سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

مایکروسافت هوش مصنوعی Copilot را برای کاربران بیشتری از ویندوز 11 – آماده یا غیر آماده – عرضه می کند و ویندوز 10 به زودی دنبال خواهد شد.

(اعتبار تصویر: مایکروسافت) مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که Copilot در حال حاضر برای کاربران بیشتری از ویندوز 11 عرضه می شود و همچنین به زودی به کاربران بیشتری از ویندوز 10 نیز وارد خواهد شد. Neowin افشاگری را در مرکز پیام ویندوز مشاهده کرد، جایی که مایکروسافت به ما اطلاع داد که Copilot در حال آمدن به مخاطبان گسترده‌تری است – پس ، اگر هنوز دستیار هوش مصنوعی ...
لپ تاپ ویندوز 11 <a href= که Copilot را نشان می دهد" class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UMiQfaWfVDppubqsunwNNM-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UMiQfaWfVDppubqsunwNNM-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UMiQfaWfVDppubqsunwNNM-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UMiQfaWfVDppubqsunwNNM-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UMiQfaWfVDppubqsunwNNM-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UMiQfaWfVDppubqsunwNNM-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UMiQfaWfVDppubqsunwNNM-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/UMiQfaWfVDppubqsunwNNM.jpg">
(اعتبار تصویر: مایکروسافت)

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که Copilot در حال حاضر برای کاربران بیشتری از ویندوز 11 عرضه می شود و همچنین به زودی به کاربران بیشتری از ویندوز 10 نیز وارد خواهد شد.

Neowin افشاگری را در مرکز پیام ویندوز مشاهده کرد، جایی که مایکروسافت به ما اطلاع داد که Copilot در حال آمدن به مخاطبان گسترده‌تری است – پس ، اگر هنوز دستیار هوش مصنوعی را ندیده‌اید، ممکن است به زودی این کار را انجام دهید.

مایکروسافت همچنین به ما اطلاع داده است که از این هفته، قبل از اینکه مجبور شوید به حساب مایکروسافت خود وارد شوید، می‌توانید از حداکثر 10 درخواست با Copilot استفاده کنید. پس ، حتی اگر یک حساب کاربری فعال مایکروسافت در نصب ویندوز خود ندارید، می توانید هوش مصنوعی را کمی امتحان کنید.

"موج جدید" اضافه شدن Copilot اکنون با ویندوز 11 (23H2 و 22H2) اتفاق می افتد، حداقل برای مصرف کنندگان (در مورد مشاغل، این به سیاست های مدیر بستگی دارد). و دستگاه‌های واجد شرایط ویندوز 10 در نسخه‌های Home یا Pro (22H2) شروع به دریافت Copilot در این عرضه گسترده‌تر در اواخر ماه مارس خواهند کرد - پس در هفته آینده.

مایکروسافت به ما او میگوید : «این مرحله عرضه فعلی تا پایان ماه می به اکثر دستگاه‌های ویندوز 11 و 10 مورد نظر خود خواهد رسید.»

در همین حال، مایکروسافت نیز مشغول گسترش مجموعه ترفندهای Copilot در مورد تغییر تنظیمات ویندوز است، اگرچه تا کنون در این زمینه بسیار کند پیش می رود .


تجزیه و تحلیل: هوش مصنوعی برای همه

به نظر می رسد که اکثر مردم تا پایان ماه مه Copilot خواهند داشت. ما قبلاً مشاهده کرده‌ایم که آن را روی رایانه شخصی ویندوز 10 ما وارد می‌کند، به‌طوری‌که قطعاً عرضه آن در حال حاضر در حال انجام است - فقط در آستانه ارتقاء به سطح دیگری است.

چگونه متوجه می شوید که Copilot دریافت می کنید؟ شما نمی توانید نماد رنگارنگی را که در نوار وظیفه، در سمت راست (در سینی سیستم) ظاهر می شود، از دست بدهید. با یک "Pre" روی نماد مشخص شده است که نشان می‌دهد هوش مصنوعی هنوز در پیش‌نمایش است، پس ممکن است هنگام اجرای پرس‌و‌جوها با Copilot، رفتارهای نامطلوب یا عجیبی را تجربه کنید.

در حالی که اگر نمی خواهید نماد Copilot را ببینید، می توانید آن را خاموش کنید، در واقع نمی توانید هوش مصنوعی را از ویندوز حذف کنید ( هنوز ). آی تی. با این حال، راه‌هایی برای استخراج Copilot از نصب ویندوز شما وجود دارد، مانند استفاده از برنامه‌های شخص ثالث ( البته ما انجام این کار را همانطور که قبلاً بحث شد توصیه نمی‌کنیم ).

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید ...

دارن یک فریلنسر است که اخبار و آپشن های TechRadar (و گاهی اوقات T3) را در طیف گسترده‌ای از موضوعات محاسباتی از جمله پردازنده‌ها، پردازنده‌های گرافیکی، سخت‌افزارهای مختلف دیگر، VPN، آنتی‌ویروس و غیره می‌نویسد. او در بهترین بخش از سه دهه در مورد فناوری نوشته است و در اوقات فراغت خود کتاب می نویسد (اولین رمان او - "می دانم شام آخر چه کردید" - توسط Hachette UK در سال 2013 منتشر شد).

خبرکاو