متن خبر

محبوب ترین برنامه های تجاری سال 2022 ممکن است دوباره سرگرم کننده باشند

محبوب ترین برنامه های تجاری سال 2022 ممکن است دوباره سرگرم کننده باشند

اخبارمحبوب ترین برنامه های تجاری سال 2022 ممکن است دوباره سرگرم کننده باشند
شناسهٔ خبر: 267305 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

اگر به داده های جدید Okta در مورد محبوب ترین برنامه های تجاری باور کنید، ممکن است دنیای کار کمی لذت بخش تر و گسترده تر شود.

SSO و غول مدیریت هویت، در گزارش Businesses at Work 2023، از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های تجاری در سال گذشته خبر داده است.

داده‌های ناشناس - بر اساس بیش از 17000 مشتری جهانی با استفاده از بیش از 7000 ادغام - نشان داد که سفر به دنبال کاهش هزینه‌های تجاری در طول همه‌گیری، اولویت فزاینده‌ای برای هزینه‌های کسب‌وکار است و همچنین تنوع برنامه‌هایی را که کسب‌وکارها استفاده می‌کنند برجسته می‌کند، و بیان می‌کند که «وجود دارد. هیچ اپلیکیشنی وجود ندارد که بر همه آنها حکومت کند».

از جمله اصلی ترین یافته‌ها، رشد 78 درصدی سال به سال مشتری برای برنامه‌های سفر بود، تا جایی که TravelPerk با افزایش 255 درصدی مشتریان، به عنوان اپلیکیشن رو به رشد سریع معرفی شد و رزرو همه‌در یک، مدیریت، و پلت فرم صورتحساب برای نیازهای سفر کاری.

مدیریت دستگاه و پلت فرم امنیتی Kandji و ابزار نوشتن مبتنی بر هوش مصنوعی Grammarly نیز از نظر تعداد مشتریان رشد قابل توجهی را تجربه کرده اند.

یکی از شواهد قابل توجهی که توسط تحقیقات Okta کشف شد، شرکت های بزرگ با بیش از 2000 کارمند بود که معمولاً به طور متوسط ​​211 برنامه در کاتالوگ خود دارند. در عصری که شرکت‌ها بیش از هر زمان دیگری بر کاهش هزینه‌ها متمرکز شده‌اند، واضح است که اشتراک‌های آنلاین را می‌توان ساده کرد.

اگرچه این می‌تواند برای بسیاری چالش سختی باشد، زیرا ترکیبی از کار ترکیبی و پیشرفت‌های دیجیتالی که نیاز به سرمایه‌گذاری هنگفت در بخش‌های مختلف از جمله امنیت، همکاری و شبکه دارد.

با این حال، یکی از زمینه هایی که شرکت ها به وضوح تمایلی به کاهش آن ندارند، استفاده از ابر است. Multicloud در محل کار رایج تر شده است، با یک نظرسنجی Oracle نشان می دهد که 98٪ از کسب و کارها یا از بیش از یک فروشنده استفاده می کنند یا قصد دارند از آنها استفاده کنند. جفت شدن AWS و Google Cloud همچنان محبوب ترین است.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است