متن خبر

محدودیت‌های ۲۱ گانه در شهرهای قرمز گلستان

محدودیت‌های ۲۱ گانه در شهرهای قرمز گلستان

اخبارمحدودیت‌های ۲۱ گانه در شهرهای قرمز گلستان
شناسهٔ خبر: 110149 -
خبرکاو:

عبدالرضا فاضل در بیان کرد ‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر ۷ شهر با وضعیت قرمز کرونا در استان گلستان داریم که اغلب در شرق استان قرار دارند.

وی با اشاره به در نظر گرفتن محدودیت های ۲۱ گانه در شهرهای قرمز، بیان کرد : این محدودیت‌ها شامل تعطیلی پاساژها و مراکز خرید سرپوشیده، تعطیلی تمامی باشگاه‌های ورزشی، مساجد، بازارهای هفتگی، تالارهای پذیرایی و آرایشگاه‌های زنانه، بیرون بر شدن غذای رستوران‌ها و غیره است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان بیان کرد: این محدودیت‌ها با هماهنگی فرمانداران در شهرهای با وضعیت قرمز کرونا اعمال می‌شود.

فاضل بیان کرد : اگر هم استانی ها خصوصا در شرق استان، پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند احتمال قرار گرفتن کل استان در وضعیت قرمز وجود دارد.

وی بیان کرد : اگر کل استان قرمز شود، محدودیت‌ها در سطح استان تشدید شده و معیشت مردم تحت تاثیر بیشتری قرار می گیرد. علاوه بر این فشار بر کادر درمانی بیشتر شده و ارائه خدمات درمانی به بیماران با مشکل مواجه خواهد شد که این مسئله افزایش شمار جان‌باختگان را به همراه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، در حال حاضر در استان گلستان شهرهای گنبدکاووس، آق‌قلا، کلاله، مراوه‌تپه، گالیکش، بندرگز و بندر ترکمن در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو