متن خبر

مایکروسافت در حال استفاده از ChatGPT Bing روی آیفون و اندروید است – و این ایده بدی است

مایکروسافت در حال استفاده از ChatGPT Bing روی آیفون و اندروید است – و این ایده بدی است

اخبارمایکروسافت در حال استفاده از ChatGPT Bing روی آیفون و اندروید است – و این ایده بدی است
شناسهٔ خبر: 268744 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

موتور جستجوی جدید و بهبود یافته بینگ مایکروسافت (به دلایل خوب و بد) به لطف گنجاندن ChatGPT، یک چت ربات هوش مصنوعی، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. و از آنجایی که Bing مجهز به هوش مصنوعی اکنون در تلفن های برخی از کاربران ظاهر می شود، به نظر می رسد که آن را برای تلفن های هوشمند اندروید و آیفون نیز عرضه خواهد کرد.

با این حال، در حالی که تعداد زیادی از کاربران گوشی های هوشمند به دنبال امتحان کردن بینگ مجهز به ChatGPT پس از همه تبلیغات هستند، مطمئن نیستم که این ایده خوبی باشد.

به این دلیل که علیرغم پتانسیل هیجان انگیز ChatGPT، گنجاندن آن در Bing برخی از کاستی های جدی چت ربات هوش مصنوعی را برجسته کرده است. بسیاری از کاربران راه‌هایی برای به دست آوردن نتایج عجیب و غریب پیدا کرده‌اند، از جمله نگرانی هوش مصنوعی در مورد حافظه‌اش و تهاجمی خفیف با کاربران زمانی که عبارات نادرست آن به چالش کشیده می‌شود.

این واقعیت که اظهارات نادرست را برمی گرداند نیز نگران کننده است، زیرا قرار است مرجعی باشد که کاربران می توانند به آن اعتماد کنند. و سپس اخبار نگران کننده ای وجود دارد که از زبان توهین آمیز نیز استفاده کرده است – واضح است که ChatGPT هنوز برای پرایم تایم آماده نیست، پس قرار دادن آن در یک سرویس کلیدی مانند Bing یک خطر بزرگ است.

با این حال، مایکروسافت یا به این فکر نمی کند، یا اهمیتی نمی دهد.

ادامه عرضه

در حالی که برخی از اشکالات و ابهامات نگران کننده ChatGPT توسط مایکروسافت به سرعت در بینگ برطرف شده است، مانند محدود کردن ربات چت به تنها پنج پاسخ، به جای اجازه دادن به مکالمات برای ادامه (و به تدریج غریب تر شدن)، هنوز کار برای انجام دادن وجود دارد. در واقع، حتی کاهش‌هایی که مایکروسافت اعمال کرده است، به دلیل سنگین بودن مورد انتقاد قرار می‌گیرند و اکنون استفاده از بینگ جدید را کمتر جذاب کرده است.

با این نوع سکسکه های اولیه، انتظار دارید که شرکت عرضه را متوقف کند تا زمانی که به آنها رسیدگی شود. با این حال، به نظر می رسد مایکروسافت مشتاق است که Bing جدید را ادامه دهد، با MSPoweruser (در برگه جدید باز می شود) گزارش می دهد که برخی از کاربرانی که برای آزمایش نسخه های اولیه برنامه Bing تلفن همراه (و برنامه مرورگر وب Edge) ثبت نام کرده اند، شروع به شروع به کار کرده اند. رابط Bing جدید مجهز به هوش مصنوعی را ببینید.

اسکرین‌شات‌هایی به ما نشان می‌دهند که Bing جدید برای افرادی که گوشی‌های هوشمند اندروید یا آیفون دارند چگونه خواهد بود – با این حال، در حال حاضر به نظر می‌رسد که عملکرد ChatGPT کار نمی‌کند.

با این حال، این اسکرین شات ها نشان می دهد که مایکروسافت به تلاش های خود برای ارائه Bing جدید در مقابل هر چه بیشتر مردم ادامه می دهد - و این یک ایده وحشتناک است.

برای تغییر نظرتان دیر نیست، چه با هوش مصنوعی یا نه

من می توانم بفهمم که چرا مایکروسافت مشتاق است تا با فشار آوردن به Bing جدید ادامه دهد. از زمان اعلام آن در رویدادی در اوایل فوریه 2023، سطحی از هیاهو در اطراف موتور جستجوی مورد علاقه مایکروسافت وجود داشت که من قبلاً آن را ندیده بودم.

به جای اینکه دائماً تحت الشعاع گوگل بسیار محبوب‌تر قرار بگیرد، ناگهان مردم در مورد تحلیل بینگ صحبت کردند. حتی باعث شد که اپلیکیشن بینگ در نمودارهای فروشگاه اپل اپل ظاهر شود.

پس منطقی است که مایکروسافت بخواهد این شتاب را حفظ کند و Bing جدید را برای کاربران تلفن همراه بیاورد، به خصوص که اکثر جستجوهای اینترنتی در حال حاضر بر روی یک دستگاه تلفن همراه انجام می شود (در برگه جدید باز می شود) به جای رایانه رومیزی یا لپ تاپ.

با این حال، این می تواند آسیب بیشتری از سود داشته باشد. اگر مایکروسافت Bing جدید را برای کاربران تلفن همراه ارسال کند و به درستی کار نکند، ممکن است افراد را از جستجوی مجدد موتور جستجو منصرف کند – به خصوص برای افرادی که قبلا Bing را امتحان نکرده‌اند.

برداشت های اولیه مهم است، و اگر Bing جدید بد شود، مایکروسافت ممکن است بازار بزرگ بالقوه را از خود دور کند. با صبر کردن تا زمانی که بینگ مجهز به ChatGPT به خوبی کار کند، مایکروسافت ممکن است برخی از هیجانات موجود را از دست بدهد، اما به این معنی است که تجربیات مردم با آن بسیار بهتر خواهد بود.

از آنجایی که نسخه موبایل هنوز برای کاربران عرضه نشده است، هنوز زمان برای مایکروسافت وجود دارد تا ترمز بگیرد و آن را درست انجام دهد. اگر نه، ممکن است پشیمان شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است