متن خبر

لینکدین 20 دوره آموزشی محبوب 2022 را تا 9 شهریورماه رایگان ارائه می‌دهد

لینکدین 20 دوره آموزشی محبوب 2022 را تا 9 شهریورماه رایگان ارائه می‌دهد

اخبارلینکدین 20 دوره آموزشی محبوب 2022 را تا 9 شهریورماه رایگان ارائه می‌دهد
شناسهٔ خبر: 218680 -
خبرکاو:

به بيان کرد ه لینکدین (LinkedIn) میلیون‌ها نفر در طول سال برای ارتقای سطح مهارت‌های مختلف خود از دوره‌های آنلاین استفاده می‌کنند و اکنون 20 دوره آموزشی برتر سال 2022 آن به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است.

لینکدین 20 دوره محبوب سال خود را تا تاریخ 31 آگوست یا 9 شهریور ماه رایگان کرده است. بنابراین تا پایان ماه جاری میلادی فرصت دارید تا این دوره‌ها را به صورت رایگان دریافت کنید.

دوره‌های رایگان لینکدین

محبوب‌ترین دوره، مجموعه‌ای 34 دقیقه‌ای در مورد هدف‌گذاری است که توسط «جسی ویترز»، کارشناس توسعه گوگل تدریس می‌شود. علاقه‌مندان در این دوره می‌تواند یاد بگیرند که چگونه اهداف استراتژیک خود را با تیم‌هایشان تنظیم کنند و به آن‌ها رسیدگی کنند.

از جمله دوره‌های قابل‌توجه دیگری که رایگان شده می‌توان به «آموزش اکسل»، «ارتباط بین فردی»، «پرورش ذهنیت رشد» و «مبانی مدیریت پروژه» اشاره کرد.

برای دریافت لیست کامل این دوره‌ها می‌توانید به پست جدید وبلاگ لینکدین مراجعه کنید.

پلتفرم آموزش الکترونیک متعلق به مایکروسافت توضیح می‌دهد که حدود 7.3 میلیون نفر در کلاس‌های برتر آن ثبت‌نام کرده‌اند که در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته این میزان دو برابر شده است.

لینکدین در پست خود نوشته است:

«این فهرست نشان می‌دهد که تعهد حرفه‌ای ما نسبت به رشد شخصی، ارتباط با همکاران و تقویت صنایع دستی افزایش یافته است. با توسعه مهارت‌های بادوام در کنار مهارت‌هایی که اکنون برای انجام کارهایتان نیاز دارید، خودتان را برای موفقیت فردا و بعد از آن آماده خواهید کرد.»

علاقه کاربران به آموزش الکترونیکی در طول شیوع ویروس کرونا افزایش یافت و همچنان کاربران بسیار زیادی از این دوره‌ها استفاده می‌کنند. طبق داده‌هایی که توسط LinkedIn Learning ارائه شده، کاربران از این طریق هم مهارت‌های سبک (مانند ارتباطات و کار تیمی) و هم مهارت‌های فنی (مانند پایتون و SQL) خود را تقویت می‌کنند.

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو