اخبار, فناوری, گوشی

مایکروسافت با تغییر دیگری که ویندوز ۱۱ را بهتر می کند، در حال پیشرفت است

در آینده ویندوز ۱۱ به کاربران امکان حذف فید اخبار مایکروسافت از پنل ویجت ها را ارائه می دهد.

در حال حاضر، پنل ویجت ها – که از طریق نوار وظیفه در ویندوز ۱۱ قابل دسترسی است – حاوی ترکیبی از ویجت ها (همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید) در کنار اخبار MSN که توسط مایکروسافت برجسته شده است.

Windows Central گزارش می‌دهد که مایکروسافت تصمیم گرفته است تا به کاربران این امکان را بدهد که اخبار گفته شده را حذف کنند. شما می‌توانید از میان طرح‌بندی‌های مختلف برای پانل ابزارک‌ها انتخاب کنید، در واقع، برخی از آنها دارای فید خبری MSN هستند – و یکی فقط ویجت‌ها خواهد بود.

این یک گام دیگر به جلو است که مایکروسافت با برد ویجت های ویندوز ۱۱ در چند وقت اخیر برداشته است.

قابل ذکر است، غول نرم افزاری در حال حاضر در حال آزمایش با یک پنل ابزارک بزرگتر است، پانل با عرض یک ستون اضافی (سه به جای دو)، که به شما املاک و مستغلات زیادی برای مشاهده موارد مرتبط با ویجت شما می دهد. و زمانی که بتوانید از شر MSN خلاص شوید و یک پانل بزرگ به طور کامل به همه ویجت‌های خود اختصاص دهید - اگر تعداد زیادی از آنها داشته باشید، این موضوع حتی صادق‌تر خواهد بود.

طرفداران ویجت همچنین از شایعات بسیار خشنود خواهند شد - شایعات بسیار قوی - مایکروسافت به آنها اجازه می دهد تا روی دسکتاپ کشیده شوند و سنجاق شوند. علاوه بر این، ما شاهد برخی از لمس‌های اضافی مانند نمادهای متحرک برای ویجت‌ها و ویجت‌های جدید از بازیکنانی مانند فیس‌بوک هستیم. مطمئناً مایکروسافت با این بخش از سیستم عامل به سختی رانندگی می کند.


تحلیل: در مسیر درست

برای ما، این تغییر دیگری در ویندوز ۱۱ است که پیاده سازی آن چندان سخت نیست و فقط سیستم عامل را بهتر می کند. انتخاب بیشتر همیشه خوب است، و به نظر می رسد مایکروسافت با برخی از جدیدترین تغییرات خود در کنفرانس بیلد این هفته، این پیام را به دل گرفته است.

اکنون می‌توانید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید اخبار MSN را در پانل ابزارک‌ها ببینید (بعضی آن را به‌عنوان نفخ غیرضروری می‌دانند، اما اگر اینطور نیست، همچنان می‌توانید آن تیترهای خبر را داشته باشید). همچنین می‌توانید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید هرگز برنامه‌ها را در نوار وظیفه ترکیب نکنید (در نهایت). کسانی که درست وجود دارند دو انتخاب کلیدی - حداقل برای ما - وجود دارد که می‌توانند سیستم‌عامل را طوری تنظیم کنند که شما می‌خواهید کار کند.

حالا، مایکروسافت، چطور به ما یک انتخاب قدیمی و سنگین و واقعاً مهم بدهد: خاموش کردن هرگونه درخواست یا کمک - مواردی مانند نشان دادن نشان در رابط ویندوز ۱۱ یا پیشنهادهایی که در هنگام استفاده از آفیس در زیر نوار ظاهر می شوند. ، از آپشن های ی می‌خواهد (که کاربران باتجربه واقعاً به آن‌ها نیازی ندارند)، چیزی شبیه به آن – در یک لحظه، در کل سیستم. یک سوئیچ بدون نق زدن، اگر بخواهید، چیزهایی مانند پیام رسانی را نیز حذف می کند تا به شما بگوید که به نسخه بعدی ویندوز ارتقا دهید. حالت آرام، می‌توانیم آن را…

البته این اتفاق نمی افتد، اما هی، ما همیشه می توانیم به چیزی در این مسیر امیدوار باشیم. در هر صورت، مایکروسافت با دادن گزینه‌های بیشتری به کاربران برای خاموش کردن مواردی که نمی‌خواهند، یا بازگرداندن تنظیمات ویندوز ۱۰ که به‌شدت مورد غفلت برخی از کاربران قرار گرفته بود، به وضوح در مسیر درستی حرکت می‌کند. به طور خلاصه، مایکروسافت به کار خوب خود ادامه دهید و از این نوع چیزها - انتخاب بیشتری به ما بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *