اخبار

مایکروسافت برای ترویج STEM با نگهبانان کهکشان همکاری می کند

مایکروسافت

Zune مایکروسافت بیش از یک دهه است که به طور رسمی مرده است. این شرکت پخش کننده MP3 را در سال 2012 متوقف کرد. اما این آخر هفته با انتشار فیلم Guardians of the Galaxy Vol به دنیای سینمایی مارول باز می گردد. 3 . مایکروسافت از این فرصت برای ترویج یادگیری STEM استفاده می کند.

در آخرین لحظات آخرین فیلم نگهبانان ، که در سال 2017 اکران شد، ستاره-لرد کریس پرت یک Zune دریافت کرد تا جایگزین نوار کاست ویران شده واکمن شود. فناوری و موسیقی یکپارچهسازی با سیستمعامل موضوع بزرگی در این مجموعه فیلم است، پس منطقی است که به Star-Lord یک قطعه فناوری منسوخ داده شود که موسیقی معاصر بیشتری پخش کند.

Star-Lord's Zune همچنین در Marvel's Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame ظاهر شد. با این حال، مایکروسافت هرگز سعی نکرد از حضور Zune در آن فیلم ها استفاده کند. احتمالاً به این دلیل که تلاش برای فروش محصولی که تولید آن متوقف شده است احمقانه است.

با این حال، با قسمت سوم Guardians of the Galaxy این موضوع در حال تغییر است. هفته گذشته، مایکروسافت ویدیویی با موضوع نگهبانان منتشر کرد که در آن Zune در حال پخش موسیقی به عنوان قهرمانان فیلم و فضانوردان واقعی در حال تحویل دستگاه به یکدیگر بود. در پایان نقطه 45 ثانیه ای، مایکروسافت بینندگان را به Zune.net هدایت می کند، جایی که می توانند در چالش فضای لاجورد شرکت کنند.

Azure Space به دنبال ترویج یادگیری چیزی است که آن را "صنعت فضایی" می نامد. چندین ماژول برای آموزش بازدیدکنندگان در مورد وضعیت فعلی صنعت فضایی و بازیگران کلیدی آن ارائه می دهد. بازدیدکنندگان می‌توانند ماژول‌هایی درباره رایانش ابری در فضا، چاپ سه‌بعدی، خدمات شبکه، نقش‌های داده، تجزیه و تحلیل و موارد دیگر تکمیل کنند. شاید یاد نگیرید که چگونه یک فضانورد باشید، اما Azure Space اولین گام به سمت شغل در فضا را برای بسیاری از کاربران فراهم می کند.

پس ، آنچه در یک فیلم کمدی علمی تخیلی شروع شد، ممکن است ابزاری برای استخدام افراد ضروری در صنعت فضایی باشد. سرنوشت بدی برای محصولی نیست که نتوانست آی پاد را شکست دهد.

منبع: مایکروسافت

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *