اخبار, فناوری, گوشی

مجموعه امنیتی تجاری NordVPN افزونه جدید مرورگر را راه اندازی کرد

شاخه تجاری NordVPN، شاید محبوب ترین سرویس VPN در سراسر جهان، به تازگی یک برنامه گفت نی جدید مرورگر "یک نوع" را راه اندازی کرده است.

با استفاده از این فناوری جدید، NordLayer به دنبال تسهیل روش جدیدی برای کار مشترک بین تیم هایی است که با منابع ابری ترکیبی کار می کنند و در عین حال امنیت و عملکرد را در هسته خود حفظ می کند.

برای کسانی که آشنایی ندارند، NordLayer یک راه حل امنیتی چند لایه و بدون سخت افزار است که برای کمک به مشاغل با هر اندازه یا پیچیدگی در تقویت امنیت شبکه خود طراحی شده است.

پسوند مرورگر بی نظیر

Artūras Bubokas، مدیر محصول NordLayer، گفت: "افزونه مرورگر NordLayer یک رویکرد امنیتی ساده، بصری و موثر توسعه یافته توسط NordLayer را تعریف می کند. این افزونه یک راه حل جایگزین برای غنی سازی راه های موجود برای ایمن سازی فعالیت های آنلاین است. "

توسعه دهندگان این برنامه گفت نی را به عنوان یک "گزینه سبک" توصیف کردند که می تواند سرعت های فوق العاده و اتصالات پایدار را ارائه دهد، در حالی که استانداردهای امنیتی را در همه برنامه های مختلف دسکتاپ و موبایل NordLayer حفظ می کند.

این امر مخصوصاً برای سازمان‌هایی با دروازه‌های VPN تجاری مختلف مفید است، برای مثال، که باید به طور همزمان در یک دستگاه با رمزگذاری داده‌ها فقط در سطح مرورگر استفاده شوند. Bubokas توضیح داد که این کار با "کاهش استفاده از اینترنت، سرعت بیشتر و بهبود عملکرد برنامه های نصب شده محلی" کمک خواهد کرد.

همچنین به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا از انعطاف‌پذیری بهتری در انتخاب سیستم‌عامل خود بهره‌مند شوند، زیرا می‌توان از آن در دستگاه‌هایی که سیستم‌عامل‌های معمولی کمتری دارند، مانند ChromeOS، استفاده کرد.

افزونه مرورگر NordLayer روی صفحه نمایش

(اعتبار تصویر: NordLayer)

افزونه مرورگر منحصر به فرد NordLayer با همه محبوب ترین مرورگرهای وب مانند Google Chrome، Mozilla Firefox و Microsoft Edge سازگار است.

بخش تجاری متمرکز NordVPN در سال ۲۰۲۰ به عنوان یک ارائه دهنده انحصاری VPN تجاری تحت نام NordVPN Teams شروع به کار کرد. یک سال بعد، این شرکت پیشنهاد B2B جدید خود را معرفی کرد: NordLayer، یک راه حل امنیتی تطبیقی ​​برای دسترسی به شبکه برای مشاغل مدرن.

افزونه مرورگر جدید آن منعکس کننده ماموریت این شرکت برای تسهیل اجرای زیرساخت امنیتی SASE و بدون اعتماد برای هر نوع کسب و کاری است که قادر به انطباق با یک چشم انداز کاری در حال تغییر است.

Bubokas گفت: "این افزونه به عنوان یک راه حل بسیار مفید و سریع برای ارائه دسترسی ایمن به اینترنت با چند کلیک ارائه می شود."

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *