متن خبر

مایکروسافت اینترنت اکسپلورر را از دست کاربرانی که هنوز فعال هستند پاره می کند

مایکروسافت اینترنت اکسپلورر را از دست کاربرانی که هنوز فعال هستند پاره می کند

اخبارمایکروسافت اینترنت اکسپلورر را از دست کاربرانی که هنوز فعال هستند پاره می کند
شناسهٔ خبر: 266579 -
خبرکاو:

لوگوی اینترنت اکسپلورر بر روی ویندوز 11.
مایکروسافت

اینترنت اکسپلورر عملکرد بسیار خوبی داشت، اما نوشته ها سال هاست که روی دیوار مانده اند. مایکروسافت در ماه ژوئن رسما با این مرورگر قدیمی خداحافظی کرد. امروز، تایید کرد که به‌روزرسانی جدید مایکروسافت اج اینترنت اکسپلورر را برای همیشه در ویندوز 10 غیرفعال می‌کند و آن را به حالت بازنشستگی می‌فرستد.

در حالی که بازنشستگی مرورگر وب در سال‌های 2021 و 2022 آغاز شد، بسیاری از افراد به استفاده از آن ادامه دادند. اگر شما یکی از معدود افرادی هستید که هنوز به این موضوع ادامه می دهند، خبر بدی داریم. قرار است برای همیشه ناپدید شود. این بار برای واقعی

از این هفته، مایکروسافت در حال برداشتن گام بزرگ‌تری برای اطمینان از این است که برای همیشه از بین رفته است. به این دلیل که به‌روزرسانی مرورگر اج اینترنت اکسپلورر را در اکثر نسخه‌های ویندوز 10 به طور کامل غیرفعال می‌کند. حتی با کلیک بر روی نماد از منوی استارت، Edge راه اندازی می شود.

نگران نشانک‌ها، تاریخچه مرورگر و سایر داده‌های خود نباشید، زیرا همه به طور خودکار به مرورگر جدید Edge منتقل می‌شوند. و اگر از ویندوز 11 لذت می برید، همه چیز آماده است، زیرا هرگز با Explorer عرضه نشده است.

علاوه بر این، مایکروسافت همچنین تمام ارجاعات و نمادهای بصری اینترنت اکسپلورر را از زمان انتشار غیرامنیتی ماه می که برای 23 می برنامه ریزی شده است، حذف خواهد کرد. و در نهایت، مایکروسافت اج با حالت اینترنت اکسپلورر سازگاری به عقب را فعال می کند و حداقل تا سال 2029 پشتیبانی می شود.

از طریق Ars Technica

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است