متن خبر

لیام نیسون فیلم‌ها و نمایش‌های جنگ ستارگان کمتری می‌خواهد، نه بیشتر

لیام نیسون فیلم‌ها و نمایش‌های جنگ ستارگان کمتری می‌خواهد، نه بیشتر

اخبارلیام نیسون فیلم‌ها و نمایش‌های جنگ ستارگان کمتری می‌خواهد، نه بیشتر
شناسهٔ خبر: 267845 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

لیام نیسون معتقد است که تعداد زیادی فیلم و سریال جنگ ستارگان در حال تولید است که مجموعه افسانه ای علمی-تخیلی را "رقیق" می کند.

بازیگر معروف جدای نایت کوی گون جین به تماشای زنده چه اتفاقی می افتد گفت! (در برگه جدید باز می شود) که لوکاس فیلم و دیزنی باید برنامه های خود را برای آن کهکشان بسیار دور کنترل کنند. دلیل؟ تعداد زیاد اسپین‌آف‌های «جنگ ستارگان»، جادوی سه‌گانه‌های فیلم را که بسیاری از بینندگان در آن پرورش داده بودند، از بین می‌برد.

نیسون در پاسخ به این سوال که آیا علاقه مند است نقش خود را به عنوان کوی جین در یک سریال دیزنی پلاس بازی کند - درست مانند بازیگر همکارش در جنگ ستارگان، ایوان مک گرگور در فیلم اوبی وان کنوبی ، نیسون به صراحت گفت: "نه، نیستم. بسیاری از اسپین‌آف‌های جنگ ستارگان، آن را برای من کمرنگ می‌کند، و راز و جادو را به شکلی عجیب از بین می‌برد."

نیسون که نقش کوتاهی در قسمت آخر اوبی وان کنوبی به عنوان نسخه Force Ghost Qui-Gon انجام داد، گفت : "خوب بود که بعد از 25 سال این کار را با اوان انجام دادم. من فقط در آخرین قسمت حضور پیدا کردم. اپیزود و دو خط دیالوگ داشت. این خوب بود، من آن را دوست داشتم، اما همین."

اگر اظهارات نیسون در مورد عدم تمایل به بازی در یک برنامه تلویزیونی جنگ ستارگان مانند خنجر به قلب است، طرفداران سرسخت نباید خیلی ناامید باشند. این بازیگر ایرلندی قبلاً گفته بود که می‌خواهد بازی Qui-Gon را دوباره تحت یک شرط در نظر بگیرد - این باید یک فیلم باشد، نه یک سریال تلویزیونی. از آنجایی که لوکاس فیلم با برند جنگ ستارگان خود به آینده نگاه می کند، احتمال ساخت یک فیلم انفرادی Qui-Gon بسیار کم است.

تجزیه و تحلیل: دیزنی پلاس نشان می دهد و همه چیز را به ما می گوید، لیام

کاسیان آندور در حالی <a href= که از شهر اصلی فریکس در آندور در دیزنی پلاس عبور می کند به پشت سر خود نگاه می کند." class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/fw4F2saFPwkxdnvkPdEdtH-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/fw4F2saFPwkxdnvkPdEdtH-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/fw4F2saFPwkxdnvkPdEdtH-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/fw4F2saFPwkxdnvkPdEdtH-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/fw4F2saFPwkxdnvkPdEdtH-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/fw4F2saFPwkxdnvkPdEdtH-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/fw4F2saFPwkxdnvkPdEdtH.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/fw4F2saFPwkxdnvkPdEdtH.jpg">

آندور یکی از نمایش های جنگ ستارگان است که همه ما از آن سپاسگزاریم. (اعتبار تصویر: Lucasfilm/Disney Plus)

نظرات نیسون در مورد فرانچایز جنگ ستارگان ممکن است به نظر برسد که او از هیچ چیز ناله می کند - اما آیا او درست است؟

به نظر ما، چیزی که نیسون می گوید حقیقت دارد. از زمانی که اولین فصل The Mandalorian در نوامبر 2019 در دیزنی پلاس پخش شد، تعداد زیادی از برنامه‌های اسپین‌آف جنگ ستارگان وجود داشته است – و جای تعجب نیست که برخی از آن‌ها بهتر از سایرین مورد استقبال قرار گرفته‌اند. فصل 1 Andor و The Mandalorian توسط طرفداران و منتقدان به عنوان تلویزیون درجه یک شناخته شده است. امثال Obi-Wan Kenobi و Star Wars: Visions اما جهان را روشن نکرده اند.

