سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

لیست قیمت محصولات کرمان موتور ویژه مهرماه ۱۴۰۲ اعلام شد + جدول

شرکت کرمان موتور جدول قیمت خودروهایش در مهرماه ۱۴۰۲ را اعلام کرد. پس تسویه‌حساب تمامی خریداران خودروهای کرمان موتور در ماه اول فصل پاییز با این قیمت‌ها صورت خواهد گرفت. در فهرست قیمت محصولات کرمان موتور تمامی شش محصول این شرکت حضور دارند. همچنان ارزان‌ترین محصول کرمان موتور، سدان کوچک جک J4‌ است که با نرخ ۷۶۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. این خودرو درحال‌حاضر به رقیبی برای تارا اتوماتیک و دنا ...

شرکت کرمان موتور جدول قیمت خودروهایش در مهرماه ۱۴۰۲ را اعلام کرد. پس تسویه‌حساب تمامی خریداران خودروهای کرمان موتور در ماه اول فصل پاییز با این قیمت‌ها صورت خواهد گرفت. در فهرست قیمت محصولات کرمان موتور تمامی شش محصول این شرکت حضور دارند.

همچنان ارزان‌ترین محصول کرمان موتور، سدان کوچک جک J4‌ است که با نرخ ۷۶۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. این خودرو درحال‌حاضر به رقیبی برای تارا اتوماتیک و دنا پلاس توربوشارژر اتوماتیک تبدیل شده است. استهلاک پایین و دوام فنی قابل اعتماد، مزایای مهم این خودرو برای خریداران آن هستند.

همچنین بخوانید: مقایسه لاماری ایما، فونیکس FX و KMC K7، کراس‌اوورهای چینی اسپرت بازار

کراس‌اوور کوچک کرمان موتور، یعنی جک S3 نیز که همچنان به تولید می‌رسد، در فهرست قیمت محصولات کرمان موتور حضور دارد. این کراس‌اوور با قیمت ۹۱۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. ام‌وی‌ام X22 پرو و هایما S5 ایران‌خودرو دو رقیب نزدیک جک S3‌ هستند. به‌زودی ام‌وی‌ام X33‌ کراس نیز به این رقابت گفت ه خواهد شد.

جک S5 فیس‌لیفت که واپسین روزهای تولیدش را می‌گذراند، با نرخ ۱.۲۵ میلیارد تومان توسط کرمان موتور عرضه شده است. این خودرو در گذشته با تیگو ۵ رقابت می‌کرد اما امروزه هایما S7 و ام‌وی‌ام X55 پرو دو رقیب عمده آن هستند.

جدول قیمت محصولات کرمان موتور در مهرماه ۱۴۰۲:

خودرو قیمت
جک J4 ۷۶۵,۰۰۰,۰۰۰
جک S3 ۹۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 فیس لیفت ۱,۲۴۶,۰۰۰,۰۰۰
KMC J7 ۱,۲۸۰,۰۰۰,۰۰۰
KMC K7 ۱,۶۰۲,۰۰۰,۰۰۰
KMC T8 ۱,۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰

سدان اندازه متوسط کی‌ام‌سی J7 که به اپتیمای چینی در بازار مشهور شده است، با قیمت ۱.۲۸ میلیارد تومان در این فهرست حضور دارد. آریزو ۶ پرو و ریسپکت پرایم دو رقیب عمده این سدان هستند که هر دوی آن‌ها از KMC J7 کوچک‌تر هستند.

درنهایت آخرین خودروی سواری این فهرست ، کراس‌اوور کی‌ام‌سی K7 یا جک X7 است. این خودرو با قیمت ۱.۶ میلیارد تومان عرضه می‌شود. کرمان موتور این کراس‌اوور را به‌عنوان یک خودرو لوکس در سبد محصولات خود لحاظ کرده است. تیگو ۷ پرو و لاماری ایما رقبای اصلی این کراس‌اوور هستند.

تنها خودروی کار و تجاری کرمان موتور در این فهرست ، پیکاپ جک T8‌ است که با نام KMC T8 توسط این شرکت عرضه می‌شود. قیمت این پیکاپ همانند ماه‌های قبل حدود ۱.۶ میلیارد تومان است.