متن خبر

مارول ممکن است تنها دو نمایش MCU Disney Plus را در سال 2023 منتشر کند

مارول ممکن است تنها دو نمایش MCU Disney Plus را در سال 2023 منتشر کند

اخبارمارول ممکن است تنها دو نمایش MCU Disney Plus را در سال 2023 منتشر کند
شناسهٔ خبر: 267483 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

به روز رسانی: به نظر می رسد مارول در حال برنامه ریزی برای اعلام تغییرات متعدد در برنامه پخش برنامه های تلویزیونی خود است.

طبق منابع هالیوود ریپورتر (در برگه جدید باز می شود) ، تنها دو سریال دیزنی پلاس - فصل 2 لوکی و تهاجم مخفی - قطعاً در سال 2023 پخش می شوند. با توجه به ارائه درآمد سه ماهه اول سال 2023 دیزنی (در برگه جدید باز می شود) .

اگر آن گزارش ها درست است، اکو ، قلب آهنی ، و اگر...؟ فصل 2 همگی تا سال 2024 پخش خواهند شد . Agatha: Coven of Chaos که در حال حاضر در حال فیلمبرداری است، احتمالاً در سال 2025 نیز پخش خواهد شد. مشخص نیست که نمایش های دیگر، مانند سریال موردانتظار Daredevil: Born Again چه تاثیری خواهند داشت.

دیزنی به درخواست TechRadar برای اظهار نظر در مورد شایعه تغییرات زمان بندی انتشار پاسخی نداد.

داستان اصلی در ادامه می آید.

نمایی نزدیک <a href= از دردویل که در قسمت 8 She-Hulk در دیزنی پلاس از بالای شانه خود نگاه می کند." class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/w8wJ6msbzy4vTdmTn6nn2h-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/w8wJ6msbzy4vTdmTn6nn2h-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/w8wJ6msbzy4vTdmTn6nn2h-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/w8wJ6msbzy4vTdmTn6nn2h-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/w8wJ6msbzy4vTdmTn6nn2h-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/w8wJ6msbzy4vTdmTn6nn2h-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/w8wJ6msbzy4vTdmTn6nn2h.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/w8wJ6msbzy4vTdmTn6nn2h.jpg">

نمایش تلویزیونی MCU Daredevil چگونه تحت تأثیر این تغییرات قرار خواهد گرفت؟ (اعتبار تصویر: Marvel Studios/Disney Plus)

کوین فایگی، رئیس مارول اعتراف کرده است که رویکرد استودیو به برنامه پخش برنامه های تلویزیونی خود تغییر خواهد کرد.

در یک مصاحبه گسترده با Entertainment Weekly (در برگه جدید باز می‌شود) (EW)، فایگی فاش کرد که مجموعه‌های آتی مارول از نمایش‌های دیزنی پلاس پرمشغله و سخت‌گیر هستند. پس از آن، استودیو قصد دارد تغییرات گسترده‌ای را در برنامه پخش خود ایجاد کند و به مجموعه‌های تلویزیونی آینده در دنیای سینمایی مارول (MCU) فضایی برای نفس کشیدن و درخشش بدهد.

در ابتدا از فایگی پرسیده شد که مارول از زمان عرضه وانداویژن – اولین سریال تلویزیونی MCU – در ژانویه 2021 چه چیزی در مورد ایجاد و انتشار برنامه های تلویزیونی آموخته است. در پاسخ خود، فایگی به طور خلاصه به یک طرح اخیر شنبه شب زنده (SNL) اشاره کرد که در آن به تمسخر پرداخت. مارول چند برنامه داشت، قبل از اینکه اذعان کند که مارول رویکردش به تلویزیون را دوباره ارزیابی می‌کند.

Feige او میگوید : «من فکر می‌کنم یکی از جنبه‌های قدرتمند حضور در استودیوی مارول این است که این فیلم‌ها و نمایش‌ها به نمایش درآیند. وقتی محصول بسیار زیادی وجود دارد - و همانطور که می گویند، "محتوا" بسیار سخت تر است که از آن متنفرم. [می خندد] اما ما قصد داریم استودیو مارول و پروژه های MCU واقعاً برجسته باشند پس ، مردم خواهند دید که هر چه به فاز 5 و 6 می رویم. سرعت اجرای نمایش های دیزنی پلاس تغییر خواهد کرد تا هر کدام بتوانند فرصتی برای درخشش داشته باشند."

فیگ در پاسخ به این سوال که آیا مارول قصد دارد پیشنهادات دیزنی پلاس خود را عرضه کند یا برنامه های تلویزیونی کمتری نسبت به قبل توسعه دهد، فیگی پاسخ داد: "فکر می کنم هر دو."

تجزیه و تحلیل: کوتاه کردن چربی MCU

اسکات لانگ و کانگ در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania با یکدیگر روبرو می شوند

Ant-Man 3 به طور بالقوه فاز 5 MCU پیشرفته تری را آغاز کرده است (اعتبار تصویر: Marvel Studios)

نظرات Feige احتمالاً برای گوش مردم موسیقی خواهد بود.

از زمانی که WandaVision فاز 4 مارول را شروع کرد، طرفداران و منتقدان مرتباً در مورد مجموعه فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی مارول که به طور فزاینده‌ای پرجمعیت می‌شوند، نظر می‌دادند. فاز 4 شامل 17 پروژه بود - هفت فیلم، هشت سریال و دو برنامه ویژه تلویزیونی - و با توجه به استقبال متفاوت بسیاری از این تولیدات، طرفداران MCU معتقدند مارول ترجیح داده است کمیت را به کیفیت ترجیح دهد.

از آنجایی که حداقل 13 فیلم و نمایش فاز 5 مارول بین فوریه 2023 و سپتامبر 2024 به نمایش در می آیند، و چهار فیلم از قبل برای فاز 6 مارول اعلام شده است، برخی از تحلیلگران صنعت و طرفداران فکر می کنند زمان زیادی نمی گذرد تا خستگی ابرقهرمانی آغاز شود. قبلاً برای برخی انجام نشده است).

با این حال، نظرات Feige تا حدی امیدوار است که مارول از اشتباهات فاز 4 خود درس بگیرد. در حال حاضر برنامه تاریخ انتشار خود را با توجه به مشکلات توسعه Blade تغییر داده است. در همین حال، شایعه شده است که سریال مستقل اکو تا سال 2024 به تعویق می‌افتد، برخی از انیمیشن‌های MCU، از جمله Spider-Man: Freshman Year ، ممکن است کنار گذاشته شوند و حتی فاز 6 مارول ممکن است از سال 2025/26 تا 2026 کنار گذاشته شود. /27.

نیک فیوری، ساموئل ال جکسون، در هنگام خروج <a href= از اتاق سفید روشن در فیلم تهاجم مخفی، از چشمی نمادین و کت بلند خود استفاده می کند." class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gdBPQrEQsWtRBRtMFqdNy4-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gdBPQrEQsWtRBRtMFqdNy4-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gdBPQrEQsWtRBRtMFqdNy4-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gdBPQrEQsWtRBRtMFqdNy4-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gdBPQrEQsWtRBRtMFqdNy4-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gdBPQrEQsWtRBRtMFqdNy4-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gdBPQrEQsWtRBRtMFqdNy4.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gdBPQrEQsWtRBRtMFqdNy4.jpg">

چند نمایش دیزنی پلاس امسال در راه است، نیک؟ (اعتبار تصویر: Marvel Studios)

بر اساس پیشنهادات Feige، ما باید انتظار داشته باشیم که فیلم‌ها و نمایش‌های بیشتری به عقب رانده شوند – و این مورد استقبال بسیاری قرار خواهد گرفت. سه فیلم مارول و دو (یا سه) نمایش دیزنی پلاس بیش از محتوای MCU کافی برای مصرف در یک دوره 12 ماهه است. اگر Guardians of the Galaxy 3 ، The Marvels ، Loki فصل 2 ، و Secret Invasion تنها پروژه های دیگری باشند که امسال منتشر شده اند، خوشحال خواهیم شد. امثال Ironheart ، Echo ، و What If...؟ فصل 2 ، که در سال 2023 نیز پیش بینی می شود، می تواند صبر کند - و این به بازیگران و خدمه آنها زمان بیشتری می دهد تا آنها را تا جایی که می توانند خوب کنند.

مشکل Feige، با این حال، تمایل دیزنی - یا بهتر است بگوییم مدیر عامل شرکت بازگشته Bog Iger - برای گسترش حق رای دادن پول چرخان خود است. در مصاحبه اخیر با CNBC (در برگه جدید باز می شود) ، ایگر ادعا کرد که دیزنی بیشتر به سودآورترین IP های خود از جمله MCU، آواتار و جنگ ستارگان متمایل خواهد شد.

فایگ و ایگر رابطه کاری قوی دارند - این ایگر بود که در سال 2015 جلوی اخراج فیگی را گرفت. به جای آن، برای انتشار پروژه‌های بیشتر، اگر می‌خواهد MCU به رشد خود ادامه دهد و پس از یک سال متوسط ​​– حداقل به طور بحرانی – چند سال به مسیر خود بازگردد، باید زمینه مشترکی پیدا کنند.

برای پوشش بیشتر MCU، تحلیل Ant-Man and the Wasp: Quantumania را بخوانید. علاوه بر این، بدانید کدام سریال مارول در فهرست ما از بهترین نمایش‌های دیزنی پلاس قرار گرفته است، رتبه‌بندی بهترین فیلم‌های مارول را تحلیل کنید، یا نحوه تماشای فیلم‌های مارول را به ترتیب ببینید.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است