متن خبر

مایکروسافت پس از وحشت به‌روزرسانی درایور ویندوز 11، خواستار آرامش شد

مایکروسافت پس از وحشت به‌روزرسانی درایور ویندوز 11، خواستار آرامش شد

اخبارمایکروسافت پس از وحشت به‌روزرسانی درایور ویندوز 11، خواستار آرامش شد
شناسهٔ خبر: 268693 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

ویندوز 11 برخی از کاربران را با خرابی به‌روزرسانی درایورها آزار می‌دهد، و بسیاری از آنها در برخی موارد، اما مایکروسافت به ما توصیه کرده است که این خطاها جای نگرانی ندارند.

اگر به خاطر داشته باشید، به‌روزرسانی‌های باگ بر روی تعدادی از رایانه‌های شخصی - از جمله دستگاه‌های سرفیس مایکروسافت به‌ویژه، بر اساس گزارش‌ها - بر روی ویندوز 11 22H2 تأثیر می‌گذارند و باعث شکست نصب برای طیف وسیعی از درایورهای سخت‌افزاری می‌شوند. این خرابی ها با خطای '0x80070103' همراه هستند، که خیلی مفید نیست و به کاربر اطلاع نمی دهد که چه اشتباهی رخ داده است.

خبر خوب این است که مایکروسافت به ما اطلاع داده است که در اینجا چه اتفاقی می افتد، و ظاهراً چیزی برای نگرانی وجود ندارد. همانطور که Windows Latest (در برگه جدید باز می شود) گزارش می دهد، مایکروسافت یک پاسخ رسمی به این مشکل ارسال کرد و بيان کرد که "نباید بر استفاده عمومی شما تأثیر بگذارد."

این شرکت توضیح داد که این خطا به این دلیل نشان داده می شود که به روز رسانی (های) درایور مورد نظر در واقع قبلاً نصب شده است.


تجزیه و تحلیل: ارسال هرزنامه با خطاها به طور جدی آزاردهنده است

پس ، تنها تأثیر منفی این باگ، مشاهده خطاهای عدم موفقیت در نصب است و هیچ عواقبی فراتر از آن وجود ندارد، پس رایانه شما نباید کوچکترین آسیبی ببیند. به هر حال این تئوری است، اگرچه مایکروسافت پیام فوق خود را با یک "نباید" بیان می کند که شاید کوچکترین فضایی را برای شک و تردید باقی می گذارد.

این بدون شک برای برخی افراد نگران کننده بوده است، با توجه به حجم عظیم اشتباهات در برخی از گزارش هایی که دیده ایم. مثال گویایی که در توییتر هنگام نوشتن داستان اصلی در این مورد ظاهر شد، کمتر از 15 نقص به‌روزرسانی درایور را نشان داد، و وقتی با بهمن کوچکی از باگ‌های ظاهری مانند آن مواجه می‌شوید، مطمئناً باعث نگرانی می‌شود.

حداقل مایکروسافت اکنون همه چیز را پاک کرده است و توصیه رسمی این است که خطاهایی را که باید خود به خود برطرف شوند نادیده بگیرید. Windows Latest اشاره می کند که مایکروسافت به نظارت بر وضعیت ادامه می دهد.

اگر واقعاً از خطاهایی که دائماً ظاهر می شوند ناراحت هستید، همیشه می توانید عیب یاب Windows Update را امتحان کنید، زیرا ممکن است خطاها را از بین ببرد. شاید به یاد داشته باشید، این توصیه قبلی اینتل در مورد این پیام خطا بود.

اینکه چرا ویندوز 11 سعی در نصب درایورهایی دارد که قبلاً روی رایانه شخصی هستند، سؤال دیگری است، و احتمالاً این یکی از آن اشکالات بسیار عجیب در سیستم عامل است که هر از چند گاهی وارد آن می شود. امیدواریم نسبتاً تیز باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است