سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

مدیر سامسونگ تأیید کرد؛ گلکسی رینگ در نیمه دوم 2024 عرضه می‌شود

سامسونگ مراسم رونمایی از سری گلکسی S24 را با نمایش ظاهر محصول جدیدی موسوم به «گلکسی رینگ» (Galaxy Ring) به پایان رساند، اما اطلاعات بیشتری درباره این دستگاه منتشر نشد. حالا یکی از مدیران این غول فناوری کره‌ای اعلام کرده است که این محصول سلامتی جدید در نیمه دوم 2024 عرضه می‌شود. «دنیل سئونگ»، مدیر جهانی واحد محصولات پوشیدنی و IoT سامسونگ در صفحه لینکدین خود تأیید کرد که این شرکت در نیمه دوم 2024 محصولات پوشیدنی ...

سامسونگ مراسم رونمایی از سری گلکسی S24 را با نمایش ظاهر محصول جدیدی موسوم به «گلکسی رینگ» (Galaxy Ring) به پایان رساند، اما اطلاعات بیشتری درباره این دستگاه منتشر نشد. حالا یکی از مدیران این غول فناوری کره‌ای اعلام کرده است که این محصول سلامتی جدید در نیمه دوم 2024 عرضه می‌شود.

«دنیل سئونگ»، مدیر جهانی واحد محصولات پوشیدنی و IoT سامسونگ در صفحه لینکدین خود تأیید کرد که این شرکت در نیمه دوم 2024 محصولات پوشیدنی جدیدی در حوزه سلامت و تندرستی عرضه می‌کند. بر همین اساس می‌تواند انتظار داشت که گلکسی رینگ تا پایان 2024 معرفی و عرضه شود.

سامسونگ در نیمه دوم 2024 گلکسی رینگ را عرضه می‌کند

با توجه به این که سامسونگ احتمالاً حساب زیادی روی حلقه هوشمند خود کرده است، بعید به‌نظر می‌رسد که این دستگاه بدون رویداد معرفی شود. پس این محصول می‌تواند در رویداد بعدی سامسونگ یعنی همزمان با معرفی گلکسی زد فولد 6 و واچ 7 از راه برسد.

اگرچه هنوز دقیقاً نمی‌دانیم که این رویداد چه زمانی برگزار خواهد شد، اما با توجه به سابقه این شرکت، باید در پنجره زمانی ماه ژوئیه تا سپتامبر (مرداد تا شهریور) منتظر برگزاری این مراسم باشیم. حلقه سامسونگ اخیراً در اپلیکیشن Good Lock این شرکت نیز دیده شده بود. پس واضح است که سامسونگ به‌سختی مشغول کار روی این محصول است تا آن را برای عرضه به بازار آماده کند.

گلکسی رینگ طبق شایعات در چندین اندازه با حداکثر سایز 13 عرضه می‌شود و فوق‌العاده سبک خواهد بود. این دستگاه همچنین باید سه پرداخت ظاهری متفاوت داشته باشد، و از حسگرهای گوناگونی برای اندازه‌گیری ضربان قلب و غیره پشتیبانی کند.

البته سامسونگ هنوز هیچ‌کدام از این اطلاعات را تأیید نکرده است. در نتیجه باید منتظر بمانیم تا با نزدیک‌شدن به زمان رونمایی Galaxy Ring اطلاعات بیشتری در این باره منتشر شود.

خبرکاو