سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

مایکروسافت می تواند تبلیغات بیشتری را در ویندوز 11 جمع کند – این بار در برنامه تنظیمات

WwqQM3vEerWWnYAm3PEQ3c-1200-80.jpg
پنل تنظیمات ویندوز 11 با تعدادی تبلیغات در ساخت‌های آزمایشی سیستم‌عامل دیده می‌شود، چیزی که متاسفانه اخیراً به موضوعی آشنا برای ساخت‌های پیش‌نمایش تبدیل شده است. همانطور که توسط سایت فناوری آلمانی Deskmodder مشاهده شد (در برگه جدید باز می شود) ، این مورد توسط یک منبع معتبر برای افشای اطلاعات مایکروسافت، Albacore، در توییتر علامت گذاری شده است. Albacore برخی از اسکرین شات‌های صفحه اصلی جدید برنامه تنظیمات را به اشتراک گذاشت که ...

پنل تنظیمات ویندوز 11 با تعدادی تبلیغات در ساخت‌های آزمایشی سیستم‌عامل دیده می‌شود، چیزی که متاسفانه اخیراً به موضوعی آشنا برای ساخت‌های پیش‌نمایش تبدیل شده است.

همانطور که توسط سایت فناوری آلمانی Deskmodder مشاهده شد (در برگه جدید باز می شود) ، این مورد توسط یک منبع معتبر برای افشای اطلاعات مایکروسافت، Albacore، در توییتر علامت گذاری شده است.

Albacore برخی از اسکرین شات‌های صفحه اصلی جدید برنامه تنظیمات را به اشتراک گذاشت که با کندن پیش‌نمایش ویندوز 11 از کانال Canary (اولین نسخه‌های آزمایشی) کشف شد.

به‌روزرسانی‌هایی در بخش حساب مایکروسافت صفحه اصلی تنظیمات آتی انجام شد، اکنون چگونه به نظر می‌رسد + پیش‌نمایش اعلامیه‌های پایان پشتیبانی محصول که می‌تواند در صفحه حساب ظاهر شود pic.twitter.com/DwYEKqOb9n5 می 2023

بیشتر ببین

اولین گرفتن صفحه (در سمت چپ توییت بالا) تبلیغی برای مایکروسافت 365 در بالای پنل نشان می‌دهد که به کاربران او میگوید با این سرویس چه چیزی دریافت می‌کنند و می‌توانند آن را به صورت رایگان (برای یک دوره آزمایشی) امتحان کنند. تحت آن، یک اعلان برای «تنظیم حساب خود را تمام کنید» وجود دارد که به تکمیل تنظیمات حساب مایکروسافت شما اشاره دارد.

سایر اسکرین شات ها همچنین دارای اعلان های مربوط به حساب مایکروسافت هستند که این بار از کاربران می خواهند وارد حساب کاربری شوند که یکی از آنها در صفحه اصلی تنظیمات و دیگری در بخش حساب ها نشان داده شده است. در دومی، به کاربران گفته می‌شود که «وارد سیستم شوید تا بیشترین استفاده را از ویندوز ببرید».

تجزیه و تحلیل: آن را با گورکن متوقف کنید

ما مدتی است که در ویندوز 11 به تبلیغات علیه تبلیغات حمله کرده‌ایم، زیرا به نظر می‌رسد این یک مفهوم گسترده است که با ساخت‌های آزمایشی سیستم‌عامل در زمان‌های اخیر شتاب بیشتری به خود گرفته است، پس بازخورد ما به مایکروسافت را در نظر بگیرید - این کار را نکنید. آی تی. هر کدام از آن.

مایکروسافت این را "نشان" می نامد - نامی ابداع شده برای همان نوع تبلیغاتی که در منوی استارت ظاهر می شود که اخیراً در پیش نمایش های ویندوز 11 دیده ایم - و این شرکت این موارد را به عنوان اعلان های مفید برای کاربر در نظر می گیرد، اما این تبلیغات توسط هر نام دیگری به‌ویژه تلاش‌هایی برای اینکه کسانی که از ویندوز 11 استفاده می‌کنند با یک حساب محلی برای ثبت‌نام برای یک حساب مایکروسافت و پیوند دادن نصب سیستم‌عامل خود با آن استفاده کنند.

اکنون، ما نمی دانیم که آیا هیچ یک از این آخرین حرکت ها در آزمایش (و در این مورد هنوز در پیش نمایش پنهان است) به نسخه انتشار ویندوز 11 می رسد یا خیر - اگرچه نشان در منوی استارت به صورت محدود منتشر شده است. به نسخه نهایی سیستم عامل تبدیل شود. و همانطور که Deskmodder اشاره می کند، ممکن است توانایی خاموش کردن این تبلیغات نیز وجود داشته باشد. به طور خلاصه، تجسم نهایی پانل تنظیمات زمانی که اجرا می شود ممکن است بسیار متفاوت از آنچه در اینجا می بینیم باشد.

با وجود این، - در این اسکرین شات های فاش شده - یک بخش قدیمی نسبتاً قدیمی از صفحه اصلی به این تبلیغات اختصاص داده شده است. برای ما خیلی زیاد است، و این صفحه اصلی است که مسئله اصلی م است. (شما می توانید استدلال کنید که یک درخواست در بخش حساب های پانل توجیه شده است، و ما مشکل چندانی با علامت گذاری وضعیت حساب مایکروسافت در اینجا نداریم - این خیلی بیشتر در زمینه است).

مثل همیشه، ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که چگونه این کار انجام می شود و امیدواریم که آزمایش کنندگان احساسات خود را اعلام کنند، اگر علاقه ای به چیزی که به نظر می رسد در حال حاضر برای مایکروسافت ثابت است با تبلیغات مخفیانه بیشتر در ویندوز 11 نباشند. .

از طریق Ghacks (در برگه جدید باز می شود)