متن خبر

مردم تبعیض را به هیچ وجه تحمل نمی کنند

مردم تبعیض را به هیچ وجه تحمل نمی کنند

اخبارمردم تبعیض را به هیچ وجه تحمل نمی کنند
شناسهٔ خبر: 110320 -
خبرکاو:

مسعود خاتمی، امروز (شنبه-۷ تیرماه) در جمع روسای اتحادیه های اصناف شهرستان گلپایگان، اظهار کرد: مردم تبعیض را به هیچ وجه تحمل نمی کنند چون تبعیض نمکی است که بر روی زخم آنها ریخته می شود.

خاتمی بیان کرد : قوه قضائیه در برخورد با مفسدان خوب پیش رفته است، نباید اجازه دهیم فسادی ایجاد شود که قوه قضائیه بخواهد جراحی کند، مجلس مسئول است که این فسادها رخ ندهد و باید کار نظارتی خود را انجام دهد. اگر روزی متوجه شدم توان کار کردن ندارم تکلیف شرعی این است که بگویم نمی‌توانم کار کنم.

به گزارش ایسنا؛ رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به بیماری کرونا بیان کرد : شبکه بهداشت و درمان شهرستان در برخورد با بیماران بهترین نمره را کسب کرد. مجموعه بهداشت و درمان کشور تاج افتخاری شد برای جامعه پزشکی.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس با بیان اینکه اصناف و بازاریان چرخ اقتصاد کشور را به حرکت در می آورند، اظهار کرد: بسیاری از افراد آمادگی سرمایه گذاری در شهر را دارند، اما به شرط اینکه دولت و استاندار در خدمت آن‌ها باشند.

وی با بیان اینکه مردم از مسئولان محکم و طلبکارانه مطالبه کنند، بیان کرد : مردم ما خیلی نجیب هستند، تمام فشارها بر روی مردم است، در مواقع حساس مانند سیل، زلزله، جنگ، کرونا و... از مردم می خواهیم کمک کنند و می کنند اما کارگزاران در حد این مردم کار نمی کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان، یادآورشد: با هیچ مقامی رودربایستی نداریم، مسئولان باید براساس لیاقت خود سرکار باشند نه به خاطر اینکه به جایی متصل هستند.

همچنین رئیس اتاق اصناف شهرستان گلپایگان بیان کرد : اتاق اصناف شهرستان گلپایگان دارای ۵ هزار واحد صنفی و ۲۰ اتحادیه است. اصناف شهرستان گلپایگان همچون کل کشور در جریان شیوع ویروس کرونا خسارت زیادی را متحمل شد تاجایی که تعداد زیادی از واحدهای صنفی به دلیل نبود توانایی در پرداخت اجاره های خود پروانه کسب خود را باطل کردند.

محمد شریفی ادامه داد: از طرف دولت در راستای کمک به اصناف شهرستان دستور مجوز ۲۵۰ فقره وام ۲، ۳، ۵ و ۸ میلیون تومانی داده شده بود و در این رابطه ۷۰۰ نامه به بانک های مربوطه ارسال کردیم، اما ۴۰ متقاضی هم هنوز نتوانستند وام بگیرند.

وی بیان کرد : نامه ای به اداره صمت شهرستان مبنی بر خرید تخم مرغ از درِ مرغداری به قیمت هر کیلو ۹ هزار و ۵۰۰ تومان و فروش آن به مصرف کننده به قیمت هر کیلو ۱۱ هزار تومان آمده است، اما روز گذشته تخم مرغ را از درِ مرغداری به قیمت هر کیلو ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری کردم، وقتی علت را از مرغدار سوال کردم از وضعیت موجود راضی نبود.

شریفی اضافه کرد: برای اتاق اصناف شهرستان در راستای پیشرفت در کار خط اعتدال را در نظر گرفتیم و اکنون هم همینطور است.

ابتلای ۴ نیروی آزمایشگاهی در گلپایگان به کرونا

ناصر رستمی- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گلپایگان به کمک ۲ میلیاردی مردم گلپایگان از اسفند سال گذشته تاکنون به شبکه بهداشت شهرستان خبر داد و اظهار کرد: اصناف شهرستان گلپایگان داوطلبانه در رابطه با کرونا کمک کردند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گلپایگان به افزایش مبتلایان به کرونا در شهرستان اشاره کرد و بیان کرد : تیم درمانی خسته شده است، ۴ نفر از پرسنل آزمایشگاه گلپایگان که تست کرونا می گیرند به این ویروس مبتلا شدند.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو