سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

مایکروسافت ۳۶۵ اکنون به شما امکان می دهد فایل های PDF را در تلفن خود امضا کنید

ihnaa.png
برنامه مایکروسافت ۳۶۵ که قبلاً به عنوان برنامه آفیس شناخته می شد، به عنوان مرکز خدمات آنلاین مایکروسافت در دستگاه های آیفون، آی پد و اندروید عمل می کند. مایکروسافت اکنون پشتیبانی بهبود یافته PDF را برای این برنامه ارائه می کند. برنامه موبایل مایکروسافت ۳۶۵ قابلیت امضای فایل‌های PDF را اضافه می‌کند، از جمله گزینه ذخیره حروف اول و امضای کامل برای استفاده بعدی. یک پست وبلاگ توضیح می‌دهد: «بسیاری از شما از دستگاه‌های تلفن همراه خود استفاده می‌کنید تا ...

لوگوی مایکروسافت 365

برنامه مایکروسافت ۳۶۵ که قبلاً به عنوان برنامه آفیس شناخته می شد، به عنوان مرکز خدمات آنلاین مایکروسافت در دستگاه های آیفون، آی پد و اندروید عمل می کند. مایکروسافت اکنون پشتیبانی بهبود یافته PDF را برای این برنامه ارائه می کند.

برنامه موبایل مایکروسافت ۳۶۵ قابلیت امضای فایل‌های PDF را اضافه می‌کند، از جمله گزینه ذخیره حروف اول و امضای کامل برای استفاده بعدی. یک پست وبلاگ توضیح می‌دهد: «بسیاری از شما از دستگاه‌های تلفن همراه خود استفاده می‌کنید تا در حال حرکت کارآمد بمانید. شما به اشتراک گذاشته‌اید که یکی از کارهایی که می‌خواهید در چنین شرایطی بتوانید انجام دهید، امضای PDF است. چه نیاز به امضای اسناد مالیاتی، قرارداد اجاره، قرارداد یا هر سند PDF مهم دیگری داشته باشید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. همچنین، هر پیوست و فایل‌های فقط خواندنی که باز می‌کنید و امضا می‌کنید به‌طور خودکار در مخزن پوشه Signed ذخیره می‌شوند.»

با به‌روزرسانی جدید، می‌توانید یک PDF را باز کنید، سپس گزینه More > Sign PDF را انتخاب کنید. برنامه از شما می پرسد کجا می خواهید امضا کنید، سپس امضای صحیح را انتخاب می کنید (اگر قبلاً یکی را ذخیره کرده اید) یا یکی را ایجاد می کنید. پس از آن، می توانید امضای صفحه را در صورت نیاز جابجا کرده و اندازه آن را تغییر دهید و تغییرات شما به طور خودکار ذخیره می شود.

تصاویر امضای PDF در برنامه Microsoft 365
مایکروسافت

این عملکرد همچنین باید برای فایل‌های PDF که در OneDrive یا مکان همگام‌سازی شده دیگری ذخیره نشده‌اند، مانند پیوستی که از یک برنامه ایمیل باز شده یا فایلی که از وب دانلود شده است، کار کند. برای آن فایل‌ها، برنامه Microsoft 365 نسخه اصلاح شده را در یک پوشه «Signed PDF» در پوشه اسناد دستگاه شما ذخیره می‌کند.

امضای PDF اکنون برای Microsoft 365 Insiders در دسترس است که با نسخه ۲.۷۲ (Build 23041202) برنامه iPhone و نسخه ۱۶.۰.۱۶۳۲۷.۲۰۲۷۰ برنامه Android شروع می شود. پس از رفع اشکال، باید برای همه منتشر شود.

منبع: مایکروسافت

خبرکاو