متن خبر

مربی هندبال جوانان: نمی‌دانیم مسابقات آسیایی در ایران برگزار می‌شود یا نه

مربی هندبال جوانان: نمی‌دانیم مسابقات آسیایی در ایران برگزار می‌شود یا نه

اخبارمربی هندبال جوانان: نمی‌دانیم مسابقات آسیایی در ایران برگزار می‌شود یا نه
شناسهٔ خبر: 110398 -
خبرکاو:

مربی هندبال تیم ملی جوانان در بیان کرد و گو با ایسنا در مورد تشکیل نشدن اردوهای تیم ملی جوانان اظهار کرد: متاسفانه فدراسیون هندبال هر کاری کرد نشد اردوهای تیم ملی را از سر بگیریم. در نهایت به این نتیجه رسید که اردوها تشکیل نشود. قرار است ما مربیان به شهرستان‌ها سر بزنیم و با تعداد محدود بازیکن اردوهایی را داشته باشیم. در این شرایط برای بازیکنان و مربیان هم خطر کمتر خواهد شد.

آزادمنجیری در ادامه در پاسخ به این سوال که تمرینات سایر رشته‌های توپی و حتی استخرها بازگشایی شده چطور برای هندبال ممکن نیست بیان کرد : واقعا نمی‌دانم. قرار است بازیکنان ملی پوش قسمت جنوبی کشور به کازرون بیایند و اردوی اولیه را با تعداد محدود تری آغاز کنیم. تنها سه ماه به مسابقات زمان داریم و تیم باید آماده شود. اگر حتی ۱۵ روز را از دست بدهیم آماده کردن بازیکنان برای مسابقات قهرمانی آسیا غیر ممکن می‌شود.

وی در ادامه در خصوص میزبانی ایران از مسابقات هندبال قهرمانی آسیا جوانان بیان کرد : با توجه به مشکلات و شیوع مجدد کرونا در ایران دقیقا نمی‌دانیم که مسابقات برگزار خواهد شد یا خیر. در این شرایط برنامه‌ریزی برای تمرینات هم سخت شده است و باید ببینیم در نهایت چه خواهد شد. کنفدراسیون آسیا اعلام کرده که پیگیر برگزاری مسابقات هست و مسابقات جوانان اولین مسابقه رسمی بعد از شیوع کرونا خواهد بود که قرار است حتما برگزار شود، اما با توجه به موج دوم کرونا در ایران هیچ چیز مشخص نیست.

وی بیان کرد : در این شرایط ما تنها می‌توانیم به فکر آماده بودن بازیکنان باشیم. از پس فردا اردوها را با جمعیت کمتر آغاز می‌کنیم. در این اردو می‌خواهیم شرایط بازیکنان به یک حدی برسد تا در هفته‌های آینده اردوی متمرکز داشته باشیم.

مربی تیم ملی هندبال جوانان در ادامه در خصوص قرعه کشی مسابقات در کشور دیگر بیان کرد : بله باید قرعه کشی در کشور میزبان انجام شود اما گویا قرار است در کویت انجام شود. به همین دلیل هم هست که من به برگزاری مسابقه شک دارم. فکر می‌کنم با توجه به همه‌گیری کرونا و موج دوم آن در ایران قرعه کشی در کویت انجام خواهد شد و باید دید کنفدراسیون آسیا در خصوص میزبانی در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سالن دانشگاه آزاد شیراز برای میزبانی مسابقات مناسب است بیان کرد : شنیده‌ام در این سالن قرار است مسابقات برگزار شود اما من سالن را ندیده‌ام. به هرحال تصمیمی است که فدراسیون گرفته است، من در جریان این مسائل نیستم. چیزی که در حال حاضر برای ما مربیان مهم است برگزاری اردوی دست جمعی در اولین فرصت است. تنها گرفتن میزبانی مهم نیست و اگر میزبانی به قوت خود باقی بماند باید بتوانیم از شرایط میزبانی استفاده کرده و مدال بگیریم. گرفتن یک مدال می‌تواند هندبال کشور را از رکود خارج کند.
انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو