متن خبر

مرکز جامع سلامت شهرداری اردبیل راه اندازی می شود

مرکز جامع سلامت شهرداری اردبیل راه اندازی می شود

اخبارمرکز جامع سلامت شهرداری اردبیل راه اندازی می شود
شناسهٔ خبر: 111120 -
خبرکاو:

 حمید لطف اللهیان ۱۱ تیرماه در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: در تداوم خدمات سلامت محور شورا و شهرداری اردبیل به شهروندان و با هدف توسعه متوازن و ارتقا سطح سلامت عمومی شهروندان، مرکز جامع سلامت شهرداری اردبیل در پارک غنی زاده محله گلمغان راه اندازی میشود.

وی بیان کرد : ساختمان این مرکز به لحاظ سخت افزاری در محله گلمغان که بازگشایی و خیابان جدیدی احداث شده آماده است و با خرید خدمات پزشکی، تخصصی و بهداشتی از مراکز ذیربط، این مرکز سلامت خدمات بهداشتی و سلامتی به اهالی این منطقه  ارایه میکند.

شهردار اردبیل با بیان اینکه شهرداری در راستای توسعه ورزشهای همگانی در سطح ملی موفق عمل کرده و این موضوع مورد تایید سازمانهای مربوطه از جمله فدراسیون ورزشهای همگانی کشور است، بیان کرد : ارتقا سلامت عمومی شهروندان نیز درکنارسایر فعالیتهای ورزشی فرهنگی عمرانی شهرداری اردبیل حائز اهمیت است.

لطف اللهیان بیان کرد : شهرداری اردبیل طی چند سال گذشته اقدامات متعددی در خصوص تحقق شعار "اردبیل شهر انسان محور" ازجمله تامین زیرساخت های فرهنگی و ارتقا خدمات سلامت محور(جاده تندرستی، پیاده راهها، پایگاه سلامتی، خانه مادر و کودک و ...) انجام داده که منجر به بهبود روشهای زندگی شهروندان شده است.

وی همچنین به توسعه دو هکتاری فضای سبز در این محله اشاره کرد و  بیان کرد : باتوجه به اینکه کاربری این ساختمان در داخل این فضای سبز بعنوان سرای محله بوده و به دلیل شیوع ویروس کرونا در راستای ارتقا سلامتی شهروندان و کارکنان و کارگران شهرداری از شورای شهر درخواست کردیم تا با لایحه راه اندازی خانه سلامت موافقت کنند.

به گزارش ایسنا، در این جلسه این لایحه از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل در صحن شورا طرح و توسط اعضای شورای شهر تصویب شد.

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو