سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

مایکروسافت از سرفیس لپ‌تاپ استودیو ۲ با پردازنده‌های نسل سیزدهم اینتل رونمایی کرد

سرفیس لپ‌تاپ استودیو ۲ معرفی شد؛ محصولی که مایکروسافت او میگوید قدرتمندترین سرفیس تا به امروز محسوب می‌شود. این محصول به گرافیک‌های سری RTX 40 انویدیا مجهز شده است برای اولین‌بار، شاهد استفاده از NPU اینتل در دنیای ویندوز هستیم. سرفیس لپ‌تاپ استودیو ۲ به دو پورت USB-C، یک پورت USB-A، درگاه کارت حافظه و پردازنده‌های نسل سیزدهم اینتل مجهز شده است. این محصول همچنین از قلم سرفیس اسلیم پن پشتیبانی می‌کند که به‌صورت ...

سرفیس لپ‌تاپ استودیو ۲ معرفی شد؛ محصولی که مایکروسافت او میگوید قدرتمندترین سرفیس تا به امروز محسوب می‌شود. این محصول به گرافیک‌های سری RTX 40 انویدیا مجهز شده است برای اولین‌بار، شاهد استفاده از NPU اینتل در دنیای ویندوز هستیم.

سرفیس لپ‌تاپ استودیو ۲ به دو پورت USB-C، یک پورت USB-A، درگاه کارت حافظه و پردازنده‌های نسل سیزدهم اینتل مجهز شده است. این محصول همچنین از قلم سرفیس اسلیم پن پشتیبانی می‌کند که به‌صورت مغناطیسی به بدنه‌اش متصل می‌شود.

به گفته مایکروسافت، عملکرد پردازشی و گرافیکی این لپ‌تاپ نسبت به نسل قبلی دو برابر افزایش داشته است که البته با توجه به استفاده از گرافیک‌های RTX 4050 و RTX 4060، چنین موضوعی منطقی به نظر می‌رسد.

درحال بروزرسانی ....