اخبار, فناوری, گوشی

لینکدین برای ایمن نگه داشتن جویندگان کار، احراز هویت را تقویت می کند

لینکدین به طور رسمی ویژگی های تأیید جدیدی را با هدف محافظت از کاربران خود در برابر کلاهبردارانی که جعل هویت شرکت ها و مدیران استخدام می کنند، راه اندازی کرده است.

در ادامه، هر شرکتی که یک آگهی شغلی در لینکدین ارسال می‌کند می‌تواند وب‌سایت و ایمیل کاری خود را تأیید کند، و شخصی که آگهی را ارسال می‌کند می‌تواند کارت شناسایی دولتی خود را توسط CLEAR تأیید کند، همان شرکتی که در خطوط امنیتی در فرودگاه‌ها و مکان‌های دیگر کار می‌کند. .

لینکدین در یک پست وبلاگ گفت: «وقتی تأییدیه‌هایی را در پست‌های شغلی مشاهده می‌کنید، به این معنی است که اطلاعاتی وجود دارد که توسط پوستر کار، لینکدین یا یکی از شرکای ما معتبر است.

هشدار پیام های جعلی

شرکت‌ها می‌توانند به صورت رایگان از خدمات CLEAR استفاده کنند، اما ابتدا باید شماره تلفن ایالات متحده و شناسه دولتی را به اشتراک بگذارند. هم پوستر و هم شرکت را می توان توسط Microsoft Entra نیز تأیید کرد. با این حال، این سرویس فقط برای شرکت های ثبت نام شده در برنامه محفوظ است.

علاوه بر این، لینکدین اکنون در صورتی که پیامی که دریافت کرده‌اند تقلبی باشد، به مردم هشدار می‌دهد:

اگر پیام‌های لینکدین حاوی محتوای پرخطری باشد که می‌تواند امنیت شما را تحت تأثیر قرار دهد، اکنون به شما هشدار می‌دهیم. برای مثال، اگر پیامی از شما بخواهد مکالمه را به پلتفرم دیگری ببرید، به شما هشدار می‌دهیم، زیرا گاهی اوقات می‌تواند نشانه‌ای از کلاهبرداری. اگر چیزی درست نیست، این هشدارها همچنین به شما این امکان را می‌دهد که بدون اطلاع فرستنده، محتوا را گزارش کنید."

به عنوان یک شبکه برای حرفه ای ها، لینکدین اغلب برای کلاهبرداری از افراد از داده های حساس یا پول مورد سوء استفاده قرار می گیرد. یکی از بزرگ‌ترین سرقت‌های ارزهای دیجیتال که در آن عوامل تهدید حدود ۶۰۰ دلار از پل رونین دزدیدند، با پاسخ یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار به آگهی شغلی ارسال شده در سایت آغاز شد.

در آخرین گزارش شفاف‌سازی لینکدین، گفته شد که این شرکت بیش از ۵۸ میلیون حساب مخرب را بین ژوئیه تا دسامبر ۲۰۲۲ مسدود کرده است که این رقم در شش ماه گذشته ۲۲ میلیون بود.

از طریق: Engadget

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *