا در بازی های رتبه بندی مجاز است، اما یک ابزار دسترسی فوق العاده برای بازیکنان جدیدتر است و در نهایت می تواند دروازه شما به کلاسیک باشد.

فرقی نمی‌کند از راهنمایی‌های مسابقه شخصیت‌شناسی پیروی کنید یا نه، Street Fighter 6 در حال شکل‌گیری یک زمان عالی برای کهنه‌کاران و تازه واردان است. دوره‌های بتا بسیار گرم مورد استقبال قرار گرفته‌اند، و دمو اخیر تور جهانی به بازیکنان نگاهی اجمالی به پیشنهادات انفرادی بازی داده است.