اخبار, فناوری, گوشی

مدل‌های لو رفته آیفون ۱۵، طرح‌های به‌روز شده برای هر چهار مدل را نشان می‌دهند

ما در این مرحله اطلاعات زیادی از آیفون ۱۵ داشتیم، اما موردی که امروز برای شما ارائه می‌کنیم در دسته اصلی قرار می‌گیرد: ما مدل‌های ساختگی از هر چهار مدل را در طیف تلفن‌های پرچمدار آینده اپل داریم.

این مدل‌ها از MacRumors می‌آیند و بر اساس اطلاعات ظاهراً قابل اعتمادی هستند که توسط سازنده‌های کیس تهیه شده است. آن‌ها کپی‌هایی با کیفیت بالا از چیزی هستند که ما فکر می‌کنیم مدل‌های آیفون ۱۵ به نظر می‌رسند و شبیه آن‌ها هستند – هرچند که در واقع تلفن‌هایی کار نمی‌کنند.

همانطور که از ویدیوی زیر می بینید، در اینجا واقعاً هیچ تغییر بزرگی در طراحی وجود ندارد، اگرچه لبه های قاب گوشی ها گردتر هستند (همانطور که قبلاً پیش بینی شده بود). دن باربرا از MacRumors، «کمتر تیزتر، راحت تر» در دست است.

دکمه ها و دوربین ها

با توجه به این واحدهای ساختگی و شایعات قبلی، سوئیچ بی‌صدا در حال تبدیل شدن به یک دکمه بی‌صدا است و طبق آخرین دستورالعمل‌های اتحادیه اروپا، هر چهار مدل آیفون ۱۵ نیز برای انتقال داده و شارژ به USB-C سوئیچ می‌کنند.

در مورد دوربین ها، آیفون ۱۵ پرو مکس رده بالا در واقع یک لنز پریسکوپ خواهد داشت، اگرچه برجستگی های دوربین در غیر این صورت بدون تغییر خواهند بود. ما از منابع دیگر شنیده‌ایم که این بار برجستگی‌های دوربین در واقع دوباره طراحی می‌شوند.

MacRumors این گوشی ها را آیفون ۱۵، آیفون ۱۵ پلاس، آیفون ۱۵ پرو و ​​آیفون ۱۵ پرو مکس (به جای آیفون ۱۵ اولترا) می نامد. تا چند ماه دیگر باید مطمئن شویم که اپل در طول سال گذشته روی چه تغییراتی کار کرده است.


تجزیه و تحلیل: خواندن شایعات

در پایان ویدیوی MacRumors که در بالا ارائه کردیم، به ما گفته می‌شود که این مدل‌ها همه شایعاتی را که قبلاً شنیده‌ایم تأیید می‌کنند، که در واقع درست نیست – یکی از نمونه‌ها شایعه بزرگ‌تر شدن برآمدگی‌های دوربین است. امسال.

در حالی که هرگز نباید هیچ شایعه ابزاری را کاملاً تضمین شده در نظر بگیرید - حتی مطمئن‌ترین راهنمایی‌کنندگان ممکن است آن را اشتباه بگیرند - این افشاگری‌ها نگاهی جذاب به آنچه در محصولات آینده در راه است به ما می‌دهند. آنها می توانند به شما کمک کنند تا بفهمید آیا ارزش کمی صبر برای ارتقا دارد یا خیر.

با چیزی مانند آیفون ۱۵، ایده خوبی است که شایعات و شایعات را با هم مقایسه کنید و سپس می‌توانید محتمل‌ترین موارد را مشخص کنید. به عنوان مثال، به سوئیچ پیش‌بینی‌شده USB-C نگاه کنید، که اپل در گذشته در مورد آن به ثبت رسانده است. نگاهی به ارتقاهای قبلی در سال های اخیر نیز می تواند کمک کننده باشد.

پس این آخرین ویدیو را با همین روحیه بگیرید: اطلاعات مفیدی که باید داشته باشید، اما تا زمانی که اپل واقعاً اعلامیه های خود را اعلام نکند، تأیید آن غیرممکن است. اگر این شرکت به برنامه معمول خود پایبند باشد، در ماه سپتامبر شاهد ظاهر شدن آیفون ۱۵s واقعی خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *