متن خبر

متا در حال آزمایش نشان های تأیید حساب پولی برای فیس بوک و اینستاگرام است

متا در حال آزمایش نشان های تأیید حساب پولی برای فیس بوک و اینستاگرام است

اخبارمتا در حال آزمایش نشان های تأیید حساب پولی برای فیس بوک و اینستاگرام است
شناسهٔ خبر: 268703 -
خبرکاو:

کاربران فیس‌بوک و اینستاگرام به زودی یک نشان پولی جدید در قالب Meta Verified دریافت خواهند کرد. 12 دلار در ماه در وب و 15 دلار در ماه اشتراک iOS و Android به کاربران یک چک آبی در کنار نام حساب خود برای افزایش دید در جستجو، نظرات و توصیه‌ها در کنار محافظت در برابر جعل هویت، پشتیبانی مشتری اولویت‌دار و آپشن های انحصاری اعطا می‌کند.

کاربران در استرالیا (19.99 دلار استرالیا در وب و 24.99 دلار استرالیا در تلفن همراه) و نیوزلند (23.99 NZD در وب و 29.99 NZD در تلفن همراه) می توانند در اواخر این هفته برای ویژگی تأیید جدید مشترک شوند.

متا در حال آزمایش نشان های تأیید حساب پولی برای فیس بوک و اینستاگرام است

هنگامی که کاربر برای Meta Verified درخواست داد، باید هویت خود را از طریق یک شناسه دولتی که با نام و عکس نمایه حسابش مطابقت دارد تأیید کند. حساب‌ها همچنین باید حداقل الزامات فعالیت را برای سابقه ارسال قبلی داشته باشند و مالک باید حداقل 18 سال سن داشته باشد. کسب و کارها در حال حاضر واجد شرایط Meta Verified نیستند.

گفت ه بزرگ به طرح تأیید شده جدید، نظارت پیشگیرانه برای جعل هویت حساب است که یک مشکل بزرگ در تمام سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است. کاربران تأیید شده متا همچنین استیکرهای انحصاری برای Stories و Reels و همچنین 100 توکن ستاره (ارز دیجیتال متا) در ماه دریافت خواهند کرد که برای انعام سازندگان در فیس بوک استفاده می شود. حساب‌های فیس‌بوک و اینستاگرام که قبلاً تأیید شده‌اند از طریق الزامات قدیمی برای معتبر بودن و اعتبار، تغییر نخواهند کرد.

منبع

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است