سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

مدیر عامل موقت All Raise اکنون تمام وقت است

PHB-303.jpg
با توجه به پست وبلاگ غیرانتفاعی، پیج هندریکس باکنر، مدیرعامل موقت All Raise اکنون "موقت" را کنار گذاشته است. هندریکس باکنر در اوایل سال ۲۰۲۲ به عنوان رئیس دفتر به این سازمان ملحق شد که از بنیانگذاران و سرمایه‌گذاران زن حمایت می‌کند و در ژانویه پس از استعفای مدیر عامل سابق ماندلا SH دیکسون، به عنوان مدیر عامل موقت وارد کار شد. قبل از پیوستن به All Raise، هندریکس باکنر با دیکسون ...

با توجه به پست وبلاگ غیرانتفاعی، پیج هندریکس باکنر، مدیرعامل موقت All Raise اکنون "موقت" را کنار گذاشته است.

هندریکس باکنر در اوایل سال ۲۰۲۲ به عنوان رئیس دفتر به این سازمان ملحق شد که از بنیانگذاران و سرمایه‌گذاران زن حمایت می‌کند و در ژانویه پس از استعفای مدیر عامل سابق ماندلا SH دیکسون، به عنوان مدیر عامل موقت وارد کار شد. قبل از پیوستن به All Raise، هندریکس باکنر با دیکسون در Founder Gym، یک مرکز آموزش آنلاین برای بنیان‌گذاران کم‌نمایش، کار می‌ کرد.

از ژانویه، این سازمان غیرانتفاعی ۱۱ میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده بود و شعبه های منطقه ای در نیویورک، بوستون، لس آنجلس، شیکاگو و واشنگتن دی سی را اداره می کرد و در حال کار بر روی یکی در میامی بود.

هندریکس باکنر از زمان در دست گرفتن سکان هدایت، فصل میامی را در اواخر ژانویه آغاز کرد، "برنامه VC Cohorts خود را برای سرمایه گذاران شریک و سطح اصلی راه اندازی کرد، برنامه مربیگری قهرمانان VC را گسترش داد و اولین برنامه ملی ما در زمینه مهارت رسانه سیاه و لاتین را راه اندازی کرد" All Raise. در پست وبلاگ گفته شده است.

در پست وبلاگ خود هندریکس باکنر، او نوشت که All Raise 24000 نفر در شبکه خود دارد و "علاقه زیادی به ایجاد جامعه دارد"، که هایدی پاتل، یک داوطلب VC Cohorts، همچنین در پست وبلاگ All Raise بیان کرد : "ما به کسی نیاز داشتیم که می تواند موانع را بشکند، پل هایی را بر روی شکاف های عمیق ایجاد کند و شادی خالص را در کار چالش برانگیزی که با هم انجام می دهیم القا کند. من با پیج در سنگر بوده ام - او همه اینها و بیشتر را به ارمغان می آورد.

همانطور که همکار ناتاشا ماسکارناس در داستان ژانویه خود اشاره کرد، این سازمان غیرانتفاعی اهدافی دارد که شامل افزایش میزان سرمایه اولیه که به بنیانگذاران زن از ۱۱٪ به ۲۳٪ تا سال ۲۰۳۰ می رسد، و دو برابر کردن درصد تصمیم گیرندگان زن در شرکت های آمریکایی تا سال ۲۰۲۸ است. .

هندریکس باکنر به TechCrunch بیان کرد که All Raise "فقط یک سازمان نیست، یک جنبش است" و این "اهداف آرزویی برای همه افراد در اکوسیستم بود." برای اینکه سازمان غیرانتفاعی با موفقیت به جلو حرکت کند و رشد کند، All Raise در سه سطل فعالیت خواهد کرد:

زیرساخت: ایجاد پایه های قوی داخلی و خارجی.

انجمن و برنامه نویسی: هندریکس باکنر به یک تور هفت شهر می رود تا با اعضای انجمن در تمام بخش های آن و سانفرانسیسکو بازدید کند، «تا روشن شود که استراتژی ما در سال های آینده چگونه خواهد بود». همچنین در حال حاضر برنامه‌های فعالی برای شرکا و مدیران VC و همچنین نشست سران VC که در ماه اکتبر برگزار می‌شود، وجود دارد.

داستان سرایی: All Raise خبرنامه و رویدادهای خاص خود را، چه حضوری و چه مجازی، باز می گرداند. هندریکس باکنر گفت: "ما به تازگی "مکالمات قدرت" خود را با چندین ضربه سنگین باورنکردنی راه اندازی کردیم. "کارهای بزرگ و بسیار زیاد در ماه های آینده."

هندریکس باکنر گفت: علاوه بر این، All Raise در حال پایان دادن به تحقیقات Checkwriter خود است و تا چند ماه دیگر اطلاعات جدیدی در اختیار خواهد داشت.

اکنون که او به طور دائم در این نقش حضور دارد، هندریکس باکنر بیان کرد که او و تیم ۱۰ نفره‌اش «می‌توانند در آنجا مستقر شوند و در مورد اینکه کجا قرار است برویم، شفافیت داشته باشند».

هندریکس باکنر گفت : «ما واقعاً مشتاق تغییرات بلندمدت و بین نسلی هستیم. برای ما، این بدان معناست که ما مشتاق جابجایی پول، تغییر فرهنگ و تغییر قدرت هستیم. من همچنین می‌توانم به چیزی که فکر می‌کنم ابرقدرت من در ساختن و گسترش جوامع است متمایل شوم. ما قادر خواهیم بود با جامعه خود دست و پنجه نرم کنیم و کار را انجام دهیم زیرا کارهای بسیار خوبی برای انجام دادن وجود دارد."

خبرکاو

منبع