در ابتدا، در مجموع هفت سریال تلویزیونی زنده و انیمیشن - چهارگانه فوق الذکر، به علاوه گروه بد ، قصه های جدی و کتاب بوبا فت - زیاد به نظر نمی رسند. با این حال، در Star Wars: Resistance و The Clone Wars - که پخش هر دو آنها در اوایل سال 2020 به پایان رسید - توجه کنید و ما در سه سال گذشته شاهد 9 نمایش جنگ ستارگان بوده ایم. سایر برنامه‌های آینده مانند فصل 3 ماندالوریان ، آهسوکا تانو ، و خدمه اسکلت را اضافه کنید، و ناگهان مجموعه تلویزیونی جنگ ستارگان بسیار شلوغ به نظر می‌رسد.

این هم تمام نیست. با پایان یافتن آخرین سه گانه فیلم Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker ، Solo: A Star Wars Story – اولین اسپین آف فیلم – اکران شد. در مورد فیلم‌های اسپین‌آف دیگری نیز صحبت می‌شود، از جمله اسکادران سرکش در برزخ، فیلم بی‌نام به کارگردانی تایکا وایتیتی، فیلمی ساخته دیمون لیندلوف و فیلمی به تهیه‌کنندگی شاون لوی. طبق گزارش ها، در جشن جنگ ستارگان در ماه آوریل، بیشتر درباره این چهار نفر خواهیم شنید.

نمای نزدیک <a href= از اوبی وان کنوبی ایوان مک گرگور در نمایش دیزنی پلاس او" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yYwsKnp8iTftbLaTHGjsYY-320-80.png 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yYwsKnp8iTftbLaTHGjsYY-480-80.png 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yYwsKnp8iTftbLaTHGjsYY-650-80.png 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yYwsKnp8iTftbLaTHGjsYY-970-80.png 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yYwsKnp8iTftbLaTHGjsYY-1024-80.png 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yYwsKnp8iTftbLaTHGjsYY-1200-80.png 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yYwsKnp8iTftbLaTHGjsYY.png" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yYwsKnp8iTftbLaTHGjsYY.png">

سریال تلویزیونی اوبی وان برای خیلی ها مورد استقبال قرار گرفت. (اعتبار تصویر: Disney+)

پس ، به طور بالقوه، 13 محصول جدید جنگ ستارگان - چهار فیلم و 9 سریال تلویزیونی - ممکن است در یک دوره هفت ساله اکران شوند (اواخر سال 2019 تا حدوداً 2026، بسته به اینکه Waititi و شرکت با چه سرعتی فیلم های خود را ساخته و در سینماها عرضه می کنند) . مطمئنا، این تنها به دو پروژه جدید در هر 12 ماه می رسد، اما ممکن است برای ایجاد خستگی در میان طرفداران جنگ ستارگان کافی باشد.

طرفداران مارول و عموم سینماگران در حال حاضر از تعداد زیاد فیلم ها و برنامه های تلویزیونی دنیای سینمایی مارول (MCU) که ​​در سال های اخیر منتشر شده اند خسته شده اند. در واقع، رئیس مارول، کوین فایگ، پیشنهاد کرده است که استودیو در حال ارزیابی مجدد خط تولید فعلی خود است، با این هدف که سال به سال محتوای کمتری تولید کند. این بدان معناست که ما شاهد تغییرات قابل توجهی در برنامه های فاز 5 و MCU فاز 6 آن خواهیم بود.

لوکاس فیلم باید به دنبال برداشتن برگی از کتاب مارول باشد، حتی با وجود اینکه باب ایگر، مدیرعامل بازگشته، ادعا می‌کند که دیزنی برای بهبود جریان درآمدش، به سمت بزرگترین فرنچایزهایش، مانند جنگ ستارگان، «بیشتر متمایل خواهد شد». همانطور که گفته می شود، کمتر است، و لوکاس فیلم (و دیزنی) بهتر است به علائم هشدار دهنده مارول توجه کنند و دوباره فکر کنند - اگر قبلاً اینطور نبوده است - چه تعداد نمایش و فیلم از جنگ ستارگان قصد دارند در سال های آینده منتشر شوند. .

برای پوشش بیشتر جنگ ستارگان، نحوه تماشای فیلم های جنگ ستارگان را به ترتیب بیاموزید. علاوه بر این، هر فیلم و سریال تلویزیونی جنگ ستارگان جدیدی را که قرار است به زودی منتشر شود، بخوانید.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است