متن خبر

مایکروسافت ورد و اوت لوک ممکن است خیلی زود هوش مصنوعی را تقویت کنند

مایکروسافت ورد و اوت لوک ممکن است خیلی زود هوش مصنوعی را تقویت کنند

اخبارمایکروسافت ورد و اوت لوک ممکن است خیلی زود هوش مصنوعی را تقویت کنند
شناسهٔ خبر: 266003 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

طبق گزارش‌ها، مایکروسافت در حال طراحی برنامه‌هایی برای عرضه مدل Prometheus خود - که مدل زبان بزرگ GPT OpenAI تا حدودی پایه‌ای از آن را تشکیل می‌دهد - در محصولات نرم‌افزار اداری مایکروسافت 365 خود نیز بیشتر است.

منبع ناشناس به The Verge (در برگه جدید باز می شود) گفته است که Prometheus ممکن است ظرف چند هفته آینده به مایکروسافت ورد، پاورپوینت و اوت لوک راه پیدا کند.

این به دنبال اعلام اخیر شرکت در مورد موتور جستجوی مجدد بینگ است، که برخی ادعا می‌کنند زودتر از برنامه‌ریزی منتشر شد تا از صف جلوتر از Bard گوگل عبور کند.

یک مدل هوش مصنوعی در سرویس ایمیل Microsoft Outlook می‌تواند به کاربردی‌تر کردن جستجو کمک کند، در حالی که می‌تواند درخواست‌های مکالمه بیشتری را مدیریت کند. اپلیکیشن ایمیل این شرکت مدت‌هاست که به دلیل عملکرد ضعیفش در مورد جستجو مورد انتقاد قرار گرفته است، به خصوص در مقایسه با رقبایی مانند Gmail.

مزایایی که برای کاربران مایکروسافت ورد وجود دارد می‌تواند شامل چیزی شبیه به کمک نوشتن باشد، خواه املا و دستور زبان یا ابزار پیشرفته‌تری برای کمک به هماهنگ کردن لحن مناسب، که می‌تواند شرکت‌هایی مانند Grammarly را به سرعت بخشیدن به توسعه ملزم کند.

در جای دیگری از مجموعه مایکروسافت، هوش مصنوعی دیگری که برای اکسل تعیین شده است قبلاً توسط برخی از محققان شرکت ذکر شده است. اگرچه از مدل GPT پشتیبانی نخواهد کرد، اما فناوری اختصاصی که به طور خاص برای اکسل طراحی شده است می تواند به کاربران کمتر باهوش کمک کند تا فرمول های بهتری ایجاد کنند.

در حالی که ممکن است مایکروسافت به نظر می رسد که نسخه های هوش مصنوعی خود را تا حدودی عجولانه عرضه می کند، اما موفقیت بیشتری نسبت به گوگل داشته است، که اخیراً به دنبال یک ویدیوی تبلیغاتی Bard که اطلاعات نادرست را نمایش می داد، مقدار قابل توجهی از ارزش بازار خود را از دست داد. موفقیت و سرعت نسبی مایکروسافت می‌تواند ابزارهای لازم را در اختیار آن قرار دهد تا بار دیگر محیطی مناسب برای مشاغل و افراد باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است