متن خبر

مایکروسافت به‌طور مخفیانه در حال آماده‌سازی یک به‌روزرسانی بزرگ ویندوز 11 است – این چیزی است که ما می‌دانیم

مایکروسافت به‌طور مخفیانه در حال آماده‌سازی یک به‌روزرسانی بزرگ ویندوز 11 است – این چیزی است که ما می‌دانیم

اخبارمایکروسافت به‌طور مخفیانه در حال آماده‌سازی یک به‌روزرسانی بزرگ ویندوز 11 است – این چیزی است که ما می‌دانیم
شناسهٔ خبر: 266027 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

مایکروسافت قبلاً کار روی به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 11 را آغاز کرده است که با نام 23H2 نیز شناخته می‌شود، با انتشار برخی از موارد جدید در توییتر – اما به نظر می‌رسد که این شرکت حداقل در حال حاضر همه چیز را بسیار مخفیانه و ساکت نگه می‌دارد.

این نام از نامی است که اخیراً بیشتر و بیشتر در صحنه نشت ویندوز ظاهر می شود، XenoPanther، که چند توییت آموزنده ارسال کرده است.

به نظر می رسد کارهای داخلی اولیه برای Windows 11 23H2 در حال انجام است pic.twitter.com/3MlxciQmHL 9 فوریه 2023

بیشتر ببین

همانطور که می بینید، شواهدی مبنی بر اینکه توسعه اولیه در به روز رسانی ویژگی اصلی بعدی ویندوز 11 آغاز شده است شامل پیوندی به OSGWiki برای 23H2 است که یک ویکی داخلی مایکروسافت است که در آن کارکنان و توسعه دهندگان همه نوع اطلاعات را به اشتراک می گذارند، همانطور که Neowin (باز می شود در تب جدید) (که توییت را مشاهده کرد) اشاره می کند. از آنجایی که این ویکی اکنون فعال است، پیشنهاد واضح این است که چرخ دنده ها به درستی در حال چرخش هستند و کار در حال انجام است.

XenoPanther برای پشتیبان‌گیری از این موضوع، توییتی را منتشر کرد (در برگه جدید باز می‌شود) و اشاره کرد که 23H2 (همچنین به عنوان "کبالت" نامیده می‌شود) در واقع به عنوان "Moment 3" نیز شناخته می‌شود و آپشن های آن در حال آزمایش هستند. کانال توسعه دهنده (اولین نسخه ها) برای Windows Insiders، و اینکه برخی از این توابع در پشت پرچم های ویژگی پنهان شده اند.

پس باز هم، این نشانه دیگری است مبنی بر اینکه کار بر روی آنچه که به 23H2 تبدیل می شود، آغاز شده است، به روز رسانی که اواخر امسال (البته در نیمه دوم سال 2023) عرضه خواهد شد.


تجزیه و تحلیل: افشاگری های هیجان انگیز در خط لوله، و به زودی؟

البته منطقی است که مایکروسافت کار روی به‌روزرسانی 23H2 را آغاز کرده باشد، البته از آنجایی که احتمالاً در هشت ماه آینده منتشر خواهد شد. شاید حتی کمی قبل از آن بدون شک غول نرم افزاری همه چیز را پایین نگه می دارد، زیرا این هنوز در مراحل اولیه است.

پنهان کردن آپشن های ی که در پس‌زمینه پیش‌نمایش‌های ویندوز 11 پنهان شده‌اند، چیز جدیدی نیست، و در واقع از ابتدای سال 2023 شاهد موارد زیادی از این دست بوده‌ایم.

افشاگرانی را به خاطر بیاورید که توانایی کشیدن برگه‌ها را به خارج از پوشه‌ها در File Explorer در یک نسخه پیش‌نمایش اخیر ویندوز 11 پیدا کرده‌اند، و سایر قسمت‌ها مانند نوار جستجو در بالای منوی Start که پنهان شده بود. بدون شک قطعات بیشتری برای یافتن وجود دارد، و پس این احتمال وجود دارد که ما به زودی با چند نشت جالب مواجه شویم…

با این حال، این نشت یک چیز عجیب و غریب وجود دارد، در ذکر 23H2 که "لحظه 3" است که برای ما معنی ندارد. به یاد داشته باشید، به‌روزرسانی‌های بزرگ ویژگی‌ها برای ویندوز اکنون سالانه انجام می‌شوند و به اصطلاح «لحظه‌ها» بسته‌های کوچک‌تری از آپشن های جدید هستند که به آنها اجازه می‌دهد تا به شیوه‌ای چابک‌تر به کار گرفته شوند، پس کاربران منتظر همه چیز نباشند. یک توده بزرگ (یک بار در سال).

پس ، با توجه به این که، برای یک به‌روزرسانی ویژگی اصلی یک «لحظه» به نظر یک تناقض کامل به نظر می‌رسد، اما باز هم، این اولین باری نیست که قوانین نام‌گذاری مایکروسافت منطقی نیست. با این حال، محتمل‌تر این است که سیم‌های کسی به نحوی از اینجا عبور کرده باشد.

در هر صورت، مطمئناً به نظر می رسد که کار بر روی به روز رسانی اصلی بعدی ویندوز 11 آغاز شده است، البته فعلاً به صورت پنهانی.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است